Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

Mohag - obyś miała rację ;) Drzwi są ładne, ale ciągle je "widzę" - tak jak mówisz. Do nowocześniejszego wnętrza pewnie wpasowałyby się idealnie, tutaj mnie trochę kłują ;)

sure, rasiu - dzięki za skomplementowanie mojej tablicy - jest bardzo fajna, poręczna i doskonale "odcięła" szafkę od ściany.

http://i590.photobucket.com/albums/ss350/Famelia/tablica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mohag - obyś miała rację ;) Drzwi są ładne, ale ciągle je "widzę" - tak jak mówisz. Do nowocześniejszego wnętrza pewnie wpasowałyby się idealnie, tutaj mnie trochę kłują ;)

sure, rasiu - dzięki za skomplementowanie mojej tablicy - jest bardzo fajna, poręczna i doskonale "odcięła" szafkę od ściany.

http://i590.photobucket.com/albums/ss350/Famelia/tablica.jpg

Jak pięknie!!!!!!!!!!!:lol: Dziękuję!!!!!!!!!!!:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeglądam Twoje forum, podobają mi się drzwi wewnętrzne, będziemy mieć takie same, z tą różnicą że w całym domu będzie jeden model zabudowany z dwoma prześwitami i kolor troszkę jaśniejszy,

 

Świecznik rzeczywiście boski, tak samo jak stolik.

Ten kabel z żarówką, przynajmniej każdy na to zwrócił uwagę, tak inaczej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeta musiałaby być w wersji xxl ;) ale muszę faktycznie poszukać, bo pomysł REWELACYJNY :) Dziękuję lasche :)

 

Maya - tak, taki prawdziwy kapiący (choć kapania wolałabym uniknąć z uwagi na poniższy stolik z surowego drewna ;)

 

Jeszcze tylko obwieszę go pierdylionami świątecznych drobiazgów i świąteczny nastrój mam taki, jakiego George Michael z Cliffem Richardem by się nie powstydzili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U LaLa:) jak tu sie nastrojowo zrobilo:) swietny pomysl, jedynie zastanawiam sie, czy takie swieczki nie "okopca" Ci sufitu? kompletnie sie na tym nie znam

tablica jest doskonala! zdolniacha:cool:

 

 

 

 

smieszna b-aba;) nie okopci, bezpieczna odleglosc to min 25cm, google rulez;)

Edytowane przez Aba-m
kopcenie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aba-m - specjalnie powiesiliśmy świecznik na łańcuchu, żeby nie okopcić sufitu. W razie czego po sezonie (po ostatkach karnawału) przemaluję sufit. Niech stracę, ale klimat musi być ;) Tablica już mi się "opatrzyła", ale nadal ją lubię. Przybyło nam też to na karteczki:

http://www.ikea.com/PIAimages/52531_PE153503_S3.jpg

 

Maya - zobaczymy, co powiem po "sezonie" - może okapany woskiem stolik mnie zniechęci do takich klimatów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...