Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj, cegły to strasznie zazdroszcze- będzie pięknie.

Ostatnio pytałam mojego połówka, co by powiedział na ściane tv w cegle (bo tak naprawdę malneliśmy ją na pierwszy lepszy nieprzemyślany kolor z myślą że w każdej chwili można zmienic) a on mi mówi że może kiedys - tak jak jest da sie żyć, kurz nie fruwa i chłopu to wystarczy:bash: a ja w cegle ostatnio się strasznie zakochałam:yes:. W sumie była bym w stanie go zmusic ;) ale mamy jeszcze dużo nie skończonych prac, a on ostatnio ma urwanie głowy w pracy, wniosek: nigdy więcej półśrodków i że "zrobi się potem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 6 tygodni do przeprowadzki, więc u nas półśrodków i prowizorek dostatek ;) Cegła to moja nieśmiała propozycja i oczko w głowie męża :) choć mnie się wydaje lekko za ciemna (bo jest ciemniejsza od zwykłej rozbiórkowej, którą planowałam) I boję się, że trochę jej za dużo. Pocieszam się, że zawsze można ją malnąć na biało ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm, cegła miodzio, jest super i bardzo fajnie wygląda.

A czy jest jej za dużo to się okaże jak już urządzicie wnętrze, wstawicie meble itd., ale jak słusznie zauważyłaś zawsze można część przemalować i efekt też będzie wspaniały.

Uwielbiam cegłę:) I już nie mogę się doczekać kiedy pokażesz całość skończoną.

I widzę, że do przeprowadzki już final countdown:)

Trzymam kciuki żebyście z wszystkim zdążyli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyć na pewno nie zdążymy :( Wprowadzimy się na gołe wylewki, może uda się zdążyć z gipsami na ścianach ;) Najważniejsze, że podstawowy mebel już tam jest :)

 

Dzięki dziewczyny za pociechę, że nie jest taka ciemna. Mam nadzieję, że nie wyjdzie jej za dużo - jest na ściance telewizyjnej, w kuchni (wyspa i bok wysokiej zabudowy), przy schodach (jedna ścianka) i w przedpokoju - jako bok szafy.

 

Czy do ceglanej wyspy pasuje taki blat?

http://www.ikea.com/PIAimages/0111995_PE263187_S4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicikici luksferki są, ale jak pisałam "mało szare" ;) Choć w otoczeniu białych ścian pewnie "poszarzeją" :)

 

Alunek, przeprowadzka odbyć się musi, bo mieszkanie od lutego nie należy do nas ;) Latem można i na surowych betonach spać, ważne że u siebie. Kibelek jest, prysznicować się będziemy u teściów ;) Już nie mogę się doczekać pierwszej nocy - tylko pies, kot i my :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...