Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

co do Twoich dylematów stołowo-krzesłowych, hmmm... osobiscie wybrałabym te pierwsze, skórzane. Moim zdaniem będą fajnie pasowały do kanap, poza tym sa takie bardziej stolowe... te ratanowe sa obłedne, ale bardziej mi pasuja do oranzerii, werandy... jakiegos kacika wypoczynkowego... ale ja tradycjonalistaka jestem :roll:

No widzisz... nie tylko ja uważam,że skóry mogło by być za dużo i mogłaby przytłoczyć resztę :D po prostu uważam,że skoro meble mają jakąś wspólną cechę czyli tą "plecionkę" to dobrze byłoby,żeby było coś spójnego z wypoczynkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobry wieczór :D

przychodzę po raz pierwszy, do nowego domu Inki więc nie wypada z pustymi rękoma.

Przynoszę skromny prezencik wchodzinowy :wink:

 

http://images.smarter.com/blogs/rattan.jpg

 

mam nadzieję, że będzie pasował do Twoich pięknych mebli z rattanowymi wstawkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile tu sie działao w czasie kiedy nie zagladałam ;-)

 

Inka 14 właśnie wklej jeszcze dmek z zewnątrz ... mze jak bede gdzies sie błakac kolo jezioa to zobacze go przypadkeim ;-)

 

A jak staneło z krzesłami?? Zdecydowałaś cos i kupujesz? Bo ja chyba przyniose reszte od mamy plus dwa dodatkowe to powinno mi na Wigilie wystarczyc... a swoje wlasne kupie w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INKO bardzo ładnie się zapowiada, podoba mi się łazienka siostra ma te same płytki są sliczne

a ja mam prośbe dot. łazienki (myślę że mamy podobną wielkość) zastanawiam się nad układem instalacji prosze napisz mi jakie masz wymiary łazienki, oraz szerokość prysznica

 

dziękuję

Pozdrawiam nikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Inka

dzisiaj jestem tylko na chwilę, bo niestety muszę iść do roboty :x ojjj... jak się rozleniwiłam przez te półtora dnia :oops: no ale trzeba wziąć się w garść :D

co do twoich skór... to mi przypadła do gustu 2 i 4. Ale w sumie ciężko poradzić komuś kto siedzi po drugiej strony monitora... jak ja czy inni forumowicze :lol: każdy ma inaczej ustawiony monitor no i pewnie zdjęcia nie odzwierciedlają rzeczywistego koloru :D

A ja będę nudna i monotonna... proszę o nazwę projektu wg którego macie wybudowany domek :oops: :wink: jak zobaczę sobie rzuty to łatwiej będę mogła sobie wyobrazić jaką masz przestrzeń do zagospodarowania :lol:

a i jeszcze jedno pytanie: gdzie w Irl. dokładnie mieszkaliście?? My mieszkamy w Athlone... w samym środku irl.

pozdrowienia cieplutkie... lecę szykować się do pracy. Może uda mi się jeszcze na chwilę zaglądnąć przed wyjściem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulakp A gdzie go wyszperałaś?

 

wpisałam w google "rattan" i moim oczom ukazało się to cudo. Mi też bardzo się podoba. Zresztą wszystko co z rattanem ma coś wspólnego zawsze przykuwa moją uwagę. Słabość taka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...