Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budujemy wymarzony dom :) Benedykt III


Recommended Posts

Pierwsze wspólne Święta w nowym domu mineły baaardzo mile :)

W związku z 9 miesiącem oczekiwania na naszą córecznę, w Beniu przywitaliśmy także Nowy Rok ;) :)

 

W tym miesiącu będziemy już w komplecie :) Oczywiście nie możemy sie doczekać!!!! :)

 

Tymczasem w Beniu została urządzona druga sypialnia, która do tej pory była niezagospodarowana... (postaram sie wrzucić zdjęcia )

W tym tygodniu ma być zamontowana kabina w "łazience dziecięcej" .... nareszcie ;) Dotąd zupełnie nie korzystaliśmy z tej łazienki... ale niedługo się to zmieni ;)

 

To dopiero początek zimy a ja już nie mogę doczekać sie jej końca.... :( .... moze nie będzie dłuuuga??? Trzeba mieć nadzieję ;) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Nasza przygoda z " BENIEM " dobiegła końca...

Kilka dni temu sprzedaliśmy nasz domek... i musze przyznać,że coś lekko mnie w środku ukuło kiedy sobie uświadomiłam,że dom ma już nowych właścicieli.

 

Teraz zanim wybudujemy nowy domek zamieniamy 220 metrów domku Benia na 100 metrów mieszkania i 2400 metrów ogrodu na 70 metrów tarasu z pięknym widokiem ;) ale ....

 

Już niedługo mam nadzieję znowu zamieszkamy w domku z ogrodem... co ja mówię na pawno tak będzie :yes:

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie by kupić nową działkę i rozpocząć NOWĄ PRZYGODĘ .... jaką z pewnością jest budowa domu :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przeprowadzkę mamy już za sobą :)

 

Ufff... nareszcie mamy to z głowy ;)

 

Teraz pełną parą rusza poszukiwanie działki.... a łatwe to zdecydowanie nie jest....

Bardzo zalezy nam na działce w "pewnej okolicy" a tam nie łatwo kupic działkę, która była by odpowiedniej szerokości i w przystępnej cenie...

działki są bardzo przebrane a jak się trafia coś ładnego to koszt 450 -500 tysięcy ..... czyli zdecydowanie za dużo!!!

 

No nic trzeba szukać dalej ;)

 

Oczywiście nasze myśli i czas wypełnia głównie Juleczka :)

Jest cuuuudowna :D

Śliczna, pogodna i najkochańsza na świecie!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłam dziełkę w miejscu na którym nam zależy, działka idealna :) cena nieco mniej idealna ( zdecydowanie więcej niż pierwotnie chcieliśmy wydać) ... ale trudno NAPALIŁAM SIĘ NA NIĄ BARDZO!!!

Ciężko znaleść coś sensownego w Lublinie, z jednej strony ciut na uboczu a z drugiej z szybkim zojazdem do centrum.... ta pasowała mi idealnie. :)

 

Jednak pewne szczegóły prawne musimy sprawdzić, bo sa pewne niejasności, które nie dają mi spokoju. Więc nie będzie decyzji do czasu kiedy sami wszystkiego nie sprawdzimy.

 

 

Z mniej miłych wiadomości....

Ostatniej nocy pojawiły się u mnie komplikacje po cięciu cesarskim i od rana jestem w szpitalu, jutro zabieg i dopiero w poniedziłek do domku!!!

 

MASAKRA JAKAŚ !!! PECH, FATUM nie wiem jak to jeszcze nazwać,że ciągle mnie się coś czepia ?!?!?!

 

Niunia sama z Arturem, wiem ,że on sobie ze wszystkim poradzi rewelacyjnie ale ja bez Juleczki przez tyle dni chyba oszaleję!!!! :(

Niunia jest karmiona buteleczką więc ta kwestia nie jest problemem.... ale tyle czasu bez tego maleństwa.... nie wiem jak dam rade :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...