Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam serdecznie, sie wpraszam bo mi sie podoba:)

 

Jestem zauroczona twoim wykuszem, aż żałuje że mam mniejszy (tak mi sie przynajmniej wydaje), ale z drugiej strony ciesze sie, że go mam, bo u ciebie zobaczyłam jakie wykusze są ...hmmmmm.... piękne, "otwarte", zaj******te poprostu :)

 

bedę się upominać o foty po przeprowadzce:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak facet od ogrodzenia usłyszał, że przeprowadzka w sobotę, za skarby nie chciał mi uwierzyć...

 

Ale jaja:) he he

My tez wprowadzaliśmy się dość wcześnie, parkiet nie był cyklinowany jeszcze, ale kuchnia i łazienka poza drobnymi dodatkami prawie były w całości. I też niektórzy nie mogli uwierzyć. Tak że próbuje sobie wyobrazić mine tego gościa

 

Jak pokazałaś tą figurkę z tortu to sobie pomyślałam, że tak dawno nie oglądałam mojego albumu i tak rzadko się wspomina ten piękny dzień. Rok temu we wrześniu też mieliśmy 2 rocznice, nie świętowaliśmy jej zbytnio bo to było 2 tyg przed wprowadzeniem i dość rzeczy na głowie było. Moze znajdziemy czas odbić to sobie w tym roku... Tobie też tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, dziękujemy :)

 

nie będzie gafy, jak powtórzę pytanie?

Witaj! Ja też wciąż czekam na podpowiedzi forumowych złotych rączek ;)

 

witam serdecznie, sie wpraszam bo mi sie podoba:)

bedę się upominać o foty po przeprowadzce:)

Zapraszam gorąco, witam u siebie, fotek będzie pod dostatkiem..Na razie czuję się w wykuszu bardzo.. obnażona :oops: z ulicy widać, co na stole stoi (pomijając fakt, że nie mamy stołu ;) )

 

Famelio a ten drugi pokazywany przez Ciebie stół to skąd? ( w sensie jaka firma, sklep)

Agnieszko - ja również życzę Wam udanych kolejnych lat.Piękny prezent sprawiliście sobie na rocznicę!!! Jeśli dobrze rozpoznaję to jeden ze stołów to IKEA ? Ja jestem bardzo zadowolona z mojego, chociaż mógłby być o jakieś 10-15 cm szerszy.

A nie ;) Wszystkie stoły to Paged Meble (Alunek nie wiem czemu, Twojego stołu nie znalazłam w IKEI - wycofali serię? :( )

 

Ale jaja:) he he

My tez wprowadzaliśmy się dość wcześnie, parkiet nie był cyklinowany jeszcze, ale kuchnia i łazienka poza drobnymi dodatkami prawie były w całości. I też niektórzy nie mogli uwierzyć. Tak że próbuje sobie wyobrazić mine tego gościa

 

Jak pokazałaś tą figurkę z tortu to sobie pomyślałam, że tak dawno nie oglądałam mojego albumu i tak rzadko się wspomina ten piękny dzień. Rok temu we wrześniu też mieliśmy 2 rocznice, nie świętowaliśmy jej zbytnio bo to było 2 tyg przed wprowadzeniem i dość rzeczy na głowie było. Moze znajdziemy czas odbić to sobie w tym roku... Tobie też tego życzę.

Inka14 my nie mamy kuchni wcale, prysznic na razie nie działa (podłoga bez fug), tylko kibelek i umywalka. I stare meble z mieszkania :oops:

My album mamy tylko z kościelnego i podróży poślubnej, z cywilnego album i zdjęcia czekają na zgrabne połączenie ich w całość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och na prawdę zapowiada się tu pięknie; ten wielki wykusz, swietne podłogi...i zwierzaki jakie szczęśliwe! a kuchnia? poco ci kuchnia, niepotrzebnie byś tylko przytyła... a prysznic? po co prysznic na budowie? nastepnego dnia po kąpieli i tak będziesz cała w pyle ;)pozdarwiam i zycze dużo radosci w trakcie czekającej Was partyzantki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepadło, sprzęt zamówiony. Poszło "po taniości", sprzęt w całości TEKA:

