Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i cały przepis :wink:

 

DOMOWY BAILEYS

1/4-1/2 l wódki lub whisky (według preferencji co do zawartości promilii, ja dałam 1/2 :oops: :p )

1 puszka mleka skondensowanego słodzonego - gotować zamknietą puszkę do 3 godzin (wstawiasz zamkniętą puszkę do garnka z wodą, puszka musi być przykryta wodą (należy ją uzupełniać podczas gotowania) - gotujesz na małym ogniu 3 godziny od zagotowania wody, dopiero po ostygnięciu

otwierasz, masa powinna być gęsta, karmelowa)

1/2 szkl. śmietany kremówki (ja daję mleczko skondensowane do kawy, takie w niebieskich kartonikach)

1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej (rozpuszczasz w odrobinie wody)

 

No to zdrówko! Pozdrawiam cieplutko.

 

 

:D przepis nie dla mnie,ale chętnie skorzystam bo uwielbiam takie nalewki :p

ostatnio maniakalnie kręcę adwokata :lol:

przepis wygląda na pyszny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

kurcze odpadłam ostatnio a kilka dłuuugich dni Chora byłam i leżałam z gorączka w wyrku cały tydzien dopiero dziś jest ciut lepiej wiec wstałam w zagladam tu i tam co nowego u innych ;-) Bo u mnie cisza. prócz halnego nic nie słychac ;-)

 

Co do salon skoro mąz sie nie da przekonac do tapety zrób te a pasy a jak jednak Ci sie nie spodoba to je zamalujesz i zostanie sciana z obrazem w ramce. Ale mysle ze w sumie te pasy moga być ok. Zdjecie do ramki to pierwsze jest lepsze - drugie jakies smutniejsze jest.

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10156519 - mam u siebie w kuchni ;-)

 

krzesełka wygladaja fajnie zwlaszcza to z podłokietnikami. Tylko sprawdz czy wygodne - bo z rzeczami z ikei róznie bywa ;-)

 

... ide na razie ponadrabiac zaległości chorobowe ;-) w pisanu maili itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wizyte u mnie :D

 

mam pytanie odnośnie plisek

czy kryją nocą dobrze okna ?(tzn.czy nic przez nie widać z drugiej strony )

będę miała duzy podgląd,dlatego muszę miec okna dobrze zabezpieczone

i czy mozesz zdradzic cenę,ile przykładowo kosztowało Cię takie podwójne okno balkonowe?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka, widzę, że masz tak jak ja, problem z podjęciem decyzji :wink:

Ja ze swoją sypialnią męczę się od wielu miesięcy. Już, już decyduję się na jakąś koncepcję, czuję ulgę, że to właśnie tak ma być i tak zrobię, a po dwóch dniach wracają wątpliwości i już nie oliwka, tylko cappucino, już nie nie cegła we wnękach, ale kamień. A ściana z łóżkiem zmienia się co chwila, pomysłów mnóstwo, konkretnej decyzji brak. Jak długo jeszcze? :roll:

Trzymam kciuki za Twoje trafione wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Przyszłam w poszukiwaniu wiosny.....przeczytałam u Toli, że Ty ją przetrzymujesz ;) Inka, to gdzie Ty mieszkasz dziewczyno???? U mnie za oknem co prawda dzisiaj słoneczko, ale mroźnie i biało...wrrrr !!!

Przy okazji pospacerowałam po Twoim domku....ależ Ty masz ogromną "przestrzeń życiową".....pozazdrościć :lol: Baaaaardzo podobają mi się Twoje meble salonowo-jadalniane...miodzio.....i płytki łazienkowe.....i donice....i pomysły...i w ogóle miło u Ciebie :D :D

Pozdrawiam [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...