Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uważam, że ciemne pasują jak najbardziej. Wtedy tworzy się ładny kontrast pomiędzy białymi meblami, a ciemną okładziną na ścianie. Musisz jednak wiedzieć, że te ciemne płytki będą poniekąd stanowiły główny punkt twojej kuchni, coś na co zwraca się uwagę zaraz po wejściu do kuchni, zaś meble będą tworzyły tylko tło. Ja u siebie pomiędzy szafkami mam panel z klejonki dębowej i nikt nie zwraca uwagi na meble tylko właśnie na ten panel, który stanowi główną ozdobę. Moi znajomi maja białe meble i czarny lacobel na ścianie, bardzo fajnie to wygląda, aczkolwiek dla mnie trochę za zimno/laboratoryjnie.

STH71379.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

 

Piekne są wasze kuchnie. U nas tez będzie kuchnia w białym macie (śmietankowa biel). Do tego blat w kolorze stare drewno ciemne [ATTACH=CONFIG]273539[/ATTACH]

 

Podłoga drewnopodobna, jasniejsza od blatu, Sciany będą jasne.

 

 

Zastanawiam się nad płytkami między blatem a szafkami. Szukałam jasnych, ale zobaczyłam te

 

 

[ATTACH=CONFIG]273540[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]273541[/ATTACH]

 

 

no i zastanawiam się czy będą pasować. ... czy ktoś z was ma płytki ciemne w białej kuchni?

 

Fajnie będzie :) Lubię bardzo takie zestawienia, dlatego podobnie jest i u nas. Tylko my nie mamy płytek - jest panel. Ja bym nie wprowadzała ciemniejszego elementu, skoro wszystko jest jasne. Chyba, że chcesz mieć taki "wyraźny" akcent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanie. Ja też mam mieć białą kuchnię lakier mat, blat to dąb szary, ściany jasne szare. No i wymyśliłam sobie, żeby tą jasną kuchnię ożywić kolorem. Kupiłam sobie fioletowe lampy (takie tuby zwisy) i chciałam pomalować przestrzeń między szafkami na fioletowo a na to docelowo szyba taka półmleczna, żeby trochę kolor złagodzić. Myślicie, że to dobry pomysł, czy jednak wrócić do bezpiecznej szarości?? Pomóżcie, bo jutro muszę ostatecznie pomalować, bo kuchnia będzie w poniedziałek. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu - masz przepiekna kuchnię, chociaż najbardziej jestem pod wrażeniem piwnicy ;) Mój mąż już kombinuje gdzie u nas w piwnicy takie cudo zrobi ;) Chociaz mamy piwnice zbloczka betonowego, wiec nie wiem co wykombinuje

Ale do rzeczy ....

 

Czyli myslicice ze za ciemne będą te płytki? A co sądzicie o tych lekko beżowych (na zdjęciu gdzie są różne rodzaje płytek jest większość sciany nimi wyłożona.

Kurcze, ale te brązowe takie ładne .....Jakbym dała stół biały i krzesła białe .... Mam w kuchni dwa okna - jedno od południa drugie od południowego wschodu ....

 

Zachorowałam na te płytki ;/ :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lubię :)

 

http://www.top4x4.net/wp-content/uploads/2014/03/uncategorized-luxurious-contemporary-kitchen-design-with-white-built-in-hobs-and-black-built-in-oven-for-decoration-black-and-white-contemporary-kitchen-design-inspirational-black-and-white-modern-kit.jpg

 

http://roomed.nl/wp-content/uploads/2013/04/Matt-White-With-Ash-Contemporary-Kitchen-photos.jpg

 

http://decordots.com/wp-content/uploads/2013/01/modern-white-kitchen-with-black-wall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

 

Zastanawiam się nad płytkami między blatem a szafkami. Szukałam jasnych, ale zobaczyłam te

 

 

[ATTACH=CONFIG]273540[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]273541[/ATTACH]

 

 

no i zastanawiam się czy będą pasować. ... czy ktoś z was ma płytki ciemne w białej kuchni?

 

 

a możesz powiedzieć co to za firma i jaka nazwa płytek? podobają mi się te fioletowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam ogromny dylemat... Koncepcja od początku była jedna - białe matowe fronty + blat z litego dębowego drewna (styl skandynawski). Regularnie zniechęcano nas do drewnianego blatu. Zaproponowano dębowy fornir (blat obłogowany) Uwielbiamy połączenie bieli z drewnem, dlatego też rozważamy opcję białe fronty szafek wiszących, fornirowe dębowe fronty szafek stojących. Jaki blat proponujecie do tego połączenia? (w tym wypadku blat byłby z laminatu, zlewozmywak czarny granitowy). Jakie kolory dobrać żeby nie było zbyt pstrokato. Pytanie do użytkowników drewnianych blatów - bać się czy nie bać? Może ktoś ma doświadczenie z blatem drewnianym obłogowanym? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Edytowane przez Nika1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...