Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale suuuuper ekspresik :D :D , uwielbiam kawke z ekspresu (wogole nie pije rospuszczalnej wole ziarnistą) w pracy mieliśmy taki zwykły, stary i kawa była przepyszna i zawsze planowałam że sobie kupie do domku i tak na planowaniu zostało :( , zastanawiałam się jaki najlepszy ile trzeba dać żeby był dobry i tak jakoś teraz inne wydatki i chwilowo nie ma go na liście. A można wiedzieć ile dałaś za twój? Pewnie nie mozesz się doczekać porannej kawki w Waszym domku?

 

Ja piję tylko rozpuszczalną... do teraz hihi. teraz piję z ekspresu :wink: Ale jak pracowałam, to codziennie kupowałam sobie na wynos taka z kafeterii, ale to wszystko jest też robione w takich ekspresach... tylko większych niż mój :D

Ja długo szukałam i czytałam o tych ekspresach... nie chciałam na pewno takiego,żeby był tylko na wkłady kawy,a na normalną kawę mieloną. I żeby samemu można było pod ciśnieniem grzać i spieniać mleko :lol: No i nie chciałam wydać za dużo... wiesz... 400 czy 500 euro to lekka przesada :-? Za mój zapłaciłam 200 euro... w Argosie była promocja... przecenione na 179 euro ale oczywiście nie mieli na stanie i już nie dało się zamówić :evil: więc pojechałam do sklepu i kupiłam za full price :wink: Wolałam zainwestować więcej, niż kupić taniej a jakiś badziew :roll: Bo to już wezmę na nowy dom, tak jak milion innych rzeczy :D

No i masz rację. Nie mogę się doczekać picia kawki na moim nowym narożniku w moim nowiutkim domku :D :D :D jak będziesz miała chwile, to wpadnij na pyszną kawkę jak skończę domek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój narożnik jeszcze nie kupiony... ale na pewno będzie ten co jest w galerii. Ja zamówię z fotelem... tylko jeszcze nad kolorem się zastanawiam :-? ja myślałam,że albo jaśniutka kawa z mlekiem, albo czekoladowy brąz :roll: i prawie zdecydowałam się na brąz, a mój mąż woli taki jasny... Tylko ja boję się,żeby mi się za bardzo mdło nie zrobiło. Bo ściany będą właśnie takie jasne,a kominek ciemny brąz. Poza tym mam już kupione poduszki ozdobne z takiego mooocno pomarańczowego atłasu i pluszu i super będzie to wyglądać na ciemnym brązie. Ale znów z drugiej strony, jak kominek będzie ciemny, meble w kuchni, stół i krzesła, szafka pod telewizor to czy nie będzie za ciemno w tym moim salonie :-? Ojjj... sama już nie wiem :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps... AMFI też pijam czasami z kawiarki kawę bo moja teściowa każdego ranka parzy... ale ekspres ma ta funkcję spieniania i grzania mleka, której nie ma kawiarka :wink:

Ja trochę przepłaciłam za ten ekspres... bo 200 euro to jakby nie patrzeć dobre 800zł. a jak patrzyłam w sklepach internetowych to kosztują około 750zł. Ale skoro na razie tu mieszkam to kupiłam tutaj. Poza tym... jak masz wydać 700zł. to jakoś ciężko... a 200 euro jakoś tak lepiej brzmi i mniej się odczuwa wydanie takiej sumy :D A koniecznie chciałam z firmy DeLonghi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz przytulniej u Ciebie, bardzo podoba mi się stół ( jestem na etapie poszukiwań), a co do schodów to ja też byłam pełna obaw jak wyjdą,choć niepotrzebnie bo efekt końcowy ( jeszcze bez barierek) super. Jedyne co bym zmieniła to kolor, bardzo żałuję że barwiliśmy je na ciemny , bo naturalny dąb jest przepiękny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja maniaczka ciemnego drzewa wszystko zamawiam ciemne. Ciągle planowałam,że przynajmniej sypialnię kupię jaśniejszą.... a tu proszę. Zakochaliśmy się w tej co zamówiliśmy i klamka zapadła :oops:

Ja nie żałuję,że schody mam takie ciemne, choć zdaję sobie sprawę,że kurz na nich będzie widać strasznie. Drzwi wewnętrzne też mam ciemne, i podłogi na górze będą ciemne. Ale wczoraj zadzwoniłam do teścia i powiedziałam,żeby podłogi zrobił troszkę jaśniejsze o ton lub dwa niż schody. Ale za to hol i 3 pokoje na górze będą w takim samym kolorze.

A twoje drzwi Inka (znów się powtórzę) są piękne... i uważam,że dużo straciłyby na uroku gdyby były jaśniejsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blat to nie dąb , a jesion (ma piękne słoje) i z niego będzie też stół do jadalni.Aj jak by mi pasowały schody w naturalnej barwie. no ale cóż życie.

Teraz moje schody też są fajowe, ale przy ścianie z szarego łupka wyglądają za ciemno , gdyby tło miały jasne było by lepiej, a gdyby same były jasne byłoby najlepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inko, bardza ładny dom. Mam pytanie, czy sofy są z Agpol-u? Jak się sprawują i czy ten rodzaj skóry jest faktycznie zimny- tez taki z lekkim połyskiem mi się podoba? Pisałaś że są ładnie odszyte. Mieszkamy stosunkowo niedaleko od producenta, a ceny i modele ma zachęcające.

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dawno mnie tu nie było a zycie tutaj kwitnie ;-)

 

jak tam decyzja dotycząca ściany w salonie??????

 

kasiulakp zazdroszcze ekspresiku.... ja na razie Latte robię własnoręcznie przy uzyciu takiego małego bzyczka z ikei ;-) ...a ekspresik mi sie marzy ;-) do Mikołaja napisze...moze w ramach okresu poświątecznego jeszcze podrzuci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celinko mi właśnie Mikołaj przyniósł spóźniony prezent... przed świętami ustaliłam z mężem,że kupujemy sobie tanie prezenty a za to kupimy sobie wspólny ekspres. Ja uwielbiam kawkę, a on gorącą czekoladę... a żeby była dobra to trzeba spienić mleko (on tak twierdzi :wink: )

Więc zażyczyłam sobie lokówkę stożkową, ceramiczną do włosów, a jemu kupiłam buty piłkarskie :lol: bo te już wyświchtane na maksa :roll:

A z zakupem ekspresu wstrzymaliśmy się do stycznia, bo wiadomo było,że będą wyprzedaże!! A i tak kupiliśmy za full cenę :-?

Ps. zapraszam na kawkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...