Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza stodoła - Dogodny c148a


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dla mnie białe są najbardziej neutralne no i... ładne ;) Brudzącej dzieciarni jeszcze nie mam tylko brudzący zwierzyniec, który nawet czarne by ubrudził ;)

Duży pokój masz biały że chcesz przemalować? My mamy białe ściany na dole i średnio się sprawdziły (przy ocierającym się o ściany psie m.in.) i teraz szukam kolorów, które nie wprowadzą zamętu w chałupie...

 

A tu sobie wkleję odpowiedź Naczelnej Ogrodniczki ;)

W tym ogrodzie niczego nie ma. Nie wiem jakie są preferencje, jaki styl ma byc ogrodu, ale po otoczeniu widzę, że gleba to suche piaski. Czyli najlepiej pasują: świerk kłujący (maigold, białobok), jałowce (np. blue Alps), szczodrzeńce, niewielkie sosny (np. Oculus Draconis, Satelit)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie malowała. Pomalować zawsze zdążysz ;)

A na poważnie to listwy już mi spędzają sen z powiek (choć będę je pewnie miała za jakiś rok), ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak dobrać listwy i położyć w miejscach, gdzie będzie się łączyć dębowa deska olejowana z antracytowym gresem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży pokój masz biały że chcesz przemalować? My mamy białe ściany na dole i średnio się sprawdziły (przy ocierającym się o ściany psie m.in.) i teraz szukam kolorów, które nie wprowadzą zamętu w chałupie...

 

;)

 

Duzy pokoj gdyby byl bialy to by zostal;) to moj ulubiony kolor :) .....jest kolor Marrakesh...lo matko! mam juz go dosyc, bo strasznie daje po oczach:rolleyes:

 

z tych ogrodowych zapedow to bede zapewne miala podobne do Twoich...zamki z piasku moge stawiac......wiec najwyzej jakies trawy podobne do tych co w Lebie okolo plazy rosna:D:D no i sosny jak na Bory Tucholskie i Zaborski Park przystalo:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zerknij na tę sosnę Oculus Dragonis - jest boska :)

 

Porada posiadaczki boskiego wrzosowiska:

Posadź w specjalnej ziemi na wrzosowiska - może być jak do rododendronów czy azalii

Jedna odmiana min 5 sztuk. Posadź nie tylko wrzosy a i wrzosćce - beda kwitly w kwietniu, brukentalie - kwitnie w lipcu, jalowce skalne - ja mam Blue Arrow, moze byc Sky Rocket- zobacz u mnie, obok mam pierisy, a z drugiej strony rododendrony, blisko mam azalię, modrzewnice.

Zasyp kora naokolo. Ja kupiłam taka drobną kore i pozbierałam szyszki sosnowe. Mam też obok golterię rozesłana i Hebe

Edytowane przez Famelia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i wtedy do finału przejdą li i jedynie białe listwy ;)

ja bym się nie sprzeciwiała, ale małż postawił stanowcze veto.

Tzn. przyparł mnie do ściany, że mogą być jak będę je na bieżąco i bardzo systematycznie czyścić żeby jego oka nie raził brud na nich, co znając oko małża-pedanta oznacza, że codziennie słyszałabym, że listwy są brudne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie sprzeciwiała, ale małż postawił stanowcze veto.

Tzn. przyparł mnie do ściany, że mogą być jak będę je na bieżąco i bardzo systematycznie czyścić żeby jego oka nie raził brud na nich, co znając oko małża-pedanta oznacza, że codziennie słyszałabym, że listwy są brudne....

 

:D:D:D

 

ja bym mojego zabila i wypatroszyla, gdyby cos na temat brudu w domu powiedzial:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

ja bym mojego zabila i wypatroszyla, gdyby cos na temat brudu w domu powiedzial:p

Ja tego nie robię, bo zasadniczo ja z tych, którym drobny brud, do którego się nie kleję oraz bałagan nie przeszkadzają, zaś małżon pedancik i to on odpowiada za kwestie porządkowe w domu. Tzn. ja mam "w kontrakcie" sprzątanie jednej łazienki, a pozostałe porządki on, więc chyba nie powinnam się w ogóle odzywać, skoro bunt powstał tylko przy białych listwach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...