Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z cyklu lokalne ogłoszenia drobne, mam do odsprzedania nówkę sztukę zlew Franke Rambla okrągły :

 

http://www.franke.pl/franke-4473-rax-610-38-n-ral-610-38-n.html

 

W zestawie oczywiście syfon, uszczelka itd.

 

Muszę odsprzedać bo budując moje meble kuchenne wyciołem zbyt duży otwór w blacie i nie pasuje (zamiast debil poczekać i wycinać pod szablon to wyciołem pod schemat z www, zemściło się).

 

Chcę pół ceny którą zapłaciłem, czyli 140 PLN. Kontak do mnie PW lub [email protected]

 

Pozdrawiam

 

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie w grupie piaseczynskiej.

,

Dot .okien.Wybralismy bardzo drogie plastiki dwustronne ze wszelkimi drogimi cudami,ktoe polecaja.Sprawdzily sie jedynie cieple szyby.Okucia i cuda niewida to tylko kasa zas bez problemu dostalismy sie do domu przez uchylone okno.Klucze zostaly w drugm samochodzie.Nadplacilismy za super zabezpieczenia.Dzis wiem,ze nie warto.Zwykle okna =tansze ale z cepla szyba.I tylko w to warto inwestowac i na to wydac pieniadze.Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. Wiesz, okucia nie zabezpieczają uchylonych czy nawet rozszczelnionych okien, powie Ci to każdy sprzedawca... A jak nie powie, to tym gorzej dla niego. Okucia zabezpieczają przez wyważeniem okna itd. Nic nie dadzą, jeśli okno nie jest zamknięte :)

To tak jakby mówić, że się kupiło okna z klamką z kluczykiem, nie używać tego kluczyka po czym mieć pretensje, że złodziej wszedł do domu przekręcając w jakiś sposób klamkę. Bo przecież masz klamkę z kluczykiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupowaliście już opał na zimę? Gdzie w naszej okolicy kupić dobry ekogroszek w przystępnej cenie?

 

Brałam z Prażmowa, jest niezły, na razie 2 tony i zobaczę co dalej, sami pakują w 33 kg worki więc jak taki się wsypie to potem popiołu że hoho. Cena niby podają na tony 780 zł ale potem twierdzą że na worki ale ceny na worki nie znam. Na 2 tony dostałam 60 worków i jestem teraz z facetem na stopie wojennej, bo u niego te brakujące 20 kg to tzw. tolerancja tyle ze zawsze na minus dla klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te ceny drewna wszedzie kosmos? nie chcą taniej niż 170-180 zł, poza tym przywożą takie szerokie kloce (do sąsiadów ja nie brałam) jak to potem porąbać takie twarde drzewo jak się nie ma piły. Moze ktoś ma namiar w tej cenie ale na łupane porządnie w węższe szczapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrośnica,

 

looknij tutaj :

 

http://www.allegro.pl/item780436322_drewno_kominkowe_piaseczno_i_okolice.html

 

Wychodzi też po 180 PLN za Grab. To drewno można obejżeć w Starej Iwicznej ul. Słoneczna 16, podobno stoi tam "grzecznościowo" na terenie jakiejś hurtowni. Miałem sie wybrać ale jakoś mi ostatnio nie po drodze. Szczapy wyglądają OK, a grab suuuper długo się pali, miałem kilka klocków, nie ma porównania z brzozą.

 

Niestety dowóz dodatkowo płatny, do HU 20 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halszko my mamy kierownika do polecenia. Nazywa się Sieradzan, był dla nas bardzo pomocny i fachowy. Z jego polecenia mielismy murarzy, hydraulików i elektryka- wszyscy naprawde sie sprawdzili. Facet jest rzeczowy i życzliwy. Powołaj sie na nas- Jankowscy z Głoskowa.

Murarzy Ci nie podam teraz, ale możesz poprosić Sierdzana o kontakt do murarzy Pana Stasia- są bardzo dobrzy w robocie i pracowici. Nie byli tez drodzy.

Numer do Sieradzana: 602-764-133.

Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę magnolio, że mamy tego samego kierownika :) Zresztą nawet nie wiem, czy Ty właśnie nam go nie polecałaś.

 

Potwierdzam, pan Sieradzan jest bardzo w porządku. Zna się na budowaniu, umie podpowiedzieć jak potrzeba, ale nie wtrąca się do wszystkiego na siłę. Z naszą ekipą bardzo dobrze się dogaduje. Wpada sobie czasem na budowę, żeby zobaczyć, jak idzie praca i pogadać z majstrem. Ogólnie - bardzo sensowny człowiek.

 

Nie korzystaliśmy jeszcze z ludzi polecanych przez pana Sieradzana, na razie kończymy stan surowy, ale też słyszałam, że jakby co, to może kogoś polecić - dobrze wiedzieć, że polecane przez niego ekipy się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim polecam Sieradzana bo trwamy w wielkim zachwycie nad nim. Jak potrzeba Wam hydraulików to on ma takich, chyba zGrójca- sa sprytni i naprawdę tani. Tzn. solarów i innych nowosci nie zrobia bo to sa tacy zwykli , tradycujni ludzie, ale piec, kaloryfery, podłogówka, woda- euper.

Musimy się wreszcie kiedyś poznać Głoskowianie. Pewnie będziecie świetować ziemniaka z Ms-ami? Nam się chyba nie uda bo babcia jakiś najazd nam szykuje rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ms., jak tylko kupię wełnę na poddasze, to masz u mnie kawałek na ocieplenie rury. Niestety, na razie mamy pewne zamrożenie prac - czekamy na brakujących kilkanaście dachówek, czekamy na okna.. I dodatkowo pan Franciszek, z którym byliśmy umówieni na spotkanie i zaplanowanie prac ociepleniowych, rozpłynął się w powietrzu, a próba dodzwonienia się do niego kończy się od paru dni niezmiennie informacją, że wybrany numer jest nieprawidłowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...