Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do mieszkańców Złotokłosu i okolic:

Polecam nową drogę do Tarczyna prowadzącą od cmentarza w Złotokłosie do A.Krakowskiej, jeżdżę nią od kilku dni i nie mogę się nacieszyć: równo i pusto (wcześniej tłukłam się po dziurach i uciekałam na pobocze przed ciężarówkami na drodze Piaseczno-Tarczyn).

W tym roku ma być jeszcze dociągnięty asfalt do pętli w Złotokłosie a w przyszłym roku najpóźniej dwa lata ma być tak samo od cmentarza do Prac Małych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marta to chodź ! :D Wiecie co robiłam zdjęcia tych drzwi ale żadne mi się nie podoba i nie oddaje koloru oraz wszytskich tych wyżłobień, także zapraszam na wizje lokalną 8)

 

A od wczoraj grzeję kozą ! nie wiedziałam, że tak ona bardzo grzeje i jest gorąco w domu, a jak domowo :) dym z komina i wogóle, palimy tylko drzewem i może zrezygnuje z kominka na rzecz fajnej kozy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie przechodził podłączenia gazu - niech żałuje. Ja natomiast podziwiam tych, którzy mają to już za sobą.

 

 

Marto, radosc posiadania gazu przycmi ten trud i frustracje drogi jego uzyskania :-) Wierz mi :-) Zadne paliwo stale nie da Ci takiego komfortu utrzymania stalej, bezobslugowej temperatury w domu.

Kominek zawsze bedzie robil "klimacik" i fajna atmosfere, ale komfortowe ogrzewanie na co dzien, gdy spieszysz sie do pracy lub nie masz ochoty "dokladac" to jest to :-)

Jeszcze tylko trzy tygodnie? Phiiii ... co to jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy podpisywaliśmy umowę o podłączenie gazu pani uprzedzała, że gaz przyłączać najlepiej wiosną i latem, bo jesienią i zimą bardzo wydłużają się terminy realizacji :-? To tak jak z rozprowadzeniem wody i ogrzewania w domu. Teraz terminy długieeee, wiosną będzie znacznie luźniej. Za to tynki wewnętrzne zimą taniej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam gotowa ze swoimi papierami pod koniec lipca. Wykonawca gazowni załatwił mi możliwość sporządzenia umowy w październiku. :evil:

 

Biedaka spotkały "nieprzewidziane trudności administracyjne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń" - czyli krycie na 1000%, gazownia jest rozgrzeszona a ja mam pretensje typu "zupa była za słona".

 

Panie w biurze obsługi klienta wspominały, że terminy raczej się wydłużają, bo dużo chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont byłby od skrętu na Łoś, więc objazd poszedłby przez Złotokłos. Jednak na ten remont się nie zanosi bo to już inna droga :-? Ta wyremontowana od Głoskowa do Henrykowa to droga powiatowa nr 01339. A od skrętu na Łoś zaczyna się droga wojewódzka nr 876. Inny właściciel drogi i inna gmina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie państwo. Marylka będzie miała ulice asfaltową.Jak się wezmą za remont drogi Piaseczno Tarczyn / dalszy ciąg/ to zrobia objazd przez Marylke.Będzie możliwość obejrzenia tych wspaniałych willi naszych sympatycznych forumowiczek z Marylki.

 

tadzel

gdyby chodziło o drogę przez Marylkę to bym jej tak nie reklamowała :wink: , a tak może się wszyscy przyzwyczają do tej za cmentarzem 8)

 

Panie i Panowie

Wczoraj pożegnałam murarzy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie państwo. Marylka będzie miała ulice asfaltową.Jak się wezmą za remont drogi Piaseczno Tarczyn / dalszy ciąg/ to zrobia objazd przez Marylke.Będzie możliwość obejrzenia tych wspaniałych willi naszych sympatycznych forumowiczek z Marylki.

 

 

Drogi Panie Tadzel

Miałam ochotę to napisac już przy okazji wielu poprzednich Pańskich postów, ale się powstrzymywałam.

Niemniej jednak coraz bardziej odnoszę wrażenie że chyba tylko Pana śmieszą Pańskie wątpliwej jakości żarty.

Lubię złośliwości, ale naprawdę inteligentne i na poziomie.

 

Poza tym nie wiedziałam, że moja willawzbudza na forum takie emocje.Wiem ,że mam piękny dom ,ale żeby aż tak :o :o :o

 

Nie pozdrawiam

sympatyczna forumowiczka :lol: :lol: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...