Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam do polecenia bardzo solidnego fachowca od schodów: Dariusz Lasek tel.608404823

Nie jest wprawdzie stąd ale ma zamówienia z okolic Warszawy, więc bez problemu przyjechał na pomiar i wycenę.

Miło nas zaskoczył terminowością i solidnością wykonania. Jeden z niewielu fachowców, których z czystym sumieniem mogę polecić na forum, no i ma przyzwoite ceny :)

 

Szukam firmy z okolicy, która wykonuje balustrady balkonowe, jest u mnie tego jakieś 10 mb. Czy może ktoś ma jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, czy ktoś z Was kupował szambo betonowe? Najlepiej od razu z montażem i czy moglibyscie się podzielić namiarami?

Bo te oferty, na które do tej pory trafiłam, generalnie są mało korzystne.

Z góry dziękuję.

 

Najkorzystniejsze oferty maja chyba firmy z okolic Radomia. Sam sie przymierzam aby tam zamowic. Za szambo o pojemnosci 12m3 dostalem oferte 2900 - 3000zl z transportem na odleglosc 200km. Sam zbiornik to cena 2400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kładę właśnie elektrykę i chciałbym dostać od was podpowiedzi (sugestie),żeby o czymś ważnym nie zapomnieć.

 

P.S

Trochę jestem w kryzysie dlatego pozwolę sobie na małe ogłoszonko: blachy cięcie ,gięcie, obróbki blacharskie na zamówienie itp.

Jeśli ktoś potrzebuje zapraszam.

 

Potrzebuje takowych obrobek od zaraz, wyslalem wiadomosc na PW, daj znac z jakims kontaktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani :)

 

Juz jakis czas temu miałam sie "pochwalic" ale zapomniałam (normalne jak sie jest blondi :) ) w temacie psiej budy - swego czasu namiętnie poszukiwalam na forum tego produktu - Otóz trafiłam na super producenta psich domków i to jeszcze z dowozem do klienta ! A do tego to wszystko w baaardzo przyzwoitej cenie. Postaram sie zrobic parę fotek budy to wtedy sami ocenicie co i jak.

 

Do MajorCarter

mam namiary na bardzo solidnego wykonawce balustrad i bram ogrodzeniowych itp. Jeśli nadal potrzebujesz to daj znac na pw.

 

Ja natomiast mam do was Kochani ogromną prośbe : potrzebuje namiary na dobrego elektryka - automatyka , który mógłby podłączyć mi naped do bramy wjazdowej oraz uruchomic bramofon i alarm, mozecie pomóc w tej sprawie ??

Będę bardzo wdzieczna, tymczasem pozdrawiam gorąco

Anielica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, baaaarrdzooooo dawno mnie tu nie było, ale niestety dzieci i praca są pożeraczem czasu!!!

Anielica jeśli możesz to prześlij mi proszę ten namiar na wykonawcę balustrad. Muszę je zrobić jeszcze w tym roku bo moje dziecko już zaczyna kombinować przy drzwiach balkonowych.

 

A przy okazji, czy ktoś mógłby polecić kogoś do zabudowy szafy. Potrzebuję zabudować w wiatrołapie wnękę na szafę lub coś w tym stylu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.wiecie ze gmina prazmow organizuje nabor chetnych na kolektory z doplata...koszt ok 15% calej inwestycji...dzis mija termin skladania wnioskow do gminy.... wiecej na http://www.prazmow.pl

 

Dzięki bulinki, ja złożyłem wniosek. Gdyby to wyszło to przy takich kosztach w końcu staje się to opłacalne, ale zobaczymy czy coś z tego w ogóle wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze wypali ..bo to dosc ciekawie sie zapowiada...solary staja sie oplacalne przy takim nakladzie kosztow..

 

Przy koszcie około 2,5tyś za instalację stają się opłacalne anwet jeśli ogrzewa się dom np. ekogroszkiem. Mi pomysł z solarami zawsze się podobał, tzn. że można sobie odłączyć zupełnie piec na miesiące letnie, nie mniej koszty instalacji zupełnie mnie zniechęciły do nich. Nawet te dopłaty, o których ostatnio było w gazetach nie wyglądały zachęcająco. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedziałku mam urlop i "odpoczywam" hłe hłe - dziś się obudziłam, że chyba mam urlop ale jak litania przed oczami przewijają się różne prace w domu i wokół, Febe (mój pieseczek) rośnie cały czas :/ zamawiam jej budę taką większą, bo w necie są standardy a ona ma klaustrofobię , niestety mam popsuty telefon, aparat fotograficzny, dobrze że chociaż pogoda jest. Jak ktoś się chce ze mną umówić to proszę na mail [email protected] podjadę wieczorkiem rowerem albo zapraszam do mnie na własnoręcznie zrobioną ławkę

 

Anielico wysłałam Ci kilka wiadomości, nie mam pojęcia co z tą skrzynką, dlatego podałam powyżej swój adres mailowy bezpośredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sprzedam kompletną r-betkę, nawet niedawno wymieniony był jakiś bezpiecznik (nie znam się :mrgreen: ) za 70 zł, ze słupem, kilkunastometrowym przewodem, obejmami na ewentualne drzewa - do sprzedania za 600 zł

 

oględziny na miejscu - ponieważ mam popsuty telefon preferuję korespondencję mailową na [email protected], ew. podam potem tel. do syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nareszcie dopiąłem szczególy z murarzami i ruszam (mam nadzieje) jeszcze w lipcu.Budowę zaczynam w Tomicach na trasie Piaseczno- Góra Kalwaria.Mam prośbe jeśli ktoś ma jakiś namiar na koparke proszę o info musze zebrać humus.Pozdrowionka od zaczynającego....

 

Orion200, ja korzystam z usług pana Wiesława Świątka z Pilawy, tel. 604120875, jakby coś to pytaj.

 

P.S. Czy ten nick może świadczy o zamiłowaniach astronomicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje czlowieka do obrobek blacharskich balkonow i tarasu. Jesli ktos ma namiar do kogos takiego sprawdzonego to bede dzwieczny :)

 

Ja zastosowałem profile okapowe z aluminium, coś takiego :

 

http://profile.excellent.com.pl/index.php?page=produkty&mm=profile_metalowe&mo=profile_inne&mp=metalowy_okapowy

 

Do nabycia w Jankach na przeciwko stacji benzynowej (przy drodze na Falenty) lub przy Puławskiej. Warto wcześniej zadzwonić i zapytać czy mają.

 

Wiem że obróbki mogą też powyginać z blachy w składzie Andre w Złotokłosie (widziałem u nich gientarkę). Kiedyś zamawiałem obróbki w Pruszyńskim, wtedy jeszcze przy Alejach Jerozolimskich, teraz chyba w Sokołowie jak się jedzie do Pruszkowa / Komorowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...