Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

shara shayba


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Będę miała szare okna :D Nieodwracalnie, pewnie, "dokumentnie" - jak u nas mówią :D :lol: :D :lol:

Okna to dopiero początek...8)

Bo pragnę również szarych betonowych ścian :lol:

Szalenie, namiętnie, potwornie, mocno, z emfazą i przekonaniem 8) :lol:

 

Cóż z tego, jeśli mój szanowny, znajomy z urzędu stanu cywilnego :wink: , rzekł, że:

po pierwsze primo :wink: po jego trupie, dość ma w pracy betonu i nie ma ochoty oglądać go w czasie wolnym :o,

a po drugie primo 8) :wink:, on nie będzie się doktoryzował ze szlifowania betonu, tylko dlatego, że ja mam taką fanaberię. :o :roll: :cry: Dodał, że jak chcę betony, to on się na to nie pisze, a nawet jeśli się zgodzi, to muszę sobie na to zarobić (na profesjonalną firmę pracującą po 200 zł za metr kwadratowy :( ) Bo on do tego ręki nie przyłoży ( a szkoda :cry: Bo złota rączka jest :roll:)

Pobeczałam się.:( Każda kobieta wie, że łzy szkodzą urodzie... :cry:

Ale nic to, jak mawiał Mały Rycerz... podniosę się, niczym Feniks z popiołu, i dam radę :D ...

Nie będzie w naszym domku betonów? To się jeszcze zobaczy... 8)

 

Nigdy nie ukrywałam, że mam zły charakter...

:-? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój znajomy z urzędu :lol: ,jeszcze nie jest po prostu świadom tego lub tak jak typowy mężczyzna tak daleko nie wybiega myślami :roll:

 

Jadnak znając Cię już trochę z fm moge z całą świadomością udać sie do bukmachera i obstawiać,że będziesz miała betonki w domu. Ja swojego tez już nakręcam,na razie póki co się zgodził,bo nie jest jeszcze uświadomiony ile to kosztuje :wink: [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wita się następna zauroczona szarościami szalonej pomysłowiczki :-)

 

piękne fotki tu można poogladać :p

 

a znajomego z urzędu jak łzami się nie dało przekonać... to może jakiś szantaż??? :wink: ale mam nadzieję, ze nie bedzie potrzebny, zapewne dojrzeje do Twoich pomysłów... faceci zawsze dłużej dojrzewają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Daj mu czas :wink: może to nie będzie miłośc od pierwszego wejrzenia ale jestem przekonana, że się zakocha w końcu w pięknym szarym betonie :wink:

Na szczęście nie miałam podobnych historii z moim M, nam podoba się poprostu to samo :o czasem myslę, że my klonami poprostu jesteśmy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mysle, ze wiem, jak zrobic taka podloge, przynajmniej teoretycznie. 8)

 

dawaj! :D

 

Najpierw oczywiscie nalezy miec ten beton wylany i wyszlifowany, potem pierdyknac przez szablon farba i pociagnac calosc bezbarwna zywica epoksydowa... :roll: Nie jest to tania impreza, ale mozna w ten sposob miec na podlodze wszystko, lacznie ze zdjeciami itp... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamlotek,

 

czytaj post powyżej :wink:

aneta s - bierz przykład z kamlotka 8) do tego witam w klubie 8)

AMFI - witaj :D i również czytaj post powyżej. Normalna szajba, nic innego... 8)

 

A$IA - na własną odpowiedzialność 8) Nie ma się czym chwalić... :oops: :wink:

 

malgos2 - będziesz moim świadkiem na sprawie rozwodowej, jakby co...

 

8) :wink: Dawaj więcej szczegółów! Może rozwódka będę :roll: :wink: , ale z cudowną podłogą ! :D 8) :wink:

Skażi! Kak to zdjełat'? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) pozwolę sobie też śledzić i czerpać inwencję, bo też zamierzam zrobić dom na szaro. Do tego jakiś mocny akcent, ale jeszcze nie wiem jaki. Mam sporo czasu, aby coś wymyśleć. Świetne zdjęcie tej betonowej ściany takiej chropowatej w linku do betonowych podłóg. Myślimy właśnie o takiej betonowej podłodze w pracowni. Nie wiem tylko jak jest z czyszczeniem tego po róznego rodzaju farbach. Ktoś coś wie?

 

A lampa flos arco jest piękna, tylko czemu tyle kosztuje. Na allegro (deco24.pl) oryginał ponad 8 tys. Dla mocno zainteresowanych tutaj http://www.ambientedirect.com/en/categories/lighting/standing-lamps/flos-arco-floor-lamp.html jest właśnie przecena - jedyne 1665 eur, czyli niecałe 7 tys. + przesyłka. Przy przedpłacie jeszcze 5% rabat. Customform.pl twierdzi, że się wzoruje i jest już taniej ok. 1500, tylko nie wiem jak z jakością. Mają sporo rzeczy wzorowanych na "designerskich" rzeczach. Są we Wrocławiu, więc może kiedyś tam przejadę zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...