Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja się przyłączam do owej alkoholizacji :D Perełka w garść i zdrówko Zołzy :wink:

 

Wrrrrr..przypomniało mi się a propos tej historii z trumną, że we czwartek na parkingu mi jakiś ktoś zarysował porządnie samochód i do tego nawet grzecznie nie poczekał, żeby w japę dostać :-? W piątek jak siedziałem grzecznie czekając aż podłączą mię pod prąd, słyszałem jak dwie fizjoterapeutki se gadały za parawanem i jedna się żali do drugiej, że zarysowała komuś samochód pod blokiem jak wyjeżdżała odwożąc dzieciaka do przedszkola, na to druga przejęta się pyta: i co zrobiłaś? Na to tamta rzecze: no..uciekłam.. 8) Po tym się rechotały dobre kilka minut :wink: nawet jej powiedziałem że mię ktoś dzień wcześniej tak załatwił i zaczęliśmy nawet bezsensowną rozmowę na ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaEgon ... weź nawet nie mów ..... tez mnie kiedyś tak ktoś urządził .... jeno nie zarysował - tylko dupnął mi w bok samochodu , i bezceremonialnie spierniczył .... jak wyszłam to już było po zawodach i nikt nic nie widział .... chamstwo drobnomieszczaństwo normalnie :evil:

 

a w ogóle to zdrówko .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, i tak nie moge czytać bo ciągle czkam i mi się wszystko rozmazuje

 

niech mnie ktoś wystraszy

 

zawsze powtarzam w takich sytuacjach, że zwykłe "bu" na mnie nie działa ....

mnie żeby przestraszyć to trza ..... z grubej rury , na ten przykład:

spier..... głupia pi...... bo jak ci przyp..... to w locie z głodu zdechniesz .....

o ... i jakby mnie w oczy jakiś postawny chop w ciemnej bramie tak powiedział, to bym sie chyba wystraszyła....

 

ale ja Ci , Elka tak nie powiem, bo Cie lubie .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahahahahhaha

 

Wyobrażam sobie jak w ciemnej bramie idzie daggulka. Podchodzi do niej chłop o wymiarach 2x2, sypiąc wspomnianą wyżej wiązankę, na co dagg robi w odpowiedzi... "yyk... yyk" (znaczy się czka:D)

 

elutek harnaś normalny, ale jeszcze dwa zostały...:) Były by cztery, gdyby nie to, że rano będę musiał prawdopodobnie jechać z Łodzi do Ostrowca, potem do Wawy psiaka ratować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahahahahhaha

 

Wyobrażam sobie jak w ciemnej bramie idzie daggulka. Podchodzi do niej chłop o wymiarach 2x2, sypiąc wspomnianą wyżej wiązankę, na co dagg robi w odpowiedzi... "yyk... yyk" (znaczy się czka:D)

 

 

jest jeszcze inna opcja .... jakbym sie upiła na "odważnie" co mi się czasem zdarza .... to dostałby w odwecie kilka miłych słów.... :oops: :lol:

 

coolibeer .... ciesze sie , ze jesteś .... cały i zdrowy choć niewątpliwie wymęczony i zmarnowany - po takiej imprezie .... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stanąłem akurat na skrajnym miejscu i prawy bok był od strony przejazdu i nawet stanąłem jak najbliżej samochodu po lewej stronie, żeby jeszcze więcej tego przejazdu zostawić..hummerem by tam się dało przejechać..baa! Czołgiem by się dało..no ale jak widać są pewnie jeszcze większe pojazdy.....pewnie kołował tam jakiś Airbus i mnie niechybnie drasnął.....

 

melanrz a bo ja człowiek nerwowy jestem i mógłbym nie powstrzymać emocji :D o ile jestem w stanie zrozumieć, że takie sytuacje się zdarzają po prostu..wiadomo takie uroki jazdy samochodem i pewnie jeszcze nie raz będę tego świadkiem, o tyle jak ktoś się na ulicy, czy ogólnie za kierownicą zachowuje bezmyślnie to już taki wyrozumiały nie jestem bo za kierownicą trza myśleć i mieć oczy naokoło głowy a nie myśleć o niebieskich migdałach.. :wink:

Co nie znaczy że bym się nie ucieszył jakbym tego kogoś dorwał na gorącym uczynku :p

 

I jak tu nie pić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, chyba mi przeszło :)

 

nie czkam już, fajnie że mnie lubisz daggulka, ja ciebie też i twojego biednego kotka też bardzo lubie, ale juz chyba pojde spac

 

to zabrzmiało.... alkoholowow;) Eh... ze ja dzis nie moge dołączyć na 100% do nastrojów forum:)

 

Swoją drogą zauważyliście, że w późniejszych godzinach, jeśli ktoś siedzi, to większość osób przy "napoju energetycznym"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą zauważyliście, że w późniejszych godzinach, jeśli ktoś siedzi, to większość osób przy "napoju energetycznym"??

 

no tak .... bo po raz 101powtórze ....

życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia ....

i to jest moja dewiza i tego się będę trzymać i bronić własnom piersiom .... i chyba se to pierniczne w podpisie bo ostatnio nic do mnie bardziej nie pasuje .... :roll: :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaEgon Ja też byłem nerwowy, dopóki kasy z odszkodowania nie dostałem :wink: :wink: :wink:

 

Swoją drogą tylu jest kierowców, którzy myślą właśnie o niebieskich migdałach, lub cwaniakują na drodze wciskając się w każdą szczelinę, często powodując niebezpieczne sytuacje... Ostatnio widzialem jak podczas zakorkowania, facet (w jak zwykle drogim aucie, kolorze czarnym) jechal po chodniku i na koniec wepchnął się w sznur

 

 

Swoją drogą zauważyliście, że w późniejszych godzinach, jeśli ktoś siedzi, to większość osób przy "napoju energetycznym"??

 

no tak .... bo po raz 101powtórze ....

życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia ....

i to jest moja dewiza i tego się będę trzymać i bronić własnom piersiom .... i chyba se to pierniczne w podpisie bo ostatnio nic do mnie bardziej nie pasuje .... :roll: :oops: :lol:

 

Dagg... obyśmy później nie mieli co tydzień zlotów muratora pod szyldem AA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie jesteśmy teraz w realu, i żeby żadnej pracy jutro nie było,

pojutrze też, i później też nie, i żeby powiedzieć to wszystko co się chciało powiedzieć

 

no, żeby czas był na wszystko i dobry humor zawsze :)

 

dobranoc

 

dobranoc , Eluś .... i wszystkim .....

ja tez zwijam żagle .....

jutro do roboty ..... massssakra ..... :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagg... ja niestety nie... Ale mi tam dobrze z tym. Jak to było w "pieniądze to nie wszystko"

 

A co kogo obchodzi co ja robie? Jak piję to za swoje! Jak się przewrócę to też za swoje:P

 

A ja jutro wolne:D We wtorek za to 60 płyt karton gipsowych do wniesienia na czwarte piętro w kamienicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...