Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ostatecznie wzięłam kopareczkę inną, ale też chyba nie najwiekszą, bo za 70zł/h.

Nie wiem na ile dokładnie wykopali, bo tym razem mam tylko telefoniczne relacje z "placu boju", ale coś ok. 2m, bo lepszy spadek z domu i podobno tak lepiej gdyby były mroźne zimy. :eek:

Pojadę po południu zobaczyć "plac boju" to opiszę dokładnie. :wink:

Teraz koparka już kończy inne dziury i rowki i w ciągu godziny powinien być finisz... :grin:

Pozdrawiam,

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koparka kopie jeszcze, chociaż mąż powiedział, że ma tylko 500 zł (bo tylko tyle miał), tj. juz 8 godzin. W porządku facet, w końcu wyjdzie po 60zł/h.

Szambo już wsadzone, teraz rów dookoła domu pod bednarkę i drenaż...

:grin:

B

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Bela dnia 2003-04-04 16:03 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Bela dnia 2003-04-04 16:04 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... zima wróciła i wszystko mi zasypało. :evil:

Istny "krajobraz księżycowy" :mad:

Nic nie widać, więc też nic nie mogę Wam opisać - jak zamontowali to szambo.

Poszło sprawnie i na tyle co wiem do tej pory - to firme mogę polecić.

Pozdrawiam,

B

 

Właśnie - Jezier - jak tam budowa zimą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szambo montowali dzisiaj. Wykop był trochę nie taki ale w 15 min został dostosowany do odpowiednich wymiarów. Po godz. panowie od szamba byli już w drodze powrotnej. Nie mam zastrzeżeń ale muszę jeszcze się trochę napracować cudzymi rękami aby działało jak trzeba (podłączenia, wyłazy, odpowietrzenie, połączenie zbiorników).

U mnie budowa jakby nigdy nic. Dzisiaj zagęszczają piasek między ścianami fundamentowymi, jutro zbroją a w środę przyjedzie kilka betoniarek. Od czwartku chłopaki zaczynają murować ściany. I mi i im zależy aby wienieć zalać przed świętami. Jak do tej pory nie ma większych opóźnień a więc może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...