Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani moi SASIEDZI WSZYSCY !

PILNIE POSZUKUJE SPRAWDZONEGO JUZ GAZOWNIKA "ZEWNETRZNEGO" :o MAM JUZ INSTALACJE WEWNATRZ HACJENDY I CALA RESZTE DOCIAGNIETA DO LINII OGRODZENIA :lol: TERAZ POTRZEBUJEMY JUZ TYLKO OD OGRODZENIA W DRODZE GMINNEJ DO ZRODELKA GAZU SIE DOBIC. MAMY WSZYSTKO: ZATWIERDZONE PROJEKTY, WSZELAKIE POZWOLENIA ITP ITD. TYLKO WYKONAWCY BRAK :cry: ZNACZY SIE NIBY JEST ALE TAK NAS JUZ ZWODZI ZE SZLAG MNIE ZA MOMENT TRAFI :evil: A POTEM JA TRAFIE JEGO ... A POGODA DO ROBOTY PRAWIE IDEALNA.

BLAGAM O POMOC I RATUNEK U NIEZAWODNYCH :oops: FORUMOWYCH SASIADOW.

pozdrawiam serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Poszukuje desek szalunkowych, stempli i siatki ogrodzeniowej - jesli ktos ma na zbyciu cos z tych rzeczy, chetnie odkupie.

Pozdrawiam i z gory dzieki za kazde info

 

Stempli Ci u mnie dostatek, długość między 2,90 a 3m i kilka 4 metrowych.

Łącznie stempli u mnie będzie jakieś 170 sztuk i nawet wyglądają na nieużywane, chociaż oczywiście były jeden raz użyte. Desek mam mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anielica, spróbuję Ci pomóc, ale w tej chwili nie mam dostępu do ściąg i pilną robotę na głowie.

 

Napisz mi tylko jak masz podpisaną umowę z gazownią - w prostym przypadku inwestor bierze na siebie wykonanie instalacji wewnętrznej i od domu do skrzynki gazowej w linii ogrodzenia.

Wcinkę (czyli to na co czekasz) robi wykonawca na zlecenie gazowni.

 

Czy tak jest u Ciebie?

Jeśli się przeciąga - czy wiesz z jakiego powodu.

 

Możesz na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano jadąc od Władysławoa w strone ul Słonecznej w Lesznowoli na srodku nowej drogi asfaltowej widziałam 3 żubry ( tata, mama i mały).

Zupełnie bezstrseowo szły sobie od strony lasu, przez ulicę, na pole. Tak mnie zatkało ze stanęłam ( zreszta nie mogłam jechać bo bym na nie wjechała) i patrzyłam co zrobią.

Niesamowity widok, który wynagrodził mi codzienne, ponadgodzinne dojazdy do W-wy. :p

Nawet nie widziałam ze w naszych okolicznych lasach są żubry :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gwiazdka się zbliża, i moje marzenie o ,,prawdziwej" choince do sufitu, takiej jaką miewałam w mieszkaniu gdy dzieckiem byłam, może się wreszcie urzeczywistnić, choć jeszcze troszkę czasu zostało pierwsze przymiarki z pierwszą choinką w nowym domu. I nic to, że to to dopiero stan surowy :p

 

 

 

http://img528.imageshack.us/img528/5236/choinkamt9.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/choinkamt9.jpg/1/w618.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno korzystałam z usług szklarza w Jazgarzewie (ul. Leśna 26B) - zamawialiśmy lustro na wymiar.

 

W ofercie ma też: szkło laminowane, hartowane, lustra wszelakie a także wiercenie i obróbkę szkła.

Jadąc z kierunku Bogatek na Piaseczno, po prawej stronie drogi, sporo przed skrętem do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie papiery od elektryka i ZEW-T mieliście do odbioru budynku?

 

ZEW-T - umowa na dostawę energii elektrycznej.

elektryk - załóżmy że zrobił instalację wewn. i teraz napisze mi oświadczenie, że instalacja wewnętrzna wykonana jest zgodnie z normami i przepisami.

 

Czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...