Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.....

Generalnie jest fantastycznie, gdyby nie świadomość, jak dużo pracy nas jeszcze czeka ;) Od 1 lipca mąż ma urlop więc będzie ostra harówka, żeby jak najszybciej przypominało to wszystko Dom. A jako blokers z 30-letnim stażem mogę powiedzieć, że nie jest w domu nocą tak strasznie jak myślałam :)

 

 

fantastycznie.... i to jest TO!!!! nie ważne pierwsze sny, kotki miotajace sie po salonach... najwazniejsze że TY czujesz, że jest fantastycznie. A ten urlopik mężulka, tylko przyjemnośc we wspólnej robotce... ach wiem cos o tym, bo dokładnie rok temu my sie przeprowadzilismy! I jedno Ci poradzę: rób, rób jak najwięcej poki Ci się chce, póki macie pomysły i zapał!

 

mi po przeprowadzce zrobiło się dobrze... i mało co do przodu ;)

 

 

pozdrowienia i kolorowych snów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :)

 

Kocica dochodzi do siebie, już dziś obmiauczała mnie tradycyjnie rano, choć wciąż chowa się nie wiedzieć gdzie i jest baaardzo czujna.

Niech mnie ktoś kopnie w tyłek, dlaczego nie wzięliśmy gipsowania z malowaniem? Ja nie chciałam, bo to takie romantyczne z wałkiem naginać od ściany do ściany... A teraz cierpimy od pyłu gipsowego i nie wyobrażam sobie, jak ja wszystko zabezpieczę podczas malowania :( Oj głupia ja, głupia :( A podłoga myta dwa razy i jest dokładnie tak samo biała, jak przed myciem :(

 

Śpi się coraz lepiej, choć noce bardzo chłodne i z utęsknieniem czekam na podłączenie kominka i wygrzewanie podłogówki (akurat na te upały jak znalazł ;) ) Umywalkę mąż zamontował, ciepła woda ma być "na dniach". Dziś drugi i ostatni dzień przeprowadzki, więc lecę dopakować to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelio, bedzie ok - na malowanie masz cale lato ;) nie spieszy sie, wazne ze jest co malowac;)

....na pocieszenie - mamy wymalowane wszedzie przez firme i dom maly a 6 i pol tys PLN zaspiewali za samo malowanie....pomysl ile mozesz zaoszczedzic w ten sposob;)

gdybym to gloopia wiedziala zanim sie na to zgodzilam to tez bym sama (lub meza;)) do malowania zagonila:rolleyes::rolleyes: a ta kase na cos innego wydala, bo bardzo by sie przydala...kibli itp ciagle nie ma:rolleyes:

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelio

....na pocieszenie - mamy wymalowane wszedzie przez firme i dom maly a 6 i pol tys PLN zaspiewali za samo malowanie....

gdybym to gloopia wiedziala zanim sie na to zgodzilam to tez bym sama (lub meza;)) do malowania zagonila:rolleyes::rolleyes: a ta kase na cos innego wydala, bo bardzo by sie przydala...kibli itp ciagle nie ma:rolleyes:

 

Maja

 

Maju święta racja :) My z racji tego,że mieszkamy tu chcieliśmy zlecić komuś malowanie... ale jak usłyszałam cene za m2, to stwierdziłam że najmniejszego sensu nie ma... przecież polecimy do Pl. i sami pomalujemy. I tak było... pomogła nam moja siostra oraz teściu i domek nabrał kolorków :) A za te zaoszczędzone many many ;) kupię coś ekstra do domku :D

ps.Famelio mi został do pomalowania salon i sypialnia, więc nie będziesz sama... ja też wakacje spędzę z wałkiem i pędzlem :lol: ale już się cieszę na samą myśl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje przeprowadzki !!!

 

Nic się nie śniło - czy to dobra wróżba?
mi tez nic się nie śniło jak spaliśmy pierwszą noc w nowym domku.

 

 

Trudny okres to będzie teraz na pewno, ale głowa do góry :hug: , szybko się odrobicie i za rok będziesz już piła spokojnie kawke na tarasie, Ani sie nie obejrzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju święta racja My z racji tego,że mieszkamy tu chcieliśmy zlecić komuś malowanie... ale jak usłyszałam cene za m2, to stwierdziłam że najmniejszego sensu nie ma... przecież polecimy do Pl. i sami pomalujemy. I tak było... pomogła nam moja siostra oraz teściu i domek nabrał kolorków :) A za te zaoszczędzone many many ;) kupię coś ekstra do domku :D

ps.Famelio mi został do pomalowania salon i sypialnia, więc nie będziesz sama... ja też wakacje spędzę z wałkiem i pędzlem ale już się cieszę na samą myśl :lol:

 

Mysmy dali wymalowac wszystko na bialo, bez zadnych esow floresow - najprosciej jak moglo byc i tak zabili nas cena:rolleyes: wydaje mi sie, ze nawet jezeli jestesmy przyzwyczajeni do irlandzkich cen to i tak ta polska cena byla wysoka....prawie 2 tys Euro...:rolleyes:tez mysle, ze podczas tygodniowego pobytu z pomoca paru osob z rodziny cala chalupe na bialo sami bysmy mazneli (w koncu to tylko 115 m2) .....no ale czlowiek madry po szkodzie:rolleyes:

 

Agnieszko, powoli dacie rade - najpiew wymalujesz pomieszczenia, ktore najbardziej potrzebujesz i powoli - stopniowo dojdziesz do celu;)

 

Jak kocia panna dzisiaj? Juz lepiej?

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dzięki za wsparcie :) Korzystam z komputera u teściów (tak, znów obiadek ;) ) i wpadłam zamówić stół - jednak go bierzemy. Żyje się coraz lepiej, już mamy ciepłą wodę (z podgrzewacza przepływowego ale jest) Dziś kupiliśmy luksfery do łazienki, wczoraj blaty kuchenne w ikei i tak sobie kasa leci ;) Malowanie z gratami w domu jest jednak koszmarem i chyba wolałabym zapłacić :(

Kocica czuje się prawie idealnie, nadal chowa się przed ekipami, ale poranki i wieczory należą do nas :) Piesek ok od samego początku.

Za jakieś 2-3 tygodnie będzie net, to pokażę Wam zdjęcia różnych różności :)

 

Nie mam czasu zaglądać do każdej z osobna, ale pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dzięki za wsparcie. Wasz przykład że jednak "się da" bardzo mi pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...