Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziś znowu odmawiałem modlitwę sprzątając dom :Dzięki ci Boże że stworzyłeś mnie dziadem i stać mnie było tylko na mały dom. Jakbym miał ze 100m więcej to bym się załamał. :roll: :lol:

A Pan Bóg słucha, w kułak się śmieje i myśli:

"Frajerze, gdybym Cię uczynił bogatszym, to miał byś i chałupę większą i Ukrainkę do sprzątania..." :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tomkwas ...ja bym się zgodziła na ta ukrainkę ...ale zdaję sobie sprawę, ze nie wszystkie kobiety są takie wyrozumiałe ... :p :lol:

 

Petrus_es ... ja tym razem pojadę sama swoim brumbrum ... mogę kogoś skądś zabrać po drodze ... jeśli ktoś się nie boi ... :roll: :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rano o siódmej było u nas 0 stopni :o

Granda normalnie, trzeba komisję powołać w tej sprawie :lol:

 

Nie wiem ile było ale cukinia mi oklapła wiec ja chyba jakiś przymrozek liznął

:evil:

 

Znaczy, że do kuligu coraz bliżej :D

 

Nio :wink: , a w końcu gdzie ma być????

 

No chyba w Istebnej :wink:

 

jak w Istebnej to ja tez kcem oczywiscie o ile zacne Towarzystwo mnie tez zechce :p

 

a tak wogóle to niedzielne słoneczne witanko :lol:

 

Oczywiście, że Cię chcemy :D

Czyli trzeba szukać dodatkowego chomąta :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro uściślając - Cieszynianka Cię odbierza samochodem, bo ja będę akurat zajęty przy saniach z zakładaniem chomąta Tinkowi, Andrzejowi W., Coullinionowi i Barbossie (jak wydobrzeje i pozbędzie się "kulawki" ) :D

 

będę Cię czymał za ...słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro uściślając - Cieszynianka Cię odbierza samochodem, bo ja będę akurat zajęty przy saniach z zakładaniem chomąta Tinkowi, Andrzejowi W., Coullinionowi i Barbossie (jak wydobrzeje i pozbędzie się "kulawki" ) :D

 

będę Cię czymał za ...słowo.

 

Za które, że ja Cię odbiorę czy, że on będzie im te chomąta zakładał :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tydzień od naszego Pożegnania Lata i faktycznie chyba sobie powoli poszło :cry: . Na dworze jest zimno i jakoś mgławo :cry: . Tak jakoś smutno...

 

Dziś znowu odmawiałem modlitwę sprzątając dom :Dzięki ci Boże że stworzyłeś mnie dziadem i stać mnie było tylko na mały dom. Jakbym miał ze 100m więcej to bym się załamał. :roll: :lol:

 

 

 

Gaweł rozbawiłeś mnie do łez :D Też tak mam i też się cieszę :D

 

U nas z rana jest tak zimno,słoneczko takie anemiczne :-?

To jest ten czas ,kiedy napewno wiem ,że oprócz ogrzewania gazowego musimy zrobić jeszcze piec na paliwo stałe albo kominek-miejsce jest.

Przepaliło by sie dwoma polanami i od razu lepiej :D

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu odmawiałem modlitwę sprzątając dom :Dzięki ci Boże że stworzyłeś mnie dziadem i stać mnie było tylko na mały dom. Jakbym miał ze 100m więcej to bym się załamał. :roll: :lol:

A Pan Bóg słucha, w kułak się śmieje i myśli:

"Frajerze, gdybym Cię uczynił bogatszym, to miał byś i chałupę większą i Ukrainkę do sprzątania..." :lol:

 

No way żadnych obcych w domu którzy dotykają moje rzeczy fuj :evil: , za wyjątkiem gości :wink: , ale ich nie wypada zapędzać do sprzątania bo są gośćmi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro uściślając - Cieszynianka Cię odbierza samochodem, bo ja będę akurat zajęty przy saniach z zakładaniem chomąta Tinkowi, Andrzejowi W., Coullinionowi i Barbossie (jak wydobrzeje i pozbędzie się "kulawki" ) :D

 

będę Cię czymał za ...słowo.

 

Nie ma sprawy !!! Chociaż Cieszynianka zastanawia się czy za pierwsze czy drugie słowo, ale przecież jest już nauczona wyjeżdżać po Ciebie i Twój cenny bagaż, więc chyba i tym razem może pojechać. :D A jakby się zbiesiła (czego jednak nie przewiduję), to jest jeszcze Daggulka w zapasie, bo obiecała, że może Ciebie zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro uściślając - Cieszynianka Cię odbierza samochodem, bo ja będę akurat zajęty przy saniach z zakładaniem chomąta Tinkowi, Andrzejowi W., Coullinionowi i Barbossie (jak wydobrzeje i pozbędzie się "kulawki" ) :D

 

będę Cię czymał za ...słowo.

 

Nie ma sprawy !!! Chociaż Cieszynianka zastanawia się czy za pierwsze czy drugie słowo, ale przecież jest już nauczona wyjeżdżać po Ciebie i Twój cenny bagaż, więc chyba i tym razem może pojechać. :D A jakby się zbiesiła (czego jednak nie przewiduję), to jest jeszcze Daggulka w zapasie, bo obiecała, że może Ciebie zabrać :D

 

:o :o :o

A dlaczego miałabym się zbiesić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę, mogę ... z daleka nie jadę ...

jest jeszcze jedna opcja :wink:

przyczepie się zaś do kogoś ...

może sSiwy12 z Barbossem będą jechać lub coulignon, gawel,Depi ...

tudzież wszycy co naginają od strony Wawy ....

to by do mnie zajrzeli na kafkę i przybrali boroczkę ...

mają mnie po drodze :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek nie wykluczam ,

iż zapakuję swój tyłek w swój własny pojazd i przybędę niezależnie .... :D

patrzyłam na mapie .... 45km ... lajcik :D

 

natomiast będzie mi niezmiernie miło jeśli ktoś zechce sobie zrobić u mnie przerwę na kawkę w podróży ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek nie wykluczam ,

iż zapakuję swój tyłek w swój własny pojazd i przybędę niezależnie .... :D

patrzyłam na mapie .... 45km ... lajcik :D

 

natomiast będzie mi niezmiernie miło jeśli ktoś zechce sobie zrobić u mnie przerwę na kawkę w podróży ... :D

 

Już jest mi miło że będzie Ci miło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...