Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale słodko i wiosennie się u Ciebie zrobiło - powiało ciepłym wiaterkiem ;)

śliczne lampki do sypialni - gdzie kupione?

a tarasową mam taką samą :)

i pochwal się ławeczką na taras - też nad jakąś myślę, właśnie taką do samodzielnego pomalowania, bo chce w tym roku odnowić nasze stare (ponad 10 lat!) meble tarasowe... więc ławeczkę bym chciała w takim samym kolorku zrobić.

 

pozdrawiam wiosennie Inko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej...

jakoś mnie trochę jakaś chandra dopada :x i nie chciało mi się nawet w klawiaturę stukać :cry:

Tak się u nasz szaro i wietrznie zrobiło,że czuję się jakby jesień szła a nie wiosna :-?

 

Inka piękny storczyk... ja uwielbiam je i u siebie planuję kilka takich dużych w salonie :D

Ale już nie mogę doczekać się twoich schodów :wink: jakoś tak cieszą mnie wasze postępy prac... bo u mnie za to wszystko na razie stoi :evil: teściu było chory, a zanim jeszcze dobrze wyzdrowiał musiał pojechać do Niemiec... i podłogi wciąż nie położone... no ale i tak jestem mu wdzięczna, że je będzie robił :lol:

Ale za to myśl o mojej kuchni mnie podnosi na duchu... będzie taka moja wymarzona :oops: Tylko kaski brak na sprzęty... ale mamy jeszcze trochę czasu więc uskładamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ostatniej wizyty w Pl. już zgrałam wszystkie zdjęcia... nie było ich za wiele, bo wciąż zapominałam aparatu na budowę :x i wzięłam dopiero w ostatni dzień, więc napstrykałam tylko te kilka :wink:

 

Ja mam wielką nadzieję,że coś się ruszy po świętach...bo my zostajemy w Pl. na dwa tyg. i teściu też będzie przez tydzień po świętach, więc może mój połówek ze swoim tatą coś wymyślą :D

 

A tak na poprawienie humoru byłam dzisiaj na zakupach, ale oczywiście jak chcesz coś kupić to nic nie ma, a jak ewentualnie znajdziesz coś ciekawego to kosztuje za dużo,albo wyglądasz w tym okropnie :evil: i kupiłam tylko jedną bluzkę koszulową, taką na lato a'la tunikę :lol: a szukałam eleganckiej pod marynarkę na chrzciny i komunię... jedną fajną znalazłam, ale za taki kawałek szmatki, nie zapłacę ponad 70 euro :roll: więc wyszłam wkurzona :x

 

no ale może jutro pójdę kupić żyrandol do małego pokoju na dole, więc cosić poprawię sobie humorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no ale może jutro pójdę kupić żyrandol do małego pokoju na dole, więc cosić poprawię sobie humorek :wink:

 

Kasiu mam pytanko :wink:

Gdzie w Athlone mozna kupic fajne żyradnole? ja ostatnio szalałam w B&Q i kupiłam trochę oświetlenia 8) tylko jak ja to zawiozę :roll:

i jak mozesz to podpowiedz fajne sklepy z domowymi rzeczami :wink:

 

ps. sorry ze tu pisze ale niemasz swojego wątku :cry: :oops:

mozesz odpisać u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkuś tak sobie przeglądałam swoje zdjęcia z inspiracji i natknęłam się na te dwa, które kiedyś zapisałam z myślą o Tobie :D

może cię natchną :roll: kiedyś pisałaś o kolorkach do sypialni i to jest nawet fajne połączenie, z tym że ja dałabym bardziej żywy zielony

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/33017245_dla_inki__2_.jpg

 

a ten drugi jest też super, ale bardziej chyba będzie dla ciebie inspiracją do salonu (a nie jak na zdjęciu sypialni)

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/33017244_dla_inki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...