Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol:

Mam kilka spraw których pilnuję. Trochę linków w zakładkach do których zaglądam raz na jakiś czas. Droga dzięki której dojechałbym do fabryki w czasie o 20 minut krótszym jest jedną z takich spraw. Chcę aby powstała jak najszybciej w jakimkolwiek wariancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Betsi

U nas jak zwykle- po grudzie. Nie mieszkamy, bo spółdzielnia zablokowała nam sprzedaż mieszkania tak skutecznie że ręce nam opadły, a klienci czekający na papiery musieli zrezygnować.

Więc bierzemy kredyt- właśnie go załatwiamy. Skończymy pewnie tylko parter, ale trudno. Mam nadzieje że na święta zamieszkamy. Kurcze, było juz pare takich terminów i nadziejii , więc patrzę na ten kolejny termin z dużą doza nieufności. Mój mąż się dziwi czemu mam tak paskudnie pesymistyczny charakter. Cóż....

A jak Twoje walki ogrodowe? Coś posadziłaś?

Pozdrawiam wszystkich Piaseczyńskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betsi w Henrykowie jest duza szkolka krzewow ozdobnych (pierwszy skret w prawo za tablica jadac od piaseczna) maja duzy wybor i cenowo lepiej niz w marketach a krzaki sprzedaja zdrowe nie jakies 2 galazki ktore pozniej padaja zamiast rosnac.

 

Pozdrawiam i dalej blagam wszystkich o kierownika budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

bardzo bym chciał postawić słupki z klinkieru do bramy - całe trzy sztuki ;-). Może moglibyście kogoś polecić bo szukam i szuklam i ciężko sciągnąś kogoś do takiej pierdziawki, a jak już ktoś się zdecyduje to mu pogoda nie pasuje ;-( ,

thx from the mountains

 

może jeszcze z rozpędu jakiś namiar na ładną ziemię do ogrodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marta.

wszystko mi sie poplątało i wysłałam namiar na kierownika budowy komu innemu. Więc zamiast namiaru na ziemię poczęstowałam go kierbudem. Już przeprosiłam na priv.

A namiaru na ziemię nie mam dobrego. Poszukam jeszcze po południu, może odgrzebię taki stary , z którego dawno korzystałam, ale nie wiem czy znajdę i czy jest aktualny.

Tylko 1 rada- jak znajdziecie ziemię, to trzeba w górę łapę wsadzić, żeby przekonać się czy pod ładną warstwą urodzajną nie kupujecie przypadkiem gruzu, albo gliny.

Marta, przejdę sie kiedyś do Was popatrzeć jak normalni ludzie normalnie budują dom. W jakąś sobotę np. co?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do magnolia - namiary na kierownika budowy to pewnie do mnie mialy isc :D takze jak bys mogla to pusc na priv

do dzabij - jesli ten co przyjedzie tylko od czasu do czasu jest w miare tani to dawaj namiar. W tym momencie biore wszystko bo chce juz zaczynac a kierbuda brak.

 

Dzieki wielkie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania za symboliczną kwotę urządzenie grzewcze "koza" wraz z kompletem rur. Na zdjęciu: koza w akcji. Chętnych prosze na priva.

 

http://elnetplus.waw.pl/~d.sitarski/inne/dzialka/_IGP7757.jpg

 

o właśnie szukam czegoś takiego, później się odezwę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ten kontakt.

smieszne, jak pisałas w dzienniku że darek robił terrakote w kotłowni, to uświadomiłam sobie że w tych dniach Adam robił- terrakotę w kotłowni. Wyszło mu że tak powiem- kotłownianie, ale i tak jestem dumna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałabym zapytać o orientacyjny koszt za mb ogrodzenia z siatki na tradycyjnej podmurówce. Szczególnie interesuje mnie koszt materiałów.

 

Pozdrawiam!!

 

W czerwcu cena siatki z robocizna, bez podmurowki (jedynie slupki były wmurowane) wynosiła 55zł za mb.

 

Pozdrawiam,

clue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...