Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Och Famelio - współczuję tych przejść. Doskonale wiem o czym piszesz. Nie będę tu rozwijała tematu banku na N - czy raczej niekompetencji pracujących w "naszej" placówce ludzi - dość, ze po kilku miesiącach kopania się z nimi i coraz to durniejszych wymogów nam stawianych, zrezygnowaliśmy. A chcieliśmy kredyt na skończenie domu - na 12% wartości nieruchomości. Tyle, że mój mąż pracuje zagranicą - umowa na czas nieokreślony, a traktowali nas jak emeryta nad grobem...

Ech...

 

Za to z firmą telekomunikacyjną na N mam zgoła inne doświadczenia - zakładali nam internet radiowy, bardzo szybko i sprawnie. Za to sąsiad obok (dom tej samej wysokości) usłyszał od nich, ze warunków technicznych nie ma u niego - więc ja nie wiem o co chodzi. Nadajnik jest jakieś 5km stąd... Chyba znów wracamy do tematu kompetencji i "chciejstwa" pracowników danej firmy...

 

Niech się Wam dobrze mieszka w tym pięknym domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Uffff. Uwaga, mam komunikat. Po 3 (bez 6dni) miesiącach użerań, telefonów i pogróżek mamy net. Więc wracam ze zdwojoną mocą ;)

 

Niestety, do pracy chodzić trzeba więc potrzebuję trochę czasu na nadrobienie zaległości ( u Was i u siebie) ale wreszcie będę mogła wpadać regularnie. Bardzo mi miło, że o mnie pamiętałyście - byłam pewna, że odnajdę się na 18 stronie a tu taka niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...