Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam was wszystkich wesoła jak wróbelek, obecnie na L4, tryknięta 3 piffkiem z okazji dnia kobiet :p

zaglądnęłam tu jakieś 5 stron temu przypadkiem po raz pierwszy.. ale jakoś mi tu po domowemu... i takie tematy też bliskie są.. o wiśniówce i o rodzinie.. Jak mnie stąd nie wyprosicie to będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was wszystkich wesoła jak wróbelek, obecnie na L4, tryknięta 3 piffkiem z okazji dnia kobiet :p

zaglądnęłam tu jakieś 5 stron temu przypadkiem po raz pierwszy.. ale jakoś mi tu po domowemu... i takie tematy też bliskie są.. o wiśniówce i o rodzinie.. Jak mnie stąd nie wyprosicie to będę zaglądać :)

 

Posiedź sobie z nami, będzie nam miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee

bardziej mam w pomyśle, żeby rozmawiać o pracy.. starać się o nią.. I zastanawiam się czy to w ogóle robić, czy przyklepywać stare i znudzone w imię kredytu..?

 

To zależy.

Nie wiem dlaczego chcesz zmienić pracę, jakie są tego powody, czy niezdrowe układy, nieciekawa atmosfera, praca męcząca, zbyt niskie zarobki, duża odległość do codziennego pokonania, czy jest tam coś, co Cię stamtąd wygania?

Jeśli tak, to rozglądaj się za nową pracą, ale dopóki jej nie znajdziesz, satrej nie rzucaj :roll: :wink:

Dochód trzeba mieć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje, w weekend, dyskretnie ukradli ze strzeżonego placu budowy na Okęciu 30-tonowy dźwig.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7640536,Dyskretnie_wyniesli_z_budowy____30_tonowy_dzwig.html

 

Kurna, Polak nadal potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
hyhy! :lol:

pracę chcę zmienić ze względu na niezdrowe układy i zmęczenie tym co robię.

ale pewnie i tak tego nie zrobię. To już nie pierwszy raz tak mi się po głowie kołacze i nic z tego nie ma :(

 

Ja tak już jedną pracę zmieniłem z tego samego powodu co Ty i nie żałuję ale w twoim przypadku został bym, wziął kredyt i wtedy jak by się coś trafiło lepszego to bym zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuwa!!

Sie spisałam i mnie wywaliło :evil:

No napisałam przedtem, że u nas zima ja tralala - minus 10 w nocy było. Słoneczko przepiękne, mrozik... na narty by człek pojechał a nie w robocie siedzieć :-?

A tak w ogóle to mię się cóś z łoczmi podziało - "miłe" panie w rejestracji zaproponowały termin na 31 marca!! :evil: Muszę tam dzisiaj pojechać - okopię się pod gabinetem - musi mnie przyjąć, bo oszaleję!! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...