Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

sąsiadko moja droga, ciebie też tu przywiało :D

 

No w wątkach gdzie tylko mądrze pierniczą raczej mnie nie znajdziesz :wink:

 

Poza tym przyszłam, bo widziałam, że chciałaś beze mnie do Istebnej jechać. A tu trzeba Naleśnika namówić, TereskęB zabrać, Kordzinę z Alibabką zwerbować i myślę, że godnie ( a jak nie, to przynajmniej licznie :wink: ) będziemy region na kuligu reprezentować :)

Bez ciebie? Ani mi się śni :wink: Plan mi się podoba :D nie ma to jak silna grupa :D

 

cyma2704 bułeczką się poczęstowałam, pyszna :oops:

Mam od poniedziałku wreszcie piekarnik, może sama coś upiekę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja grywam głównie w wakacje, bo tak normalnie to czasu brakuje.

 

A kiedy mnie coś rozłoży, to marzę o czasach, gdy zasmarkana będę mogła się uwalić w łóżeczku z laptopikiem (którego na razie nie mam) i nikt nie będzie wymagał ode mnie zakupów, gotowania, prowadzania tu i tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym tam w robocie do wieczora posiedziała - do chlewiku niechętnie się wraca, a po ciemku to już nic nie zauważysz :wink:

 

no i mogłam tak zrobić ...teraz siedze i mnie szlag trafia jak patrzę na ten syf ( a pedantką nie jestem , więc możecie sobie wyobrazić co na tych podłogach jest :-? )....

 

idę podzielić obowiązki ...... czas na porządki.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem

Dziś sobie wymyśliłem bardzo dużo robót na budowie, pełen bagażnik narzędzi i na działkę. Ale najważniejsze to zaplanowałem pomalować emulsją piankę montażową przy oknach, coby nie truchlała od słońca, bo wiadomo Tinek budowę na 8 zaplanował to ocieplenie zanim tę piankę przykryje to jeszcze czasu trochę upłynie. I wiecie co, calutka sobota z tym pitoleniem mi zeszła, żeby okien nie ubrudzić, ze dobrze pomalować... ech, żadnej innej roboty nie ruszyłem. Ech. Tinek na stare lata chyba stał sie mistrzem w wynajdywaniu bzdurnych, nikomu niepotrzebnych robót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma scotch, taka papierowa. Przykleja się przed malowaniem i zaraz po malowaniu odkleja, bo za długo trzymać to się całkiem przyklei. No i uzyskujesz rowniutką linię malowania.

kółko 10m tasmy szer. 3 cm kosztuje 2 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...