Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Siemka :) jestem tylko na chwilkę... nastukałam kilka słów u siebie i nie mam czasu rozpisywać się u każdego po trochę :oops: dlatego zapraszam do mnie ;)

A co do dołów... to ja też miałam i to ogromne... ale wzięłam łopatę i zasypałam.... a odkąd jest Staś jest tylko lepiej i aż chce się żyć... mimo że chciałoby się kuchnię i milion innych rzeczy na raz :wiggle: także... głowa do góry :lol:

 

 

Cytat Napisał Igor_Celina

tarasik bedzie sliczniutki

 

a drzwi ..... ja dalej obstaje przy takich samych jak na dole

 

a drzwi ..... ja dalej obstaje przy takich samych jak na dole

w calym domku mam takie same - popieram Celinke,

:) taras suuuper

 

ja oczywiście też wiąż stawiam na takie same jak na dole... moim skromnym zdaniem tak wygląda najlepiej :lol:

 

A tarasik.... łooo matko.... CUDEŃKO będzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo:)

moim zdaniem przeszklenie na ubi dla gosci za duze, bedzie krepacja

w moich drzwiach mam tylko trzy szklane paski a tez mialam watpliwosci, czy bedzie ok w lazienkach (na szczescie gra)

Przerobilabym drzwi na dole u jakiegos dobrego stolarza i u niego zamowilabym takie same na gore

Lepiej zaczekac (na doplyw kaski) niz pojsc w polsrodki i pozniej zalowac

tak mialam u siebie, zamowilam szafki do lazienek u kiepskiego stolarza, bo szybciej i taniej - i szafki zdemontowane czekaja na zdesperowanego kornika

strata kasy i pieniedzy - teraz zbieram na dobrego stolarza, jakos sie pomecze i przeczekam, ale bede miec tak jak chce

 

taras miodzio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Inko to je to! bardzo mi się podoba :) kochana Ty sie ciesz, ze masz trawę, ja mam takie pobojowisko, ze głowa mała, wiodącą ziemią u mnie jest glina :( teraz dodaj sobie do tego kopanie pod oczyszczalnie i parę dni deszczu, masakra. Koparka prawie się majgła jak wpadła w koleinę swoją ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...