Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Droga Inko! Witaj!

Przyciągnęło mnie do Ciebie z wątku okiennego. Muszę przyznać, że Asia uszyła Ci cudowne rolety i zasłony. Niezwykle starannie. Ja mam u siebie 2 rolety i 3 zasłony z Dekorii i gdyby nie to, że były szyte na zamówienie, to bym je odesłała. Takiej fuszery to dawno mi nikt nie odwalił. Wiszą u mnie już chyba 1,5 roku a złość nie mija :)Myślę, żeby je kiedyś zmienić, ale na takie starannie uszyte. Ile sztuk rolet i zasłon szyła dla Ciebie Asia? Czy mogłabym również (na prv) poznać koszt takiej usługi?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Hej... Inkuś cieszę się że jesteś :)

Jak tam maleństwo?? Zdrowe?? Mam nadzieje, że rośnie i nie daje się Wam we znaki :p

 

Domek odświeżony wygląda suuuper... ja też marzę, by w końcu odmalować ściany, ale na razie niestety póki "zadymiarz" rządzi to malowanie nie ma sensu :cool::cool::cool:

Myślę, że może na jesień, jak będzie już na tyle duży, żeby nie brudził tak ścian, weźmiemy się za odświeżenie :D

 

piekne masz roletki w oknach, też chciałabym takie do kuchni i jadalni... już nawet pokazywałam teściowej... może uszyje mi takie ;)

 

Dokładaj zdjęcia na bieżąco, bo ciekawa jestem jakie tam zmiany jeszcze u Ciebie zagościły :yes:

do napisania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Mnie zdecydowanie bardziej podoba się z turkusem. Taką zieleń mam u siebie i jej serdecznie nie znoszę. Co gorsza, tę zieleń mam w elementach wyposażenia, które ciężko jest wymienić (talerze, kubki).

Inko - u mnie rolety i zasłono-firany od Joasi już wiszą ;) Są piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inko, nie mam zdjęć, bo roletki i firany były montowane już po moim powrocie ze szpitala z drugą pociechą. Więc nie ma zbytnio czasu na takie przyziemne zdjęcia. Teraz aparat głównie wykorzystywany do zdjęć małej Magdy. Ale postaram się zrobić. Wszystko jest takie samo piękne jak u Ciebie.

 

Ja ma talerze z Ikea w kolorze sałatkowym i czarnym i jeszcze takie bezbarwne. I chętnie bym się tego pozbyła (ale nie wiem jak) w zamian za komplet Bolesławca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...