Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

czyli to były zwykłe deski debowe zapuszczone później czyms co spowodowało że wyglądaja tak jak wyglądaję (pieknie) Wytłumacz laikowi ;-) bo moze za jakiś czas przyda mi sie ta wiedza.

 

nienie:) deska trojwarstwowa to taki jakby panel, tylko mniej plastikowy, bo na wierzchu ma kilka mm prawdziwego drewna i pozniej jeszcze dwie warstwy drewna gorszego gatunku. Montuje sie taka deske podobnie jak panele, na tzw. klik (mozna tez kleic, ale u mnie jest plywajaca) nasze deski byly gotowe, 20cm szerokie i 2.4m dlugie, na wierzchu mam 3.6mm drewna

najlepiej jak zobaczysz na rysunku:)

http://www.1926woodflooring.co.uk/acatalog/Products_15mm_Collections_2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aba-m dzieki. Pytałam bo znalazłam kiedys u kogos w dzienniku że właśnie zwykłe deski dębowe malowali jakims specyfikiem i otrzymali cos podobnego jak u iebie i tez tez specyfik nazywał sie "dab bielony" bardzo mi sie takie podłogi podobaja.

 

portofino z karsa jest taki lekko wpadajacy w fiolety:) ale ladny, lakier matowy, ciesze sie, ze Ci sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia mi zalecila poranna gimnastyke wiec dzialam

:popcorn:

spowiadam sie z lazienek, sa male, ale dla nas wystarcza

ubikacja na parterze - cala porcelanosa bambu beige+ tartar

lazienka dla moich maluszkow - fap pura avana, w ramach spowiedzi fajna historyjka:)

dekor z jajkami na scianie mial byc zielony, bo wneki nad ubi sa zielone, male poleczki zielone wiec i dekor mial byc zielony. Przyjechalam do kraju na tydzien wakacji - patrze i mnie zamurowalo - dekor bezowy juz naklejony na sciany:eek:, p. architekt zapomniala w nazwie dodac malego detalu - koloru:) nikt nigdy nie zapytal o kolory, mnie nie bylo na miejscu, zamowienie przez internet, wykonawca robi z tego co przyjechalo;) musielismy skosy na zielono pomalowac, bo wygladalo dziwnie

nasza lazienka - szare to alfalux a drewnopodobne - porcelanosa vintage:)

i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie troche to pogryzie:-?, a Ty co myślisz na ten temat? Straszna zbrodnia jak by na poddaszu był inny model niż na dole, ale w tym samym kolorze?

 

Zbrodnia to to nie jest... ale z tego co pamiętam to drzwi na dole masz superowe... więc po co chcesz inne na górze?? Jakie wypatrzyłaś już, że sen ci z powiem spędzają... ??

Bo nie wierzę,że tak się zastanawiasz na innymi tak hipotetycznie... pewnie zakochałaś się już w innych :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Inka u nas dalej taka pogoda d bani? Bo nie ma mnie tam i nie wiem.

 

wiesz Inka mi sie wydaje że skoro na górze masz sypialnie to drzwi lepeij zeby były mniej przeszklone .... wiesz wiecej prywatności itp. NIe jestem za drzwiami wogóle bez szyby ale raczej nie dawałabym drzwi które maja szklaną wiekszą część swojej powierzchni. Ja ogólnie chyba podobnie jak Kasia myślę czyli zeby nie było pstrokato: dzrzwi dałabym takie same i pdłogi tez raczej trzymałabym sie jednych paneli. U mnie tylko jeden pokoj na gorze jest inny bo miał miec inne przeznaczenie niz sypialniane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Inka mi sie wydaje że skoro na górze masz sypialnie to drzwi lepeij zeby były mniej przeszklone .... wiesz wiecej prywatności itp. NIe jestem za drzwiami wogóle bez szyby ale raczej nie dawałabym drzwi które maja szklaną wiekszą część swojej powierzchni.

 

Ups :oops: a ja mam właśnie z przeszkleniem i to dużym :( jak zamawiałam to długo się zastanawiałam jakie do pokoi a jakie do pomieszczenia gosp. itp. i każdy mi doradzał,że te przeszklone bardziej wyglądają na pokojowe.... i tak zamówiłam, a teraz żałuję :rolleyes: a jest już za późno. Na szczęście moje szyby są z mlecznego szkła i w sumie mało "prześwitujące" więc jakąś prywatność będziemy mieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz rację, muszę już przestać wymyślać:rolleyes:. Dziękuje za "kubeł wody", takich rad potrzebuje.

 

no to ja też cię oblewam tą wodą :lol2: wszystko ma do siebie pasować i nie daj się kusić na jakieś odskoki ;) ;) ;) heheh (oczywiście żartuję, bo to twój dom i twoje decyzje)

 

ale tak na poważnie, to ja też miałam problem z podłogą na górze... bo podoba mi się taka ciemna jak schody, ale jest nie praktyczna. Więc postanowiłam,że będzie jasna, naturalna, ale padła moja koncepcja na sypialnie, bo miała być "ciemna" (wiele dodatków brązowych i ściana lub dwie pomalowane na brązowo) no i podłoga. JUż widziałam oczyma wyobraźni moją ciemną sypialnię a obok łóżka po obu stronach na ciemnej podłodze kremowe dywaniki albo takie a'la skóry :D Ale skoro robię w kolorze naturalnym to nie będę w sypialni ładować ciemnej.... no i muszę myśleć na nowo jak "przyciemnić" sypialnię. Tylko hol na górze będzie w takim samym kolorze jak schody,żeby nie było zbyt dużego kontrastu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...