Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

Gratuluję zakończenia podłóg:)

Co do cokołów to masz rację, teraz to widać, że wszystkie ciemne wyglądałyby lepiej. A może później uda się dokupić ciemne kafelki i zamienić???

Wiem, wiem później już nie będziecie chcieli o żadnym kuciu kafelków słuchać...

A co do rocznicy ślubu to natychmiast trzeba nadrobić i poświętować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy :) Życzę,żebyście żyli sobie szczęśliwie przez następne dobrych co najmniej 50 latek :)

Ja sama obchodziłam ostatnio 3 rocznicę ale kościelnego... we wrześniu będzie cywilna ;)

 

A wracając do spraw budowlanych... salon bomba :wave: a łazienka wcale nie wygląda okropnie z jasnymi cokołami... kwestia przyzwyczajenia ;) I Inka ma rację... luksfery są cudne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelio,

 

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!! Spelnienia marzen!!

 

Nie denerwuj sie cokolami...to szczegol....mysl o przeprowadzce!! Ale masz fajnie....jak zazdroszcze;) mi sie moze uda dopiero pod koniec pazdziernika spedzic pierwsza noc w naszym kaszubskim domu :rolleyes: a juz ciesze sie jak dziecko!!

 

A jak kuchnia? jak sie zorganizowalas na ewentualne gotowanie;)?

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i zapraszam jak już posprzątam i będzie na czym usiąść i z czego kawę wypić ;) Może pojedziemy razem do jakiejś szkółki ;)

 

Podłogi efektowne, ale kosztują nasz strasznie dużo nerwów. Woodentic znaczy się. Płytki mają długość 65cm, a nasi kafelkarze mają maszyny do 60cm. Zabrała więc kafle do kamieniarza, żeby dociął je wzdłuż zgodnie z wymiarami majstrów. Dziś odebrałam... masakra. Szczerby jak w buzi pięciolatka. Panowie troszkę je przyszlifowali, ale nie wszystko dało się uratować. Płytki pojechały do następnego kamieniarza, jutro zobaczymy. A nerwy mam w strzępach :( Niech żyje affron! l ;)

 

Dzięki za zaproszenie... bardzo chętnie:) a kawkę to możemy wypić z plastikowych kubków. Dajesz znak ...a ja przybywam ;)

 

Będę trzymać kciukasy na okoliczność przeprowdzki, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie :hug:

Dasz radę - nie ty pierwsza i ostatnia.

Ja przez miesiąc od przeprowadzki żyłam bez kuchni - dało się wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie :( I boję się tego właśnie :( czy 1250 za stół w nieokreślonym kolorze to dużo czy mało :(

 

mayadaski, kuchni nie będzie jeszcze miesiąc, prysznica - 2 tygodnie (do wygrzania podłogówki i zafugowania) więc warunki deczko spartańskie ;) Damy radę :)

 

Alunek, jak tylko się ogarnę, zapraszam :)

Edytowane przez Famelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelia, pamiętaj co złego to nie ja ;)

 

niniejszym witam siebie Ciebie, bo nie pamiętam, czy już się do Ciebie wtryniłam. :D

 

luksfery i cegiełka - miodowe.

jeżeli wydaje Ci się, że cegła za ciemna - absolutnie nie ma nad czym płakać, można pomalować na szaro lub biało i też będzie PIĘKNIE.

 

życzę udanej przeprowadzki i gratuluję udanego domku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Famelia przecież to już dom :) Taki prawdziwy do mieszkania!!!!

Jak facet od ogrodzenia usłyszał, że przeprowadzka w sobotę, za skarby nie chciał mi uwierzyć...

 

Famelio

cena za stół bardzo przyzwoita a i stół ładny..

Chyba monah miała od nich stół i jest bardzo zadowolona, ale oglądała na miejscu, bo to chyba outlet z Poznania jeśli się nie mylę...

Właśnie monah mnie podpuściła łobuzersko do kupna u nich ;)

 

przyszlam tutaj za Moniką i kominkiem, ktory musze przyznac bardzo ładnie się prezentuje.

Domek juz bardzo ladnie wykonczony, wiec przeprowadzka pewnie na dniach :)

luksfery są ciekawym efektem. Nie widziałam jeszcze takiego pomysłu :) gratuluję :)

Witam u mnie :) Luksfery to mój pomysł, tym bardziej dziękuję za uznanie :) Gdyby jeszcze zechciały być zawsze takie szare, jakie są rano... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu :)

Stół bardzo mi się podoba. Zdecydowałaś się?

A luksfery są prawdziwym hitem!!

Ja wiedziałam, że tak będzie :)

A w sobotę będę o Was myślała i wspierała duchowo, coby poszło szybko, sprawnie i radośnie :)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół cudny, ale chyba za wąski :( szczególnie jak się zbierze większa liczba ludzi (co u nas się zdarza) 80cm to trochę chyba za mało na talerze po obu stronach plus półmiski w środku :( Uświadomił mi to mąż i tym sposobem przerwał moją stołową zwiechę. Prawdopodobnie kupimy stół bardziej "użytkowy" i "przyszłościowy", czyli coś z tych:

http://www.pagedmeble.pl/gfx/med/milano-str2-new.jpg

http://www.pagedmeble.pl/gfx/med/birmingham-ro.jpg

http://www.pagedmeble.pl/gfx/med/toronto-006.jpg

 

Dzięki za ciepłe myśli sobotnie i za życzenia ;) Czuję się jakby to było wczoraj :) Oto jaką figurkę mieliśmy na torcie ;)

http://lh5.ggpht.com/_lh-bdMVUT8A/SHEeA0-8cMI/AAAAAAAADic/hhYMfex9wIA/s512/P6213946.JPG

Edytowane przez Famelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...