Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ojjjj co Wy z tymi szczurami...

A ja wypoczywam na L4! Dopchałam się wczoraj do okulisty, choć łatwo nie było i bez umiarkowanej pyskówki się nie odbyło.

No, ale jak pani dochtórka zajrzała mi była w oczęta, to mi rację przyznała, że miałam jak najbardziej uzasadnione zachowania :wink: , że się tak do niej pchałam.

Stałams ię posiadaczką wirusowego zapalenia pojówek i rogówki, któreż to podobno (opinia dwóch okulistów) jest cholernie zaraźliwe i niezaleczone może mieć bardzo przykre konsekwencje.

Dostałam propozycję L4 do kńca przyszłego tygodnia, ale nie skorzystałam (obawa przed zawałem w przyszłym miesiącu w dniu wypłaty) - więc tylko do wtorku włącznie mam wakacje. W wtorek do kontroli i się obaczy - co dalej.

A teraz się byczę!!! I mi z tym dobrze!!

Jakby nie to zawaliste słoneczko (skądinąd fajowe) to bym wybyła gdzieś z domu, ale moje oczęta dzecydowanie się buntują przeciwko takiej intensywności jasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
Ojjjj co Wy z tymi szczurami...

A ja wypoczywam na L4! Dopchałam się wczoraj do okulisty, choć łatwo nie było i bez umiarkowanej pyskówki się nie odbyło.

No, ale jak pani dochtórka zajrzała mi była w oczęta, to mi rację przyznała, że miałam jak najbardziej uzasadnione zachowania :wink: , że się tak do niej pchałam.

Stałams ię posiadaczką wirusowego zapalenia pojówek i rogówki, któreż to podobno (opinia dwóch okulistów) jest cholernie zaraźliwe i niezaleczone może mieć bardzo przykre konsekwencje.

Dostałam propozycję L4 do kńca przyszłego tygodnia, ale nie skorzystałam (obawa przed zawałem w przyszłym miesiącu w dniu wypłaty) - więc tylko do wtorku włącznie mam wakacje. W wtorek do kontroli i się obaczy - co dalej.

A teraz się byczę!!! I mi z tym dobrze!!

Jakby nie to zawaliste słoneczko (skądinąd fajowe) to bym wybyła gdzieś z domu, ale moje oczęta dzecydowanie się buntują przeciwko takiej intensywności jasności.

 

Musisz mniej pić albo musisz odstawić ten denaturat :) bo to cię zabije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone, czerwone...

Ja wyglądam jakbym imprezowała ostro ze trzy dni bez spania!! Chociaż już dzisiaj deczko lepiej po kropelkach.

Ale nie wiem czy nie większość chorób oczu daje taki piękny czerwony kolorek - pierwszy raz w życiu takie coś mnię dopadło. I rodzina też jakoś nie miała do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ludziska ..... :D

 

dziś herbatkę .... jak i przez kolejne 2 tygodnie .... komuś zaparzyć? :lol:

 

choraś? :roll:

 

nic z tych rzeczy ... świadomy wybór :D

ale na trzeźwo tez potrafię pierniczyć jak potrzaskana ... nie wadzi :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...