Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja byłam w Brennej, w Wiśle , w Ustroniu, w Cieszynie , nad Morskim Okiem ,w Szczyrku- wszędzie niejednokrotnie .... ostatnio nawet do Karviny se na zakupy pojechałam .... bo do Czech to ja mam za darmo .... :p

 

dobra , dobra - przyznam się .... mieszkam na połedniu to se jeżdżę czasem ... a co mam se nie jeździć skoro rzut beretem .... :D

 

ale powiem Wam, że tak dziwnie sie teraz tą granicę przekracza ... kiedyś stali strażnicy , sprawdzali, przywitali i pożegnali jak człowieka ..... a teraz ino puste budynki mijam jadąc samochodem ... ani żywej duszy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rano o siódmej było u nas 0 stopni :o

Granda normalnie, trzeba komisję powołać w tej sprawie :lol:

 

Nie wiem ile było ale cukinia mi oklapła wiec ja chyba jakiś przymrozek liznął

:evil:

 

Znaczy, że do kuligu coraz bliżej :D

 

Nio :wink: , a w końcu gdzie ma być????

 

No chyba w Istebnej :wink:

 

jak w Istebnej to ja tez kcem oczywiscie o ile zacne Towarzystwo mnie tez zechce :p

 

a tak wogóle to niedzielne słoneczne witanko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajta z rańca. Ostatni słoneczny i ciepły dzień.

 

ty nas tu zimą jeszcze nie strasz 8)

 

niestety, zimą nie straszę. Tylko zimną jesienią. Bez śniegu i mrozu.

 

to ja poproszę o.....wiosnę :lol:

 

proszę z tym do Andrzeja Zaleskiego, adres: [email protected] , lub tu: http://niezapominajki.pl/ , "prognoza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro nie straszy .... Retro się cieszy, że zima niedaleko bo kulig się zbliża ... :wink: :D

 

i zimą, z uwagi na długie wieczory, więcej się czyta... :wink:

 

i pisze... :lol:

 

Stasiu ...to pamiętaj .... przed tym kuligiem to napisz więcej i zabierz ze sobą ...:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień od naszego Pożegnania Lata i faktycznie chyba sobie powoli poszło :cry: . Na dworze jest zimno i jakoś mgławo :cry: . Tak jakoś smutno...

 

Dziś znowu odmawiałem modlitwę sprzątając dom :Dzięki ci Boże że stworzyłeś mnie dziadem i stać mnie było tylko na mały dom. Jakbym miał ze 100m więcej to bym się załamał. :roll: :lol:

 

 

 

Gaweł rozbawiłeś mnie do łez :D Też tak mam i też się cieszę :D

 

U nas z rana jest tak zimno,słoneczko takie anemiczne :-?

To jest ten czas ,kiedy napewno wiem ,że oprócz ogrzewania gazowego musimy zrobić jeszcze piec na paliwo stałe albo kominek-miejsce jest.

Przepaliło by sie dwoma polanami i od razu lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro nie straszy .... Retro się cieszy, że zima niedaleko bo kulig się zbliża ... :wink: :D

 

i zimą, z uwagi na długie wieczory, więcej się czyta... :wink:

 

i pisze... :lol:

 

Stasiu ...to pamiętaj .... przed tym kuligiem to napisz więcej i zabierz ze sobą ...:wink: :D

 

Jak będzie trzeba to Cię z jakiegoś dworca czy przystanku odbierzemy z tą ciężką, od twórczości, torbą :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...