Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ma ktoś chapel parket?


e-mól

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam!

jestem parkieciarzem z 7 letnim starzem od 4 lat ukladam CHAPEL PARKET

deski są naprawde wykonane w sposób godny polecenia a wieszchnia nie do zdarcia uzywaja oleju z dodatkim zwiazków krzemu i to jest sekret trwałosci.a do tego nie wiem jak dokładnie robia kolory ale to jakas manipulacja chemi i drwno zmienia kolor na zawsze.

Natomiast PANMAR olejuje deski tylko kolorowymi olejami osmo i jak to z osmo trzeba czesto uzupelniac warstwe oleju..

Pozdrawiam

ROBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chapel jest wybarwiany chemicznie, co do Panmara mają deski poddane obróbce termo( dla doświadczonego poddanie deski na działanie bardzo wysokiej temperatury),nie twierdzę że chapel jest zły tylko że bardziej podba mi się Panmar pod względem wizualnym,wykonania i jakości ( o którą chapel już nie dba), a co do osmo trzea mieć doświadczenie i uiejętności pracy z olejo-woskami (nie olejami) Osmo !!! oleje nie posiadające warstw twrdych jak Osmo wynoszą się na tzw bucikach jeszcze szybciej !!! widział ktoś deski Chapel po 2-3-4- latach czy ktoś kiedyś przeprowadził renowację desek chapel???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

JAK WIEMY DESKI PO OBRÓBCE TERMICZNEJ TRACA WŁASCIWOSCI I DREWNO STAJE SIE KRUCHE..CO DO JAKOSCI CHAPELA NIGDY NIE MIAŁEM ZASTRZEZEN A RENOWACJA POLEGA TYLKO NA PRZETARCIU TRANSPARENTNYM OLEJEM DESKI OBOJETNIE JAKIEGO KOLORU TAZ NA 1,5-2 LATA I TO TYLE..

POZDRO

PARKIECIARZ

ROBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...

Witam

 

Kupiłem Chapel Parket Dąb Naturalny w zeszłym roku w firmie parkett service Gdynia. Jestem zadowolony z tej podłogi bardzo. Z informacji jakie uzyskałem od ludzi z tej firmy w procesie produkcji jest używany olej z dodatkiem krzemu co zwiększa jej wytrzymałość na zniszczenie. Generalnie sama podłoga bardzo mi się podoba przez jej specyficzny rustykalny styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
Chapel jest wybarwiany chemicznie, co do Panmara mają deski poddane obróbce termo( dla doświadczonego poddanie deski na działanie bardzo wysokiej temperatury),nie twierdzę że chapel jest zły tylko że bardziej podba mi się Panmar pod względem wizualnym,wykonania i jakości ( o którą chapel już nie dba), a co do osmo trzea mieć doświadczenie i uiejętności pracy z olejo-woskami (nie olejami) Osmo !!! oleje nie posiadające warstw twrdych jak Osmo wynoszą się na tzw bucikach jeszcze szybciej !!! widział ktoś deski Chapel po 2-3-4- latach czy ktoś kiedyś przeprowadził renowację desek chapel???

 

Kupiłem ponad 160m2 desek Chapel Parket i jestem bardzo rozczarowany jodłą francuską. Na wielu forach pojawia się wątek nierówności i "zębów", które niestety pojawiły się i u mnie. Firma totalnie i arogancko ignoruję problem, twierdząc, że taki urok materiału, że jak pan wydał 70 tyś na deski to pana problem, bo pewnie wybrał pan źle. Wady produktów zdarzają się wszystkim ale firma Chapel Parket Polska prezentuje skandaliczne podejście posprzedażowe, niską kulturę (łącznie ze straszeniem) i poziom merytoryczny. Zastanówcie się 3 razy zanim poddacie się marketingowi, na który nie ukrywam złapałem się i ja. Miało być luksusowo, wyszło tak, że zastanawiam się nad zerwaniem desek i wymiany na innego producenta (póki dom jest jeszcze nie zamieszkany).

IMG_0753 (1).jpg

IMG_0763 (1).jpg

IMG_0761 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...