 

Okap (tylko 90 a nie 60):

http://image.ceneo.pl/data/products/7376162/product.jpg

 

Zlewozmywak (jedyne marzenie kuchenne zrealizowane w 100%)

http://image.ceneo.pl/data/products/877523/product.jpg

 

Płyta najpopularniejsza z popularnych:

http://image.ceneo.pl/data/products/2141246/product.jpg

 

Piekarnik:

http://image.ceneo.pl/data/products/2141257/product.jpg

 

Dziś też wpłaciłam zaliczkę za meble kuchenne, tak więc czeka nas co najmniej miesiąc zupek w proszku... albo bujania się po restauracjach ;) (jak mąż przeczyta, zaraz mi to z głowy swoim nowym młotkiem wybije :oops:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI jak ja się cieszę że wróciłaś :wave:

 

zmartwychwstanie ;)

 

 

mam podobny okap, jest suuuuuper!!! bardzo go lubie :)

płyta: teraz wybrałabym z "palnikiem pod brytwannę", miałam prze z 10 lat taki palnik i nie używałam, ale teraz kupilam płytę z okragłymi, to dostłam super zajebistą gęsirkę z AMC ! ale tak to już w zyciu jest

 

 

ale super Ci zazdroszcze Famelio tej przeprowadzki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki :) Nic się nie śniło - czy to dobra wróżba?

 

Teściowa na razie spisuje się na medal: obiadki są codziennie ;) A potem to już dania z mikrofali i eintopfy (koleżanka pożyczyła mi kuchenkę jednopalnikową) jako że kuchnia pojawi się za miesiąc :( Ale mamy też dobre wieści, ciepła woda powinna być do końca tygodnia ;)

 

Przeprowadzka odbyła się w połowie, dziś pakujemy resztę gratów i wywozimy jutro. Tak więc do wtorku mam dostęp do netu, potem już pozostaje czekać na zmiłowanie netii (obiecali do 21 lipca podłączyć u nas)

 

Pierwsza noc... hmm.... byłaby idealna gdyby nie kocica :( Ona bardzo przeżywa zmianę otoczenia, miota się po chałupie (daliśmy ją do osobnego pokoju, ale było jeszcze gorzej) Całą noc chodziła po domu, ja co chwilę budziłam się i nasłuchiwałam, gdzie ona jest i co robi. Całe szczęście, obecność psa wpływa na nią kojąco. Dziś rano nie mogłam jej znaleźć i powiem szczerze nie życzę takich nerwów nikomu... Kamień w wodę :( Potem łaskawie przyszła, napiła się i zjadła tuńczyka. Wiem, że będzie jej tam wspaniale jak się wreszcie oswoi, ale martwię się o nią okrutnie. Bo to członek mojej rodziny :(

 

Generalnie jest fantastycznie, gdyby nie świadomość, jak dużo pracy nas jeszcze czeka ;) Od 1 lipca mąż ma urlop więc będzie ostra harówka, żeby jak najszybciej przypominało to wszystko Dom. A jako blokers z 30-letnim stażem mogę powiedzieć, że nie jest w domu nocą tak strasznie jak myślałam :)

 

Bardzo dziękuję za pamięć, postaram się wpadać często i Was nawiedzać, jak się ogarniemy i net się pojawi - zamieszczę "domowe" fotki. Teraz intensywnie myślimy który stół w końcu wybrać, bo potrzebę stołu odczuwamy bardzo mocno. Chyba jednak weźmiemy śliczny nierozkładany... W końcu ile razy w roku ma się więcej niż 8 osób przy stole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku... ja Ci fajnie... mimo,że bez kuchni i wielu innych rzeczy (niby potrzebnych do życia) to zazdraszczam bardzo ;)

Ja od zawsze mieszkałam w domu, teraz (w Irl.) wynajmuję apartament w bloku i nienawidzę tych wszystkich sąsiadów i braku ogródka... a ty Blokerko szybko przyzwyczaisz się jak to super jest we własnych 4 kątach z ogródeczkiem i bez sąsiadów ;) i nie będziesz chciała na nic tego zamienić :lol:

 

Oby dobrze się wam mieszkało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...