Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy przyjmiecie i mnie do klubu? Co prawda Agduś nie przebiję (ale się uśmiałam), bo dosyć spokojna jestem, ale za to uwielbiam towarzystwo tak szalonych osób jak wy. Niestety nie mogłam być na spotkaniu wrześniowym, ale może jeszcze będzie okazja się spotkać?

PS.u mnie w lodówce dziś czeski Cerny Kozel, choć Martini też nie wzgardzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyjmiecie i mnie do klubu? Co prawda Agduś nie przebiję (ale się uśmiałam), bo dosyć spokojna jestem, ale za to uwielbiam towarzystwo tak szalonych osób jak wy. Niestety nie mogłam być na spotkaniu wrześniowym, ale może jeszcze będzie okazja się spotkać?

PS.u mnie w lodówce dziś czeski Cerny Kozel, choć Martini też nie wzgardzę :D

 

No to na kuligu będziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem :roll: w styczniu kończę studia i będę mieć zajęcia 2 razy, a w pierwszej połowie lutego dziecię ma ferie... Chyba luty lepszy, łatwiej się będzie dopasować.

Istebna jak najbardziej mi pasuje, jeszcze nigdy nie byłam.

 

Jeszcze muszę dzieci położyć spać i przybiegnę sie zrelaksować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem :roll: w styczniu kończę studia i będę mieć zajęcia 2 razy, a w pierwszej połowie lutego dziecię ma ferie... Chyba luty lepszy, łatwiej się będzie dopasować.

Istebna jak najbardziej mi pasuje, jeszcze nigdy nie byłam.

 

Jeszcze muszę dzieci położyć spać i przybiegnę sie zrelaksować :D

 

Tak zrób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No tak, patrzę we tamten wewontek a tu dziewczyny nowy zrobiły, człowiek cały dzień w trasie, a laski zamiast pracować to w biurach forum czytają

oj, oj oj

a tinek potem dwie strony do przeczytania ma

 

a w temacie

nie wiem czy coś tak bardzo głupiego zrobiłem chyba dopiero zrobię :wink:

 

(acha kiedyś chciałem skoczyć na tej gumowej linie, ale facet spojrzał na mnie i powiedział, że ma tylko jedną linę :o )

 

pozdrawiam

TINEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...