Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

heheh... właśnie o to samo Celinka mnie zapytała :D Żeby się nie powtarzać to zajrzyj do niej i poczytaj co napisałam hihi :lol:

 

Ja właśnie wzięłam kąpiel :D i usiadłam przed kompem... a wieczór chyba sama spędzę, bo mąż idzie do kina z kolegą. Ciągnie mnie ze sobą, ale coś mnie nie bawią filmy po angielsku i bez napisów :-?

 

Poleniuchuję w domciu... uwielbiam sobotnie wieczory na kanapie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wzięłam za to komodę malm do sypialni taką duża 6 szuflad :lol: .

 

tą niska a szeroką na trzy i trzy szuflady obok siebie??? U mnie tez taka była w planie... ale mój Połówek ;-) kupił komode malm skręcił ją chcąc zrobic mi niespodziankę ja przyszłam i ....SZOK :o bo kupil nie tą co trzeba (wysoka cztery szuflady i w piatym rzedzie dwie mniejsze ile dobrze pamietam... nie chce mi sie na góre isc i zobaczyć ;-) )

Efekt - komoda stoi ale w garderobie duzej (ponieważ tam jeszcze nic nie ma) chciałam ja sprzedać bo nówka jest ale mi sie nie udało.... może chcesz do kompletu ;-)

... a tej właściwej do sypialni nie ma ;( a jeszce potem podniesli ceny w IKEA i teraz jest drozsza ;( (od wrzesnia chyba są inne cenówki na sporo produktów)

 

a byłaś może w jakiejs galerii handlowej? Są jakies godne uwagi przeceny??? Bo ja właśnie na stronkę orsay zagladałam - tam wyprzedaz wyglada obiecujaco - w realu w miejscowej galerii kicha nic a nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!! :D

Ja poproszę zdjęcia tych komód bo szukam czegoś do gabineciku... planuję wstawić tam jakąś komódkę, biureczko i jak finanse pozwolą to jakąś małą kanapkę :lol: A kolor mebli planuję jaśniejszy niż wszystko co do tej pory mam... czyli wenge :-? muszę zapanować nad moim zboczeniem do tego koloru :wink:

Panele już zakupiłam jasne :D (będą tylko na dole w gabineciku- wszędzie indziej są kafle albo drzewo- prawie takie ciemne jak schody) :roll:

 

A jak ta komoda jest jasna to może i ja się na nią skuszę :p a po ile ją kupiłaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie z niecierpliwością czekam na fotki :)

 

A z fotosikiem to właśnie taka ściema :/ niby "darmowy" hosting obrazków a tu każą płacić :evil: :evil: :evil: ja dlatego zanim mi cokolwiek poblokowali założyłam na empikfoto nową galerię i jestem póki co bardzo zadowolona :D

 

Patrzyłam dzisiaj na stronkę ikei ale tyle jest tych komód,że ciężko znaleźć tą którą ty kupiłaś... dlatego liczę na zdjęcia :wink:

 

i cierpliwości... znajdziesz odpowiednie krzesło w końcu :lol: ja widziałam tysiące pięknych lamp do wiatrołapu i holu, a teraz jak chce kupić to nie ma :x ale czekam cierpliwie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mia123, postaram się odblokować te fotki jak najszybciej. Narazie czasu brak tyle na głowie, a do tego choroba mnie bierze, takie mam dreszcze i ból kości i głowy brrrrrrryyy - to nie czas na chorobe :evil: :evil: :evil:

 

Wiem co czujesz, ja się też rozchorowałam w czasie remontu. Tak mnie dopadło, że 2 tyg leżałam na L4. Jak już wydawało mi się, że wychodzę z tego to dopadało mnie jeszcze bardziej. Przez to zawaliłam wiele prac, m.in nie mogłam dopilnować mieszkania i trochę rzeczy było nie tak jak chciałam.

Życzę dużo zdrowia. Tak jak tu już radzili, nafaszeruj się Gipekso-podobnymi lekami, wyleż i powinno być ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...