Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Witam :) planuję remont malutkiej blokowej kuchni , bardzo mi się podobają białe meble , jednak słyszę opinie że białe żółkną , jakie są wasze opinie , kto ma już kilka lat białe meble , jak się sprawują ? dodam że ze względu na niższy koszt chciałam meble z mdfu lakierowane na półmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja biała kuchnia zamówiona montaż przed świętami

już nie mogę się doczekać :)

 

moja tez zamówiona w sumie 2 kuchnie; pierwsza będzie robiona dla rodziców a moja druga :) Pewnie sobie jeszcze poczekam,że hoho na nią ale to dobrze, bo dzis dopiero płytki do kuchni zamówiłam a glazurnik wchodzi po 15 listopadzie. Pierwsi urzadzaja sie rodzice my w drugiej kolejności :) , bo Budujemy dom wielopokoleniowy i chcemy, by to pierwsi rodzice zamieszkali- starsi maja pierszeństwo hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Planuję na podłodze gres szklwiony Opoczno Fosille kolor beż (takie mazaje i do tego powierzchnia nie gładka, tylko ze strukturą kamienia). styl zatem nie nowoczesny tylko taki swojski, choć nie chciałabym nazywać go rustykalnym. Kuchnia dość ciemna będzie (okno od północy i od wschodu, to drugie malutkie i pod zadaszeniem tarasu), więc fronty jasne - kremowe - waniliowe - ecru. No i im wyżej tym większy problem. Okna PCV złoty dąb a parapet na równo z blatem. Czyli blat drewniany raczej odpada, chyba, że jakiś bardzo ciemny dąb, żeby zdecydowanie kontrastował z okleiną okna. Widziałam też rozwiązanie, że na parapecie były takie same płytki jak na ścianie (u mnie pewnie kremowe i to z połyskiem) i wtedy blat nie przylega bezpośrednio do okna. Nie mam pomysłu. BLatu kamiennego czy z konglomeratu raczej nie chcę, marzy mi się drewno, ale czy dobiorę kolor do tych okien? Pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja zamówiłam biała kuchnię lakier+ blat mauritius. Teraz poszukuje białych kafli nad blat -fajnie jakby miały jakąś strukturkę. Może jakieś pomysły hmmmm

od razu pomyślałam o mugatach, znów przezywam fazę na nie, ale nie wiem czy pasują do klimatu, który sobie wymyśliłaś.

albo któreś ze strukturalnych kafli porcelanosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
monikaa13 mam pytanko o te żołte płytki..jaki to producent ?? i czy tak ładnie wyglądaja na żywo jak na fotce ;-)

 

Ależ mnie długo nie było :)

 

Płytki prezentują się fajnie gdyż nie są gładkie, chyba to na zdjęciach widać. Płytki to marka Tubądzin kolekcja Macieja Zienia - London Piccadilly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam biala kuchnie na wysoki polysk i musze powiedziec, ze ciagle latam ze szmata, slady palcow sa tak widoczne, nie wyobrazam sobie bialej kuchni przy malych dzieciach. Jak zaswieci slonce, masakra, wszystko widac!! Mam wrazenie, ze trzebaby zakladac biale rekawiczki. Jest ladna, ale nie wiem, czy zdecyduje sie na biala kuchnie w nowym domu.

 

http://img17.imageshack.us/img17/9594/img3448u.jpg

 

http://img151.imageshack.us/img151/6087/img3460x.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...