Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Baśka ... naginaj do przychodni - na chama , muszą przyjść ... poudawaj , popłacz, pomrugaj , że niby nie widzisz a pracujesz przy kompie ..... jak powiedza że nie to powiedz , że w takim razie L4 chcesz od okulisty do czasu zbadania bo do pracy się nie nadajesz .... :wink: :lol:

 

Pan&PaniSmith - witamy na wewontku ....

tutaj sie pierniczy o tematach róznych .... choć niewątpliwie góruje alkoholowy .... :oops: :lol:

 

a w ogóle to witam wszystkich .... mój stosunek do pracy od wczoraj wcale nie uległ zmianie .... :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer

Ja mam dziś wdrożenie Foki programu finansowo księgowego i już po godzinie mam dosyć :) tyle stanowisk i to samo :p

 

daga mnie też od wczoraj leń ogarnął ale mus to mus robić trzeba :(

 

Smis (bo nie chce mi sie pisać całości ) Witamy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melanrz .... nooo kurde .... karniak za długą nieobecność .... :p :lol:

 

 

coolibeer ... nawet nie mów .. od rana wisze na telefonie ... party line ma na noc .... i drzwi od biura sie nie zamykają ...

o zgrozo ... kawy jeszcze nie piłam z braku czasu .... :evil:

mam dość .... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie na L4 siedzę właśnie ze względu na niewydolność organu którym pracuję ( :lol: )

a w pracy nie mam tak dobrze jak niektórzy tutaj - coby sobie na forum zaglądać :cry:

w ogóle w pracy ostatnio ciężko strasznie, aż mnie rozłożyło.. Zrobię jak radzicie, najpierw kredyt, potem już chyba trza się za siebie wziąć i zrobić coś co sprawia przyjemność a nie tylko odwalać chałturę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza się za siebie wziąć i zrobić coś co sprawia przyjemność a nie tylko odwalać chałturę..

przychodzi mi coś do głowy .... ale mam nadzieje że mi to szybko przejdzie...( :lol: )

 

a o którą z tych dwóch ulubionych rzeczy Ci chodzi? :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...