Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam,

dołączam do dyskusji, gdyż pamiętam doskonale jakie dylematy towarzyszyły mi dwa lata temu kiedy decydowałam o wyborze kuchni w swoim domu. Postawiłam na klasykę i połączenie bieli z czernią. Początkowo obawiałam się tego,że może być to zbyt zimny układ. Wyszło fajne przytulne wnętrze, w którym uwielbiam pić poranną kawę. Zresztą ten styl stał się inspiracją do dalszego wykańczania wnętrz w moim domu. Na biel postawiłam nawet w sypialni z tym, że w prowansalskim ujęciu.

Dołączam fotki i życzę trafnych wyborów.

Pozdrawiam.

 

mega piekna!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

dołączam do dyskusji, gdyż pamiętam doskonale jakie dylematy towarzyszyły mi dwa lata temu kiedy decydowałam o wyborze kuchni w swoim domu. Postawiłam na klasykę i połączenie bieli z czernią. Początkowo obawiałam się tego,że może być to zbyt zimny układ. Wyszło fajne przytulne wnętrze, w którym uwielbiam pić poranną kawę. Zresztą ten styl stał się inspiracją do dalszego wykańczania wnętrz w moim domu. Na biel postawiłam nawet w sypialni z tym, że w prowansalskim ujęciu.

Dołączam fotki i życzę trafnych wyborów.

Pozdrawiam.

 

przecudna ponadczasowa kuchnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na etapie robienia wylewek przytrafiła się mała wpadka i trzeba było jakoś wyjść z tej opresji. Tak więc obniżony blat nie był efektem zamierzonym. Ale teraz tego nie żałuję, bo mam super miejsce na zmywaku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Proszę o podpowiedź w sprawie kolorów w kuchni.Wiem,że chcę kuchnię białą .Ogólnie ściany i podłogi są biało szaro grafitowe w całym domu,w kuchni ściana jasna beżowo-szara. Płytki na podłodze 600x600_nord-ceram_nord-ceram-graffio-grau-lappato-30x60-gra801-plytka-podlogowa-gat-2.jpg delikatny połysk .Pod szafkami dałabym może te płytki i-cifre-vega-antracit-decor-29-5x90.jpg wzór na płytkach jest srebrny ,w zależności jak się stanie to go widać lub nie.Są też takie tylko białe. Wstępny projekt kuchni wygląda tak 4.jpg Fronty szafek dolnych są wstępnie w jakimś kolorze drewna żeby ocieplić pomieszczenie,nie wiem czy nie zrobić ich po prostu białych,bo boję się że trochę dużo tych kolorów,no i jaki kolor blatu przy tych drewniano białych frontach.W jaki kolor drewna pójść ,jakiś orzech czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A ja mam pytanie to użytkowników białych kuchni w jakich odcieniach mają swoje kuchnie. czy w śnieżnobiałyc (ral 9003) czy w złamanych bielach. Wiem, że takie pytanie już się pojawiało, ale odpowiedziały na nie chyba tylko dwie osoby ;-).Czy może ktoś ma kuchnię we wspomnianym odcieniu ralowskim 9003?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Śnieżnobiały oraz Bianco traffico to nic innego jak Ral 9003, Uff. O takim kolorze myślałam, decyzja została podjęta i fronty zamówione ;-). W obecnym mieszkaniu mam IKEĘ (Abstrakt) - nie wiadomo jaki to kolor z palety RAL, ale przy ścianach w kolorze RAL 9003 wydają się "żółte". Mam nadzieję, że w nowym lokum będzie ładniej ;-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...