Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Glazurnik południe Warszawy


Recommended Posts

Witam, dużo dobrego o Panu Vadiol tu się naczytałam. Czy mogłabym prosić o pomoc? Proszę mi podpowiedzieć. Co Pan myśli o luksferach w łazience. Widziałam na tym forum zdjęcia ale tylko pionowy pasek luksferów. Ja planuję u siebie zrobić sporą część ściany w łazience po to aby wykorzystać światło dzienne zza tych luksferów (za nimi jest kotłownia a w niej duże okno, takie jak np. w kuchni) Czy coś takiego da sporo światła w tej łazience? Luksfery miałyby być na całej szerokości ściany (wyłączając część ściany pod lustro) od mniej więcej połowy wysokości do sufitu. Cały ten pomyśł z luksferami jest tylko i wyłącznie po to żeby wykorzystać światło dzienne. W łazience tej nie ma żadnego okna. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wbudowanie luksferów w ścianę jest sposobem na doświetlenie . Ile światła dziennego da się w ten sposób uzyskać , nie jestem w stanie stwierdzić nie widząc pomieszczenia . Luksfery pełnią również role ozdoby . Występują w wielu kolorach . Montaż ich nie jest skomplikowany pod warunkiem zastosowania pomocniczych materiałów systemu .

Coraz częściej inwestorzy decydują się na zastosowanie luksferów ze względu na estetykę , pomijając zupełnie ich walory użytkowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witaj,

Chciałbym wykonawcy glazury terakoty na cały dom tzn. dwie łazienki kompleksowo, gres na całym dole oraz w kotłowni i 9m2 w kuchni glazura.

Proszę o informacje nt terminu i ew. wyceny na mail

[email protected]

projekt i zdjęcia w dzienniku

lokalizacja: Koło Radzymina (chyba druga strona Warszawy) :(

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Tą drogą chcielibyśmy zarekomendować Pana Roberta/Vadiola/jako fachowca godnego polecenia/współpraca z nim układała się bez zarzutów.

Pan Robert ma dobre pomysły na zaaranżowanie wnętrz (blaty, półki, etc.). Precyzyjnie wykonuje prace, będąc cały czas w kontakcie z klientami. Słowem: Professional. Mieliśmy też kilka drobnych przeróbek, przyjechał, zrobił/a wszystko w ramach rękojmi. Dziękujemy Panie Robercie za dotychczasową współpracę.

Pozdrawiamy

Anna i Robert - Brwinów

Edytowane przez Ankaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Witam,

ja także chciałabym prosić o informację dot. wolnego terminu u Pana i ewentualnej wyceny.

buduję dom (w Wiązownie) i potrzebuję dobrego glazurnika do dwóch łazienek (niezbyt dużo płytek), kuchni (dużo :) ), podłogi - ok 40-50 m2, garaż.

czy wykonuje Pan (lub ekipa współpracująca z Panem) też inne prace (tapeta szklana, instalacja armatury, itp)?

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
  • 1 month później...

Witam,

 

wyrażałem już swoją pozytywną opinie o p. Robercie w wątku "solidni warszawa i okolice" i "rupy nadarzyńsko-grodziskiej" ale zrobie to i tutaj.

Pan Robert wykonał u nas 2 łazienki: małą w miarę prostą oraz duża skomplikowaną. Prace wykonał solidnie terminowo za kwotę na jaką się umówiliśmy. Dużą łazienkę już użytkujemy od ok 3 tygodni i jak na razie wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Witam,

Pisze po naszej rozmowie telefonicznej. Chcialabym umówic się po świetach na naszej budowie i omówic sczczegóły współpracy.

 

Projekt domu to Topaz 2 z pracowni MG Projekt. Myslę, że Pani mąż mógł już wykańczac podobny budynek http://forum.muratordom.images/smilies/smile.gif

 

pozdrawiam

 

604 098 499

budynek stoi miedzy ulicami Mehoffera i H. Ordonówny w Warszawie

pozdrawiam

m

 

pisze tutaj, bo mam wrazenia ze moj mail na skrzynke jednak do pana/pani nie dotarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...