Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DomInki


Recommended Posts

dolna łazienka była juz gdzieś na początku,

 

pewnie że była...gapa ze mnie ...jakos mi to umkneło ;-)

 

komoda Ikea super....wlasnie taka miala byc tez u mnie w sypialni ale teraz nie wiem kiedy sie jej doczekam. Mi sie w niej najbardziej podoba to że szuflady są głeboookie i miesci sie w nich sporo rzeczy. ta która jest u mnie przez pomyłke (węzsza a wyzsza) słuzy teraz d przechowywania dosłownie wszystkiego, wkładam d niej rózności i wkładam i ciągle mam miejsce ;-)

 

Ja mam ogromną chandrę... doła i nie wiem jeszcze jak to nazwać... ale w czwartek idę na SPA więc może wrócę w lepszym humorze :roll:

 

u mnie taki stan rzeczy przecietnie co dwa dni .... chyba by nawet SPA nie pomogło.... właśnie a propo SPA Ty w tym momecie teraz gdzies pewnie się wylegujesz na masazu lub czyms innym równie przyjemnym ;-) Pozazdrościc ;-)

 

Inka biureczko ciekawie sie wyglada... u mnie tez chciałabym pokoik komputerowy na dle zrobic tam gdzie na razie są stare mebelki (i sliwkowa ściana) miło by było posiedziec na wygodnym krzesle z komputerem na biurku a nie na kolanach ;-) choc ostatnio używam ciekawego wynalazku z ikei

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20078234

 

powiem ze bardzo wygodnie się przy siedzi np na sofie, mozna go regulowac na wysokośc i pod katem blat naprawde super tylko że ja mam w bardzo nie wyjsciowym kolrze NIEBIESKIM który do niczego mi nie pasuje ;-)...wiec jak goscie maja przyjśc to go wynoszę po spizarki ;-)

 

a tak na marginesie to zimno dziś jakos nie???? Ja juz WIOSNĘ chcę BAAARZO!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 553
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj czarnula86!! Bardzo mi miło że się podoba :D , zapraszam częściej! jeszcze dużo pracy przed nami, więc z biegiem czasu zdjęć powino być więcej (oby jak najwiecej :wink: )

 

Bardzo chetnie zajrze tu nie raz bo jest co ogladac:) i zycze by tych zdjec i spelnionych marzen bylo jak najwiecej!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietko :)

Dawno mnie nie było... ale jakoś tak dzień za dniem mi leci,że nie miałam głowy do forum :D

Miałam jechać do Polski porobić coś w domu na dłuższy czas a okazuje się że będę miała tylko 2 dni na dom. Pomieszały mi się sprawy z socjalem tutaj i nie mogę jechać na dwa tyg. :evil:

Ale i tak mam zamiar całe te dwa dni poświęcić na mycie łazienek i malowanie ścian w dwóch pokojach :lol: Nie mogę się doczekać :p

W czwartek rano lecę do Niemiec na kilka dni do siostry :lol: Mam nadzieję,że spędzę ten czas obficie hihi... bo jadę siostrze pomóc w przeprowadzce do nowego domu, więc może coś do swojego upatrzę ciekawego :wink:

Pozdrawiam cieplutko i do napisania po powrocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Zgrałam do albumu kilka zdjęć tego co nabyłam :D

Kupiłam doniczki plecione do salonu... zdjęcie robione komórką dlatego kolory trochę nijakie i lekko przekłamane i kupiłam też pomarańczowy bieżnik na stół i serwetkę ecru... a pomarańczową serwetkę dostałam od mojej siostry. Dała mi również fajne sztuczne gerberki (ozdoby) ale nie wzięłam ich ze sobą oraz różne inne duperelki. Ona przeprowadza się do nowego domu i już nie chce pomarańczowych dodatków, dlatego mi oddała. Aaa... no i dała mi też lniany obrus i satynowy jak serwetka woal na karnisz :lol: ale nie mam jak zrobić zdjęcia bo to długie strasznie :roll: Ale wszystko pasuje do siebie kolorystycznie :D

Nie chcę za bardzo zaśmiecać twojego dziennika ale może pozwolę sobie wkleić kilka zdjęć :wink:

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/32176161_doniczki_do_salonu__2_.jpg

doniczki mam dwie... mniejszą i większą, ale powiem siostrze,żeby mi jeszcze jedną małą kupiła :D

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/32176170_serweteczki.jpg

ta serweteczka jest na żywo piękna

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/32176188_serweteczki__2_.jpg

takie dwie dostałam od siostry... ta kratka super się mieni czego na zdjęciu nie widać

http://www.empikfoto.pl/albumy38/405111/852929/previews/32176178_serweteczki__3_.jpg

i taki bieżniczek kupiłam... oczywiście kolory ma ładniejsze w rzeczywistości :lol:

reszta rzeczy została u mojej siostry i dopiero będę mogła się pochwalić nimi jak będzie urządzony salon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...