Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ulala... jak tu cicho :/ Nam odwołali loty więc nadal jesteśmy w Pl. Teraz kiedy już samoloty latają, ceny biletów powariowały i z racji tego,że mój mężulek musi wracać do pracy (miał być już wczoraj rano) jedzie do Irl. w poniedziałek, a ja muszę jeszcze trochę zostać tu,żeby te kosmiczne ceny spadły... na głowę jeszcze nie upadłam,żeby płacić tym zdziercą 2 tyś za bilet dla jednej osoby w jedną stronę :(

ale przynajmniej pomalowaliśmy hol, wiatrołap i schody i mamy zamiar machnąć też salon. A po długim weekendzie będziemy mieć panele w małym pokoju na dole i tapetę no i tapetę w wiatrołapie :-) aaa... no i kafelki w kuchni!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Inka Trawa w ogrdzie juz zielona???? U mnie nadal błotko Myslałam że nim wyjadę sie zazieleni ale raczej nie... płot dopiero sie kopie a ja siwieje z nerwów.

A Ty co porabiasz - ogród bo wiosna czy dalej wnetrza???????

 

A Kaska tez statnio ze zdjęciami się ociaga. Zaglądam i nic a nic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

co do płytek - kładlismy przed kolorkiem na elewacji Mamy wystajacy balkon i takim sposobem to co sie upaprało pod balkonem zamalowane jest pucem i nic nie widac wszystko jest ładniutkie.

 

Ja tu jestem do 16 maja potem przeprowadzka na blizej niekreslony czas. Dostęp do neta bede miec (chyba bym umarła bez ;-) ) wiec będe sie dalej oddzywac. Zdjecia z ukończonego płotu tez zamieszczę myślę i moze nawet trawe....ale w późniejszym terminie. Jak przjadę w odwiedziny do własnego domu ;-) Paln jest ze moze za 3 -4 lata tu wróce i juz mam pomysł na remont i odmalowanie domu. znalazłam fajna tapete na stronie http://www.mamita.pl i już ja widzę na zielonej ścianie..... a wogóle to na następny raz będzie biało-szaro-czarno z małymi elementami kolorowymi w formie róznych detali...np. wzru na tapecie.

Szurnięta jestem... ale pomarzyć wolno ;-)

A jak u Ciebie z pracą???

 

Podejrzewam jak sie niecierpliwisz z powodu zastoju w pracach na poddaszu. Człowiek by tak od razu chciał szybko a jednak czasem się nie da. I tak dobrze że Twoj maz to taka złota rączka bo duzo oszczędzicie przynajmniej.

 

Kurcze to do koszenia 20 ar to by Ci sie przydał taki mini traktorek z kosiarka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości to kupiłam fajny hamak dwuosobowy :hug:, żeby było się na czym byczyć w ogrodzie w takie upalne dni. Hamak jeszcze czeka na zawieszenie, w piątek wieczorem zaczeliśmy robić stelaż ale brakło nam śrub a w sobotę sklepy były zamknięte, liczę na to że w przyszłą sobotę wieczorem go dokończymy i w niedziele będzie fajna pogoda do przetestowania8-)

 

cool... ja też mam zamiar zamówić hamak... wymyśliłam sobie,że kupię go w prezencie urodzinowym dla mojego kochanego Połóweczka, ale on coś nie chce :( mówi,że woli coś innego... ale ja go bardzo chcę :lol: niby prezent dla niego ale i ja z niego skorzystam ;)

o taki

http://twojezdjecie.pl/plikinew/3/b238b1e3c58528471c0dea246b841f0c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście już go przekonałam że "fuksja" bardzo modna w tym sezonie i jak zakwitną kwiatki na tarasie na różowo to będzie ładnie wyglądać i kontrastować z zieloną trawka, tak że jest szansa że się ze mną pobuja:cool:

 

i to najlepszy przykład na to ile moga zdziałac kobiece argumenty ;-).... zreszta jakby nie było my mamy zawsze rację ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał Inka 14 Zobacz post

Na szczęście już go przekonałam że "fuksja" bardzo modna w tym sezonie i jak zakwitną kwiatki na tarasie na różowo to będzie ładnie wyglądać i kontrastować z zieloną trawka, tak że jest szansa że się ze mną pobuja

i to najlepszy przykład na to ile moga zdziałac kobiece argumenty ;-).... zreszta jakby nie było my mamy zawsze rację ;-)

 

hehehe... baba to nawet różowy tak egzotycznie nazwie,że facetowi wydaje się że ten róż to najpiękniejszy kolor :lol: bo każdy facet daltonista... wszystko da sobie wkręcić ;) na mojego też to działa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...