Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

shara shayba


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

madmegs

normalnie czytasz mi w głowie...to bardzo groźna umiejetność... ;)

coś kole tego będzie - najbliżej mi do pomysłu z dużą mapą świata na ścianie, w planach jest łóżko piętrowe pomimo, że am w pokoju będzie aczkolwiek to gościnny typ :D wiec dzieciarnia bedzie miała gdzie nocowac jakby cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ,co szalona:)ja nie wiem,czy mój poziom inteligencji jest odpowiedni na ten wątek.......ja dopiero teraz wpadłam ,co oznacza nazwa Twojej galerii:)wcześneij pomyślałam,że to jakieś wiesz salem alejkum umiłowanie do kultury i słowa arabskiego :oops:

 

martu ello - też "po dłuższej chwili " załapałam tytuł...więc nie jesteś sama :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściany w niebieskim i zielonym... Na jednej fototapeta ze stadionem skoro taki zapaleniec... :)

 

Na drugiej to piętrowe łóżko :)

 

Na oknie i pod nim kolekcja kaktusów, tudzież w rogu...

 

Trochę pomarańczu w dodatkach, bo kaktusy i piłka kojarzą się z Meksykiem :)

 

Lampa w kształcie sombrero.

Fotek w kształcie piłki... o taki:

 

http://www.fiorentino.pl/galeria/m_obrotowy.fotel.fiorentino.pilka.nozna_700.jpg

 

i piłkarska pościel...

 

 

no nie wiem co o tym sądzisz, to takie na szybko luźne inspiracje...[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mnie tak zostawić,pójść sobie zakładać nawe strony,kartki,itd.itd. i żeby mnie starej znajomej z fm nie powiadomić,że rozpoczyna się coś nowego,potrzebnego,jak najbardziej na czasie :o :o :o ,nie spodziewałam się :roll: .Wiedziałam,że jesteś,coś robisz,coś szykujesz ,ale zeby aż tak się dać zaskoczyć tego bym nie przewidziała :lol:

 

wpadłam na chwilę,później nie omieszkam na dłużej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...