Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej budowniczowie, podpowiedzcie proszę gdzie w szeroko pojetych okolicach Piaseczna zamówić mozna solidne belki stropowe?

 

 

Przyłączam się do pytania Keramb'a.

Interesuje mnie strop Teriva 1 i Teriva 1 Nova. Może znacie jakiś skład lub producenta, który ma obecnie jakąś promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Głoskowie za stal zapłaciłem prawie 10% mniej niż chcieli w Rudzie. Nigdy nie miałem wrażenia, że jest tam tanio do tego asortyment dość ograniczony. Ale jak się kupuje takie małe ilości jak ja to nie opłaca się za daleko szukać ze względu na koszty transportu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej budowniczowie, podpowiedzcie proszę gdzie w szeroko pojetych okolicach Piaseczna zamówić mozna solidne belki stropowe?

 

 

Przyłączam się do pytania Keramb'a.

Interesuje mnie strop Teriva 1 i Teriva 1 Nova. Może znacie jakiś skład lub producenta, który ma obecnie jakąś promocję.

 

Ja znalazłem w Raszynie-Puchałach, podobno rzetelny. Jest też jakaś promocja

( ale o to akurat w dzisiejszych czasach nie trudno :D ). Raszyn-Puchały za cmentarzem. tel. 22 720 16 44

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ms., no chyba rzeczywiście zaczynamy :) Z jakimś 3-miesięcznym opóźnieniem w stosunku do pierwotnych planów, ale co tam.

 

Na razie wycięliśmy 3 drzewa (w tym brzozę, o której pisałam), a koparkowy zdjął humus. Działka z zarośniętej leśnej polanki zmieniła się w lądowisko helikopterów. Ciekawe wrażenie.

Kopać ławy mają w pierwszym tygodniu czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie zwalonych drzew na Jeziorce to okolice Bogatek są ciężkie do przepłyniecia.

 

Pada okropnie a krzewuszki cudnie kwitną :lol:

 

w kwietniu było tak - bobrza robota

 

http://img406.imageshack.us/img406/6831/dsc0073i.jpg

 

a wczoraj zobaczyłam to :lol:

 

http://img39.imageshack.us/img39/6854/dzialka29052009miksokre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zza zakrętu wyłania się problem więźby dachowej. Napiszcie proszę, jeśli znacie jakiś godny polecenia tartak. Ktoś kiedyś polecał skład drewna w Lesznowoli, maja tam podobno drewno z własnego tartaku. Czy ktoś może zna to miejsce?

Ja bralem wiezbe z lesznowoli i byla ok, majster tez nie mial zarzutow. Ktos tam inny mowil ze deski bral od nich i byly zamalowane grzyby - widac zalezy jak trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...