Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

podzielę się z Wami czymś .....

na starość mnie się odmieniło ......

zawsze "siedząca" byłam .... wygodnictwo i lenistwo dalekoposunięte .... mój ruch polegał na przejściu do samochodu i z samochodu tudzież poruszaniu się po domostwie :oops: :lol:

 

no i od czasu pobytu w Szczawnicy kiedy to Xavieer zmusił mnie do 8-km marszu po Zakopcu .... odkryłam, że ja kurrrrde lubię łazić :o :o :o

 

najchętniej po nowych trasach ..... żeby móc obserwować różne rzeczy ....

moje obecne miejsce zamieszkania jest w tym względzie bossssskie ..... wiejskie mało zamieszkane ulice i uliczki , ogromna przestrzeń leśna ..... jak się uprę to i do Czech na piwko zajdę :lol:

 

dziś zrobiłam do połednia 4 kilosy na spacerku zahaczając o las .... co prawda szlaban stał .... ale zdecydowałam się wejść , nikt mnie na szczęście nie odstrzelił .... a teren piękny .... :D

z psem łażę ..... po dzisiejszym spacerze patrzył na mnie z wyrzutem wielkim .... borok zziajał się nieco - zapasiony jak i właścicielka :oops: :lol:

 

czyli ..... kochani .... wniosek .....

pomimo posuwającego mnie czasu - nadal jeszcze uczę się nowych rzeczy o sobie .... :lol:

czego i Wam życzę ..... :D

 

p.s. góry mam niedaleko ..... a może czas zmienić sobie priorytety spędzania wolnego czasu ?

tylko wtedy nie miałabym czasu na forum :oops: :roll: :lol:

czyli że jak znikne z forum - to będziecie przynajmniej wiedzieli dlaczego .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
podzielę się z Wami czymś .....

na starość mnie się odmieniło ...... coś czy ktoś? :)

 

no i od czasu pobytu w Szczawnicy kiedy to Xavieer zmusił mnie do 8-km marszu po Zakopcu .... odkryłam, że ja kurrrrde lubię łazić :o :o :o

 

czyli ..... kochani .... wniosek .....

pomimo posuwającego mnie czasu - nadal jeszcze uczę się nowych rzeczy o sobie .... :lol:

czego i Wam życzę ..... :D

 

 

Nic dodać nic ująć wszystko napisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie odpoczywałam czynnie ..... nie próbowałam.....

W Zakopcu to był dla mnie szok .... że można tyle łazić ,

ale spodobało mi się .....

ale prawda - Xavieer przyczynił się do tego , że odkryłam w sobie to , że lubię łazić .... :D

teraz to już sama sobie poradzę :D

50 km do Wisły , można połazić po górach ..... hm ..... może starsza córę wciągnę....

schudnę se przy okazji :lol:

 

fajnie mieć plan .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to że Xawierek nauczył cię spędzać czas z przyrodą ;) :) nauczyłaś się przynajmniej spędzać więcej czasu odpoczywając :)

 

 

zawsze lubiłam spędzać czas z przyrodą .... ale w sensie wiesz : pogrzebać przy skalniaku , pojechać latem nad wodę , wypić kawę na tarasie słuchając ptaszków :lol: .... ale to nie to samo :roll: :D

teraz wiem, że ewidentnie sprawia mi przyjemność łażenie ..... na dupne dla mnie odległości ..... :roll: :o

 

echhhhh .... świat się kończy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodsza nie znaczy młoda .... kochana :lol: :lol: :lol:

 

no ale tak jest już ze mną , ze albo coś lubię i chcę to robić i robię albo czegoś nie lubie i za chiny ludowe nikt mnie nie zmusi (steper i rowerek stoją nieużywane w pracowni :oops: :lol: )

 

 

ciekawe czy taki10- kilometrowy spacer trzy razy w tygodniu powiedzmy może zastąpić ćwiczenia odchudzające .... :roll:

 

lecę na allegro .... trza se kupić buty skoro mam łazić .... dziś te 4 km pokonałam w butach na obcasie :-? :roll: .... sportowych u mnie niet żadnych - nawet tenisówek :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
W Dniu Kobiet pragniemy Wam złożyć życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy każdej z Was gościł tak samo często, jak w tym dniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...