Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

Inkuś jak masz fanie z tymi drzewkami za domem... na trawce masz słoneczko pod brzózką cień... żyć nie umierać :)

 

A co do kolorów, to nie łam się. Ja jak wybierałam kolor to jeździłam z próbnikami do teściów i rodziców po radę, a i tak wybrałam zły kolor :evil: Teraz wiem,że nie zawsze to co na próbniku wygląda dobrze, tak samo dobrze będzie wyglądać na dużej powierzchni. Gdybym wtedy wiedziała, to wzięłabym o 2 tony jaśniejszy kolorek.

Dlatego tobie też powiem to co powtarzam każdemu:

Zamów kolor elewacji jaki Ci się podoba, ale zawsze jaśniejszy o ton, nawet jeśli na próbniku wygląda za jasno. Na domu będzie akurat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślicie że mogę zamówić drzwi na górę w innym fasonie niż na dole, kolor byłby ten sam- czy lepiej dokładnie te same co na dole?

 

Z nowości to salon doczekał się telewizora z prawdziwego zdarzenia:D.

 

Ja zamówiłabym jednak drzwi takie same jak na dole... widziałam,że niektórzy mają inne na dole i inne na górze, ale mi się osobiście to nie podoba :)

 

no i gratuluję nowego sprzętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynalazłam też ekipę tynkarską na zewnątrz, byli wycenić pracę. Straszny problem robili ze wszystkiego "tu trzeba pod szlifować", "dożo zabezpieczania folią" , "rusztowanie trzeba rozłożyć", " zejdzie nam ze 3 dni zanim zaczniemy tynk nakładać":eek:

No i szukam dalej kogoś kto nie robi "halo" z rozłożenia rusztowania do tynku:jawdrop:

 

Powaleni jacyś :evil: łaskę robią!! Przecież nic za darmo...

brak słów na niektórych pseudo-fachowców ja też się użerałam z takimi raz... ale,że juz robili to kazałam im dokończyć i spierd.... ;)

 

A swoją drogą Inkuś twoje pokoje na górze są imponująco duże :yes: fajnie.... tylko ile kasy trzeba na zagospodarowanie tego hihi :cool:

 

A panele będziesz wszędzie takie same kładła?? Bo powiem ci szczerze,że mi się to najbardziej podoba... w każdym pokoju to samo, coby nie było za pstrokato :D A te co pokazałaś i jedne i drugie są naprawdę ładne... lubię takie widoczne "usłojenie" :yes:

 

Kiedy planujesz kolorowanie pokoików??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cieżko mi zdecydować pomiędzy tymi dwoma.

Kupię na początek 50 m2 paneli na korytarz i na sypialnie, jak by ewentualnie w domu po ułożeniu kilku desek jednak przestały mi się podobać (lub nie pasowały do dębowych mebli które mam do sypialni) to dam je do dwóch pozostałych pokoi, a do sypialni jeszcze będę szukać, albo wezmę tą drugą opcje.

 

No chciałabym jak najszybciej, może w ten piątek,:)

 

Mi osobiście bardziej podoba się ten "jesion coś tam" :D ale wiele rzeczy zupełnie inaczej wygląda na żywo niż w necie, więc pewnie decyzje podejmiesz jak zobaczysz je na żywo :)

Ale te też baaardzo mi się podobają

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/45/06/22/1045062211

 

i nieskromnie powiem,że moje w dolnym pokoju też są piękniusie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry dziecka:) zyczenia calej masy cukierowk zostawiam tez u Ciebie Inko:)

ciesze sie, ze domek Ci sie podoba, duzo mam poprawek, ale plakac nie bede, tylko dzialac - jak juz sie wprowadze:)

podloga to nie parkiet, deska trojwarstwowa kahrs, dab bielony, chyba nazywa sie portofino? jest bardzo mila w dotyka, ciepla, ale kloptliwa w sprzataniu, musze nauczyc sie jak pielegnowac bielona podloge:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deska trojwarstwowa kahrs, dab bielony, chyba nazywa sie portofino? jest bardzo mila w dotyka, ciepla, ale kloptliwa w sprzataniu, musze nauczyc sie jak pielegnowac bielona podloge:)

 

czyli to były zwykłe deski debowe zapuszczone później czyms co spowodowało że wyglądaja tak jak wyglądaję (pieknie) Wytłumacz laikowi ;-) bo moze za jakiś czas przyda mi sie ta wiedza.

 

A i tak na marginesie WeSołEG dNia DzieKa wszystkim "dorosłym" dzieciom ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...