Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie,

 

dość pilnie poszukujemy sensownego kierownika budowy. Takiego co to zna sie na robocie i doradzi w razie potrzeby, a nie zatwierdza wszystko dla świętego spokoju. No i najlepiej byłoby jeszcze, gdyby nie zdzierał straszliwie dużo.

 

Wiem, że byc może dużo oczekujemy, ale może ktoś z Was poleci taką osobę?

:D

 

 

Hej, hej...

 

Czy naprawdę nikt z Was nie miał kierownika budowy, który byłby w porządku? Nie bardzo chce mi się wierzyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olpi,

co jakiś czas pojawiają się podobne prośby. Z odzewem jest różnie, bo chyba większość z nas ma kierowników, którzy budowie nie szkodzą ale też i nie pomagają.

 

Mój kierownik zawsze wpadał na budowę jak po ogień. A od stanu surowego otwartego radzimy sobie sami, on tylko pilnuje wpisów i ma zrobić odbiór budynku.

 

pozdrawiam,

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stempli pod dostatkiem, w takim razie otwieram przetarg na stemple. Zapytanie o cenę :)

I lokalizacja też istotna, im bliżej Gołkowa. 15 stempli z możliwością poszerzenia zamówienia do 20 sztuk, może palisadę zbuduję przed bestią tratującą żywopłot.

 

pozdrawiam

w.

 

 

Ja mam różnej długości. Od ok. 2m do 3. Cena 3 pln sztuka. Okolice Woli Gołkowskiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olpi,

co jakiś czas pojawiają się podobne prośby. Z odzewem jest różnie, bo chyba większość z nas ma kierowników, którzy budowie nie szkodzą ale też i nie pomagają.

 

Mój kierownik zawsze wpadał na budowę jak po ogień. A od stanu surowego otwartego radzimy sobie sami, on tylko pilnuje wpisów i ma zrobić odbiór budynku.

 

pozdrawiam,

marta

 

My widocznie jeszcze za krótko budujemy lub jesteśmy idealistami, bo spodziewalibyśmy sie, że kierownik budowy pomoże i doradzi. W wielu sprawach także radzimy sobie sami, ale sporo czasu i nerwów (a czasem także kosztów) można byłoby zaoszczędzić mając możliwość porozmawiania z fachowcem :)

 

Do stanu surowego otwartego mieliśmy kierownika, który miał kilka wpadek i straciliśmy do niego zaufanie, dlatego szukamy innego.

 

Odzew Forumowiczów na szczęście jest, bo dostaliśy juz dwa kontakty. :D

 

Dziękuję!

 

Pozdrowienia

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem już kilka telefonów, w moim przypadku jeżeli brama ma mieć w świetle 4m szerokości, to na przeciwwagę potrzeba dodatkowo ok 2m

 

Ceny :

 

- Wiśniowski - sam ramiak cynkowany ogniowo pod sztachety drewniane 4m x 1,45 m to koszt ok. 2700 PLN netto bez napędu. Montaż dodatkowo 400 PLN. Drogo, choć podobno jezeli chodzi o ogrodzenia to Wiśniowski jest godny polecenia. Cena z katalogu, więc pewnie dało by sie coś urwać.

 

- na allegro ceny różne, ale na pierwszy rzut oka niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramy i ogrodzenia różnego kalibru robi człowiek w Złotokłosie Pan Włodzimierz W. nie znam telefonu ale znam adres Brzozowa 6 w Złotokłosie jest to prostopadła do Wschodniej bodajże. A ceny różne zależy co się chce mieć cała stalowa wiadomo że będzie droższa od wypełnionej sztachetami itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kierownika budowy: swojego na oczy widziałam coś koło czerwca 8), mam go aż do odbioru, no i ewentualnie jak coś strasznego by się działo - moim zdaniem.

Zależy kto ma ile gotówki na kierbuda, bo taki co nadzoruje, doradza i prowadzi za rączkę i jest co tydzień to kosztuje oho-ho i jeszcze trochę, mnie na takiego nie stać więc nie spełnia wymagań Państwa olpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób posiadających bramę suwaną, gdzie je zamawialiście ? Ile to more-less kosztuje ?

 

Pzdr

 

Dawid

 

Za bramę i 4 furtki z zamkami zapłaciłam ok. 400zł z montrzem i zamkami do furtek. Są to tylko ramiaki a sztachety montowaliśmy sami. Napęd do bramy zamawiałam oddzielnie.

Do bramy przesównej ok. 4m potrzeba ponad 2m przeciwagi.

Robił to człowiek z okolic Łosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do osób posiadających bramę suwaną, gdzie je zamawialiście ? Ile to more-less kosztuje ?

 

Pzdr

 

Dawid

 

Za bramę i 4 furtki z zamkami zapłaciłam ok. 400zł z montrzem i zamkami do furtek. Są to tylko ramiaki a sztachety montowaliśmy sami. Napęd do bramy zamawiałam oddzielnie.

Do bramy przesównej ok. 4m potrzeba ponad 2m przeciwagi.

Robił to człowiek z okolic Łosia.

 

Przecież to niemożliwe to co piszesz najtańsze zamki to ok 100zł za 5szt, do tego wkładki Yalowskie razy 5 ok 60zł ,zawiasy, stal ,wózki do bramy po 70zł szt, jakiś ceownik trzymający bramę z przodu , dodatkowo jakiś słup stalowy z tyłu bramy również trzymający na boki, jakiś unikor czyli farba podkładowa, a do tego jeszcze montaż - gość nawet za te 400stówki nie kupiłby materiału a gdzie zarobek chyba że działa charytatywnie.

Napisz z czego on to zrobił , , kołki drewniane, stal- jaka kątownik,profil ,podaj ich wymiary, jak długa brama razem z przeciwwagą ,jakie zamki -haczyki czy na klucz, z klamkami czy bez , z szyldami na klamki i zamki czy bez . Jak podasz dane to wyliczę ci koszt samego materiału na tą robotę.

Jeżeli to prawda że gość zrobił to i zamontował za 4 paczki to musiał gdzieś to po prostu ukraść (czyt. załatwić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...