Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piu,

pierwsza fantastyczna dzięki marmurowym blatom i okładzinie ścian, baaaaardzo pięknie i baaaardzo niepraktycznie, niestety:( - na drugie fenomenalne połączenie czerni blatu z hokerami Magis!!!!

 

 

można płytkami wyłożyć, będzie praktycznie :)

 

Są tak rewelacyjne formaty, że cuda można zaprojektować :

 

http://images.ariostea.eu/media/ultra/prodotti/ultra-marmi/ultra-marmi-paonazzetto-s/slide/ultra-marmi-paonazzetto-s-01.jpg

 

 

http://ultra.ariostea.it/collezioni/ultra-marmi/paonazzetto-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

No to ciepnę jeszcze to, co jutro jedziemy zamawiać. Pan już pobrał wymiary a kuchnia, ( oczywiście nie w identycznym układzie ) i z blatem dębowym będzie za 2 miesiące. najważniejsze, że jest tania (1850 zł za metr bieżący a ja mam tylko 6 m do zabudowy) Cenę trochę windują te dębowe blaty (440 zł od metra) Dla miłośników fornirowych tradycji oferta też jest bogata.

[moderowano - zbyteczny link]

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuję Dardulko, chociaż jako już właścicielka kuchni możesz odnieść takie wrażenie, tylko wyobrażam sobie, że wyświadczam przysługę amatorom białych kuchni, którzy szukają taniego i oryginalnego wykonawcy. Pewnie nie uwierzysz, ale stosownej kuchni szukałam 2 lata. A jak na początku tego roku wszystko razem z flizami było już przygotowane pod "Ludingo" Ikei stosownie do wykonanego przez nich wcześniej projektu, okazało się, że firma przestawiła maszyny na inne wymiary i projekt diabli wzięli. Za nowy projekt chcieli 100 zł, w końcu na moje histeryczne wrzaski zrobili go za darmo, ale wysokość dolnych szafek była nie do przeskoczenia jak również brak panelu na 45 cm. zmywarkę i jeszcze kilka innych drobiazgów. Wzięłam więc urlop i zaczęłam szukać nowego wykonawcy. Przez jednego, który się podjął za rozsądną cenę a potem zwodził mnie kilka tygodni straciłam mnóstwo czasu. Inni albo mieli przestarzałe fronty, albo za biały uważało biel zżółkłą nazywaną "prowansalską", "waniliową", "kremową" itp. parę firm okazało się naciągaczami (pomiar za darmo, przy pomiarze pokazujemy fronty, już jutro rano możemy przyjechać...a jak się ich docisnęło, to pomiar owszem, za darmo, ale jak zamówisz u nich kuchnię) ceny były astronomiczne najniższa 2500 zł/metr najwyższa 4 tys. od metra, jak się dowiadywali że MDF lakierowany a nie foliowany, cena leciała od razu w górę, itd. Sporo godzin spędziłam w internecie poszukując stolarza a nie pośrednika i frontu, który bym mogła obejrzeć w realu a nie tylko na monitorze. Gdy wreszcie całkowicie przypadkowo trafiłam na w/w, bardzo się ucieszyłam i pomyślałam sobie, że może innym amatorom białych kuchni oszczędzę gehenny poszukiwań. Przecież piszą tu również ludzie, którzy jeszcze kuchni nie mają. Jeśli Admin dostrzeże w tym spam, to zawsze może mój post wykasować.Odnośnie reszty Twoich zarzutów odpowiem, że jak się nie ma co się lubi...10m2 to jest niestety mikro powierzchnia i z tym nic się nie da zrobić mimo najlepszych chęci. Efekty zobaczymy z końcem listopada i nie mam złudzeń, że będą one chociaż w przybliżeniu takie, jakie byłyby na 25-cio metrowej kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leda16, moim zdaniem, reklamujesz tylko tę firmę! W wątku o kuchniach angielskich skrytykowałaś je całkowicie, że u nas za mało miejsca na takie, a tu wyskakujesz też z angielską, ale już konkretnej firmy, że super, że tania i już nawet mikro powierzchnia ci nie przeszkadza?

Dardurko szkoda czasu na takie polemiki - leda16 sama sobie zaprzecza swoimi postami. Najwyraźniej lubi dużo pisać i sobie tak anonimowo pokrytykować innych :) Może to zazdrość a może frustracja, nie wnikam nawet. Moim zdaniem o gustach się nie dyskutuje. Jak nie podobają mi się czyjeś wnętrza to nie muszę wszędzie wsadzać swoich 10gr i od razu wylewać jadu w konkretnym kierunku. Może ktoś np. akurat takim a nie innym swoim wnętrzem jest zachwycony i po co to komuś robić przykrość. :) Ludzie są bardzo różni i różne są ich wyobrażenia i odczucia piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna kuchnia, Aniu. Przytulna i nie trzeba się nadreptać przy pracy. Doskonale wykorzystałaś miejsce.

Kolorystycznie mam nieco podobną kuchnię - szafki z ciemnej oliwki, jasnoszare blaty, białe płytki i białe drzwiczki górnych szafek. Fajnie komponuje się z częścią dzienną.

co druga kuchnia na forum jest do niej podobna.

święta prawda, moja tyż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kuchnia. Pomimo małych wymiarów wydaje się przestronna i świeża. A to że podobna do wielu innych na tym forum oznacza , że teraz jest taki trend. Podobnie jak 90% pomieszczeń prezentowanych na forum jest w szarościach, do których jeszcze kilka miesięcy temu byłam negatywnie nastawiona, a teraz zaczynam się przekonywać. Pewnie zanim zdecyduję się na ten kolor będzie już on niemodny :) A czy mogę wiedzieć jakie farby masz na ścianach- ładne te szarości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...