Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zapytaj Depiego , ma dobrego fachowca z dobrymi cenami .

 

Sluchajcie , naprawde nikt nie potrzebuje erbetki ???

 

 

Hej Rrimi :) jakoś z tymi erbetkami to dziwne jest - jak ktoś potrzebuje to elektryk przywozi gotową ;) a jak masz taką roczną czy dwuletnią to rzadko można się jej pozbyć - a przecież to w zasadzie nówka - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rrimi :) jakoś z tymi erbetkami to dziwne jest - jak ktoś potrzebuje to elektryk przywozi gotową ;) a jak masz taką roczną czy dwuletnią to rzadko można się jej pozbyć - a przecież to w zasadzie nówka - ;)

Mi tez elektryk przywiozl , tyle , ze zaplacilam 1500 :bash: , nie mialam pojecia , ze za 1/3 ceny kupie uzywana .I tak teraz chce sprzedac . Ponoc mam w wersjii full wypas .

Najgorsze , ze akurat musze oproznic na bardzo pilnie garaz , bo tak to stala i jakos nie przeszkadzala .

Twoje krzewy u mnie rosna , ze milo popatrzec , raz jeszcze dzieki .Co prawda nie pamietam czy to maliny czy jezyny ale ladne sa :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

pytanko - czy ktos z milych zebranych ma w garazu zrobiony kanal?A jesli tak to czy do dzisiaj jest tam sucho? :) Zastanawiam sie nad wymurowaniem tagiegoz czegos i sie obawiam czy posluzy mi do innych celow niz lowienie ryb na wiosne ;)

 

Pozdrawiam!

U mnie na razie stoi stary garaż, w którym jest kanał i niestety jest tam ciągle wilgotno i mokro, a ostatnio cały jest pełen wody.

Chyba że użyjesz dużej ilości środków hydroizolacyjnych to jest szansa, że będzie sucho.

 

Przy okazji mam pytanie, skąd braliście drewno na więźbę? Będę wdzięczna za namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z poczynaniami poprzedniego właściciela na działce, polegającymi na wywożeniu z niej ziemi, mam teraz problem. Poziom terenu działki jest wyraźnie niższy w porównaniu z sąsiednimi działkami i do tego ma podłużny spadek. Wiem, że podczas kopania fundamentów mogę "odzyskać" trochę ziemi na wyrównanie terenu, ale to może być za mało.

 

Halszka! Czy ty przypadkiem nie będziesz moją sąsiadką?? dokładnie koło mnie jest taka działka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

W tym roku zamierzamy rozpocząć budowę w Czachówku.

Póki co papierologia ale skoro jest taki wątek to pozwalamy sobie w przyszłości ale i teraz z niego skorzystać...

Czy możecie na PW podać namiary na godnych polecenia ale tanich fachowców do:

- adaptacji projektu

- kierowania budową

- wykonania SSO

 

Z góry dzięki za wszelkie info.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szaman 75 nie pomoge bo sam robilem ..podmurowki i slupki a siatka jeszcze do dzis w domu lezy ...jakos nie ma motywacji naciagnac...:) powiedz duzo tego masz ,z podmurowka czy same slupki ??pytne znajomka moze bedzie chcial to zrobic.

 

Wychodzi 126mb (w tym brama i furtka) - a kwestia podmurówki zależy od ceny wykonania :-) - jak by co to podeślij mi namiar na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z innej beczki pytanko. Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości będę musiał przesadzić tymczasowow "cztery litery" z wygodnego, starego samochodu który właśnie odmówił posługi, do pociągu i autobusu L2. Jako że już kilka lat nie miałem przyjemności korzystania z komunikacji miejskiem, mam pytanko do osób które testowały już to połączenie :

 

- na stacji np. służewiec nie widzę kas biletowych. W razie czego to bilet kupuje się u konduktora ?

- jest coś takiego jak "wspólny bilet" - czy on obowiązuje na przejazd pociągiem do Piaseczna ? Wydaje mi się że tak, ale szukam potwierdzenia

- czy w tym autobusiku L2 można jechać na normalny bilet jednorazowy ? Bo gdzieś czytałem że tylko bilety okresowe wchodzą w grę.

- czy do L2 da się w godzianch szczytu w miarę normalnie wsiąść ?

 

Czas przejazdu ze Służewca do Henrykowa - urocze wygląda zachęcająco, przy dobrych wiatrach krócej niż samochodem.

 

Pozdrawiam

 

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pociągu można jeździć na bilet okresowy ZTM pozamiejski (np. miesięczny, dobowy) aż do stacji Zalesie Górne. Bilet jednorazowy trzeba kupić na stacji (na służewcu jest kasa) lub u konduktora w pierwszym wagonie. Ten sam okresowy bilet ZTM jest ważny w liniach L2, ale jednorazowy kupuje się u kierowcy i kosztuje 4 zł. Jednorazowe bilety ZTM nie działają ani w pociągach ani w L2.

Moja żona jeździ L2 spod dworca w Piasecznie o 15.35 i nigdy jeszcze nie stała. Nie wiem jak jest w innych godzinach, ale o 8 w Złotokłosie widzę ludzi czekających na PKS (są o tej samej godzinie 8.02 - 8.04) na L2 czeka znacznie mniej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreon

Swiadectwa energetyczne prosze bardzo

 

Myslacy facet , zna temat budowlanki , dokladniejszy i bardziej drobiazgowy nic niejedna kobieta , cena bardzo dobra .

Pan Slawek

501 44 11 98

 

Witam

Niestety Pan Sławek przeniósł się w okolice Gdańska :(

Czy ktoś ma może namiary na innego godnego polecenia fachowca od świadectwa energetycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety Pan Sławek przeniósł się w okolice Gdańska :(

Czy ktoś ma może namiary na innego godnego polecenia fachowca od świadectwa energetycznego?

Pytaj wiec Depiego z naszej grupy .

Napisz na pw , a ja Mu przypomne , zeby sprawdzic skrzynke , bo chyba sie bede z Nim widziala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...