Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zazdrośnico- również kładę 15 cm z wyjątkiem garażu, który i tak jest oddzielony troszkę. I chyba też jestem z tych zacofanych. Żadnych płaszczy wodnych, żądnych rekuperatorów i innych wynalazków....oj przepraszam... będa solary, to nie jest ze mną tak źle :lol: .

A kominek chciałem otwarty, to wszyscy kominkarze mi odradzają, a co poradzę że nie cierpię tego żelastwaw postaci wkładów kominkowych. Jak ktos potrzebuje elektryków moge polecić bardzo dobrą ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam2007, żwir możesz min. kupić w BT Beton, ewentualnie kopalnia w Suchodole za Tarczynem. Transport do Henrykowa-Urocze kosztował 150 PLN (sam żwir chyba 30 PLN/T), więc może pomysl czy nie przyciągnąć przyczepką na kilka razy (jak dobra przyczepka to można załadować 1T - wiem, to nie dozwolone takiej masy ciągnąć, ale czasami można nagiąc przepisy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam2007, żwir możesz min. kupić w BT Beton, ewentualnie kopalnia w Suchodole za Tarczynem. Transport do Henrykowa-Urocze kosztował 150 PLN (sam żwir chyba 30 PLN/T), więc może pomysl czy nie przyciągnąć przyczepką na kilka razy (jak dobra przyczepka to można załadować 1T - wiem, to nie dozwolone takiej masy ciągnąć, ale czasami można nagiąc przepisy).

 

 

A masz może kontkat do tej kopalni ?

Rozumiem ,że ten transport to z BTBeton tyle kosztował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pls o pomoc.

Czy wiecie co ja wczoraj zrobiłam :o

Kawał tarasu wysmarowałam młodą, zieloniutką, skoszoną trawą. Taras jest z jasno kremowej kostki i zostały mi piękne zielone ślady. Niestey wodą nie schodzą. Czy są jakies skuteczne preparaty do czyszczenia plam na kostce betonowej?

 

 

 

Próbowałaś najprostszą metodą czyli piaskiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzabij

 

Mam pytanie, gdzie w naszej okolicy można nabyć sznurek rolniczy do snopowiązałek i paczkarek ? Podobno taki sznurek dobrze nadaje się do mocowania wełny do krokwi a właśnie w sobotę startuję.

 

Dzisiaj widziałem w GS-ie w Prażmowie na przeciwko składu budowlanego.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś dobrego i sprawdzonego instalatora, który doradzi i wszystko pięknie połączy: kominek z PW i kocioł gazowy (chyba zwykły)

 

Pozdrawiam

Dorota

 

 

Ja również przyłączę się do prośby.

 

Aussie - czy można prosić o przesłanie namiarów na takiego instalatora? góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam2007, Darek&Agatka

 

Dziękuje za rady w sprawie kostki.

Problem rozwiązał się sam, bo jak wczoraj wieczorem wróciłam do domu to okazło się że taras czyściutki - jakaś niewidzialna czarna ręka lub deszcz :wink:

Bardzo się cieszę, bo już myslałam że oszpeciłam sobie taras ( a lubię go baaardzo) :D

Teraz będę bardziej ostrożna z tą kosiarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni mieć w sklepie żelaznym w Traczynie (na przeciwko Mastalerza).

Jest jeszcze jeden sklep gdzie mozna kupic wszystko.

To chemiczny U Malgosi w Tarczynie.

Przy kosciele :D

 

MajorzeCarterze i jak idzie ?

 

Betsi

Czy sprawa z sasiadem i smietnikiem juz zakonczona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Betsi

Czy sprawa z sasiadem i smietnikiem juz zakonczona ?

 

Na tym szczeblu administracyjnym już tak :p

Pisałam kilka dni temu o wyniku 1:0 w meczu z sąsiadem - to było właśnie o tym :wink:

BTW - nie "śmietnikiem" tylko "budynkiem gospodarczym służącym utrzymaniu porządku"

 

 

A co u Ciebie?

Rzadko się odzywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...