Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

shara shayba


Recommended Posts

Magda, jak tam kocio? Mam nadzieję, że wrócił? :roll:

niestety nie :cry:

byłam nawet u weta który mieszka w okolicy, żeby go uprzedzić, że zaginął mi kotek i jak ktoś sie z takim pojawi, to żeby dał mi znać ...i też cisza :cry:

 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU MADMEGS,

przeczytałam Twój cały dziennik i mocno Ci kibicuję i życzę Ci w tym nowym roku samych sukcesów budowlanych, oraz zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym

Masz taką siłę kobito, że jestem pewna że następne święta spędzisz już w nowym domku, czego Ci z całego serca życzę :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Magda, jak tam kocio? Mam nadzieję, że wrócił? :roll:

niestety nie :cry:

byłam nawet u weta który mieszka w okolicy, żeby go uprzedzić, że zaginął mi kotek i jak ktoś sie z takim pojawi, to żeby dał mi znać ...i też cisza :cry:

 

oj, przykro mi to słyszeć :cry: Współczuję straty, a co do samego kocia - jedyna nadzieja, że ktoś go przygarnął i siedzi sobie w ciepełku wśród przyjaznych ludzi :roll: :)

 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU MADMEGS,

przeczytałam Twój cały dziennik

 

Dobra jesteś! :lol: :o Sporo tego było, nie? :wink: 8)

 

i mocno Ci kibicuję i życzę Ci w tym nowym roku samych sukcesów budowlanych, oraz zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym

Masz taką siłę kobito, że jestem pewna że następne święta spędzisz już w nowym domku, czego Ci z całego serca życzę :D :D :D

 

Dziękuję za życzenia, bardzo się przydadzą :lol: , niemniej co do następnych świąt... śmiem powątpiewać :roll: Siła siłą :o , szajba szajbą 8), ale pewnych rzeczy nie da się niestety przeskoczyć :roll: :cry:

Ale co tam! Do następnych świąt internetu na wsi jeszcze nie będzie, więc dokąd tu się spieszyć? :roll: :wink: :wink: :wink:

 

pozdrawiam cieplutko :D

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Środa 13 stycznia 2010 r.

 

widziałam urząd miejski w Dąbrowie Górniczej. :o Fajny projekt.

http://www.dabrowa-gornicza.pl/uploads/pub/pages/page_111/D%C4%85browa%20G%C3%B3rnicza%20UM%202.jpg

Piękne wnętrza. Szare okna, stalowe nowoczesne konstrukcje, stalowo szklane barierki, drewniane podłogi (no niezupełnie drewniane i do tego zajechane na maksa, ale chodzi mi o połączenie koloru drewna z szarością...) Prawie mogłabym tam mieszkać... 8)

http://dabrowa-gornicza.com/PL/public/upload/22/images/urzad-wnetrze.jpg

http://dabrowa-gornicza.com/PL/public/upload/21/images/urzad-wnetrze-2.jpg

 

Tylko kible brzydkie, ale nie wymagajmy za wiele... :-? :wink:

 

Jak widać z Nowym Rokiem szajba Szajbie nie przeszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suuper :) koty są boskie, nie? :lol:

Moja czarnula śpi z ukradzioną z łazienki gąbka-żółwikiem (wykrada codziennie :o) Jak jej zostawiliśmy żółwika to straciła nim zainteresowanie :roll:

 

 

Spadam teraz, bo trzeba:

1. spacyfikować bachornię, bo filmiki w powerpoint'cie produkuje :o zamiast spać,

2. posprzątać kuwety, bo kociambry aczkolwiek z pyska rozkoszne, to odór drugą stroną produkują nieziemski :-?

3. położyć męża spać. Znaczy wykopać z kanapy tudzież przekonać go, że mu niewygodnie i sam pragnie zwekslować się do łóżka 8) Nie musi wiedzieć co robię wieczorami :wink: Niech myśli że sprzątam albo co... , a nie siedzę do rana przy kompie... 8) :wink:

Buziaki zatem i narka.

 

Fajnie, że zajrzałaś :D

 

 

Looknę później w "maryniowe betony" :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madmegs, fajne te Twoje szarości!:) ten kto po raz pierwszy użył słowa "szarobury" na określenie nijakości powinien koniecznie do Ciebie zaglądnąć:)))

 

aż chiałoby się za poetką powiedzieć: "szaro mi i spokojnie, szaro mi....":)))

 

ps. a przy okazji pozdawiam i witam noworocznie, aha i przestrzegam - jeszcze tu wrócę (jeśli mogę?):)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madmegs, fajne te Twoje szarości! ten kto po raz pierwszy użył słowa "szarobury" na określenie nijakości powinien koniecznie do Ciebie zaglądnąć))

pytanie czy jeszcze żyje? :o :wink:

 

a przy okazji pozdawiam i witam noworocznie, aha i przestrzegam - jeszcze tu wrócę (jeśli mogę?)))))

 

No to ja serdecznie Cię witam w szarych progach i wracaj kiedy tylko zechcesz :D

PS Boski masz avatar :D

 

Wpadłam sie przywitać!!

 

super :lol:

jak tam przygotowania do kuligu? :) czapki kurtki, ciepłe majty za przeproszeniem :oops: :wink: i naleweczki naszykowane? :roll: :lol: :wink:

 

i ja też, Szajbo

 

witaj i Ty, Królowo :D

Informuję uprzejmie 8) , że poleciałam kurcgalopkiem z rewizytą i popanoszyłam się trochę w Dworskich Progach :D, bo mnie dawno tam nie było :oops: :wink: I znów, na jakiś czas będziesz mnie miała dosyć :roll: 8) :wink:

 

pozdrówki gorące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

wpadłam się pzrywitać, ale nie tak bezinteresownie :)

Mam pytanie - odnośnie kuchni, które umieściłaś na pierwszej stronie. Jest tam zdjęcie takiej kuchni, gdzie dwie urocze panie sobie gawędzą, z czego jedna siedzi na stole ;)

a moje pytanie brzmi: czy wiesz co to za projekt kuchni? z jakiej firmy?

albo może wiesz jaki to kolor tego drena na bokach i blatach?

 

pozdrawiam szaro-buro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknięta, bo pracuje :roll: :( I bo zdołowana łokropecnie :cry:

 

Stara się nie łazić po zaprzyjaźnionych stronach, bo to straaasznie wciąga :o :lol:.

Z przyzwoitości odpisuje, jak tylko może 8)

 

Ale jak się odrobi... :roll: 8) to się ludziska nie opędzita! 8) :wink: :wink: :wink: :lol:

 

buziole :)

 

PS Kotę żeśmy ze stręczenia odebrali. Zadowolona ladacznica wróciła :o 8)

Najlepsze, że druga jej chyba pozazdrościła seks weekendu i dzisiaj zaczęła miałczeć i tarzać się. :o Ocipieć można... :-? :roll: Jak ją wywiozę do bzykanta (bo jakże inaczej nazwać kawalera od bzykania okazjonalnego? :wink: ), to już podpadnę pod recydywę za stręczenie :o :roll: :wink: :wink: :wink: Ciekawe czy kto paczki mi będzie nosił? :roll: :wink: Chyba kocie wnuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...