Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przesadzanie starych drzew....czyli o zmianie pracy


gosja

Recommended Posts

jutro robię małą zmianę fryzjerską :wink:

rzeczywiście zwyczajnie sobie odpocznę i nabiorę sił i spokoju przed czwartkiem

już ręce mi nie drżą, i ogólnie samopoczucie lepsze niż przy pierwszym poście :lol:

 

No i o to chodziło :D

 

 

 

:p :D

wiedziałam, że mi pomożecie :p

uffffffff

mam nadzieję, że jutro fryzjerka nie zkiepści mi włosów i humoru :roll: :)

 

Też mamy taką nadzieję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gosju, życzę ci aby jutrzejszy start w nowej pracy był bardzo udany i kolejne dni, miesiące tylko potwierdzały Cię w słuszności podjętej decyzji. Powodzenia!

 

Jak wyżej :D

 

No i czekam na relację z nowego miejsca pracy :wink:

 

koniecznie z fotką nowego szefa :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosju, życzę ci aby jutrzejszy start w nowej pracy był bardzo udany i kolejne dni, miesiące tylko potwierdzały Cię w słuszności podjętej decyzji. Powodzenia!

 

Jak wyżej :D

 

No i czekam na relację z nowego miejsca pracy :wink:

 

koniecznie z fotką nowego szefa :lol: :lol:

 

I z namiarami na niego jeśli ciekawy osobnik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosju, życzę ci aby jutrzejszy start w nowej pracy był bardzo udany i kolejne dni, miesiące tylko potwierdzały Cię w słuszności podjętej decyzji. Powodzenia!

 

Jak wyżej :D

 

No i czekam na relację z nowego miejsca pracy :wink:

 

koniecznie z fotką nowego szefa :lol: :lol:

 

I z namiarami na niego jeśli ciekawy osobnik :lol:

 

 

:D

 

i ja dołączam się do zyczenia powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane! JESTEM JESTEM!!!!

Przeżyłam pierwszy dzień!!!

Wcale nie jest tak tragicznie być zieloną- okazało się, że moje doświadczenie bardzo się w firmie przyda- jakby to powiedzieć, w wielu sprawach moje rozwiązania i doświadczenie, będzie jakby wytyczną dla pracujących tam już osób! :lol: :roll:

 

Jutro będą mi organizować stanowisko stricte- więc biurko, komputer etc.

Dostałam listę obowiązków- wszystko mi pasuje !! :D

 

Mam 3 miesiące na P O W O L N E wdrożenie się w charakter pracy..Typuję, że wystarczy mi ze 2 tygodnie max- żeby to ogarnąć, ale ok, mam się P O W O L I i D O K Ł A D N I E wdrażać i uczyć 8)

 

Umowa na czas nieokreślony od razu 8)

 

Jeszcze nie odlatuję, ale spoko, spoko- uśmiech na twarzy jest

 

Jest jeden skutek uboczny.....przez te emocje rozbolała mnie głowa, ale daję radę- ibuprom łyknięty :wink:

 

co do szefa- hmmm- taki se- przynajmniej nie w moim typie, może dlatego, że znamy się od lat i jakoś tak nie patrzę na niego inaczej jak na kolegę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rano było dość nerwowo- ale teraz już ok

ponoć trafiłam na straszny młyn w dniu dzisiejszym...ale porównując to co zobaczyłam, do każdego dnia w starej firmie to....lajcik zwyczajny a nie nerwówka i młyn.... :roll:

hmmm chyba człowiek za bardzo wrósł i przyzwyczaił się do nienormalności......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(...)

zadzwoniłam do mojego przyszłego pracodawcy (na dodatek to najlepszy przyjaciel mojego brata :wink: )

 

(...)

Jutro będą mi organizować stanowisko stricte- więc biurko, komputer etc.

Dostałam listę obowiązków- wszystko mi pasuje !! :D

 

Mam 3 miesiące na P O W O L N E wdrożenie się w charakter pracy..Typuję, że wystarczy mi ze 2 tygodnie max- żeby to ogarnąć, ale ok, mam się P O W O L I i D O K Ł A D N I E wdrażać i uczyć 8)

 

Umowa na czas nieokreślony od razu 8)

 

Jeszcze nie odlatuję, ale spoko, spoko- uśmiech na twarzy jest

 

"umowa na czas nieokreślony od razu"? - jak mawia mój sąsiad: "B A J K A!" :D

 

khm.... pozwolę sobie jednak dodać nieco dziegciu: pomimo wrodzonej - ponoć niemałej - empatii, w aktualnych okolicznościach (kryzys ekonomiczny, wzrost bezrobocia itp.) trudno mi osobiście współdzielić Twoją euforię wywołaną z a ł a t w i o n ą n a j w y r a ź n i e j p o z n a j o m o ś c i pracą.

 

Choć swoją drogą bardzo dobrze o Tobie świadczy fakt że w ogóle o takim szczególe wspomniałaś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote

 

 

 

khm.... pozwolę sobie jednak dodać nieco dziegciu: pomimo wrodzonej - ponoć niemałej - empatii, w aktualnych okolicznościach (kryzys ekonomiczny, wzrost bezrobocia itp.) trudno mi osobiście współdzielić Twoją euforię wywołaną z a ł a t w i o n ą n a j w y r a ź n i e j p o z n a j o m o ś c i pracą.

 

Choć swoją drogą bardzo dobrze o Tobie świadczy fakt że w ogóle o takim szczególe wspomniałaś 8)

 

 

załatwienie polegało na tym, że propozycja była od zawsze, ale ja lojalny i wierny pracownik starego pracodawcy nie podejmowałam tematu. przyszedł jednak czas na krok- wykonałam telefon z zapytaniem czy propozycja nadal aktualna- okazało się, że tak. ot cały bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...