Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Glazurnik południe Warszawy


Recommended Posts

Panie Robercie, dziekuje za mila wspolprace oraz dokladne, precyzyjne i solidne wykonanie prac glazurniczych w naszym domu. Jestem bardzo zadowolona z dobrej komunikacji z panem, pana fachowosci i dokladnosci, "kultury pracy" - np. dokladne posprzatanie po swojej pracy.

Widze, ze wstawil pan 2 zdjecia z naszych lazienek :) Jak juz beda pomalowane i posprzatane to pozwole sobie wkleic kilka kolejnych zdjec, jako ilustracje wynikow pana pracy.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...

Kolejna opinia o mojej pracy . Bardzo dziekuje . Kazdemu koledze wykonawcy zycze takich inwestorow :)

 

Witam,

Dołączyliśmy właśnie do zadowolonych klientów "obsłużonych" przez glazurnika obecnego tutaj jako Vadiol. Nasz wybór bazował na opiniach tutaj umieszczanych – więc dla kolejnych poszukiwaczy porządnych wykonawców w gąszczu partaczy dostępnych na rynku, krótkie podsumowanie współpracy:

Pan Robert (Vadiol) zajął się naszymi łazienkami kompleksowo i super dokładnie – poza ustaleniami w kwestiach wizualnych nie musieliśmy się o nic martwić, a w zamian na koniec mamy elegancko i bardzo dokładnie wykonane łazienki. Napomknę tylko, że łazienki były z kategorii „udziwnionych” i wymagania zostały postawione bardzo wysoko – dużo zabudów, ścianek pokręconych, montaży podtynkowych, półeczek, schodków, wcinek, ścianka po środku na geberity, szklana ścianka itp. Itd. (może kiedyś uda mi się wrzucić jakieś fotki). Wszystko zostało wykonane z dokładnością i smakiem – kontakt, ustalenia, porady – wszystko przyjemnie i co najważniejsze bardzo skutecznie i bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Dużo dobrego można by jeszcze napisać – jak pojawią się pytania – postaram się odpowiedzieć. A przekaz jest jasny – jeśli chcecie kompleksowej i dobrej jakości usługi POLECAMY VADIOLa!

 

Jeżeli ktoś szuka dobrego glazurnika to z czystym sumieniem polecam usługi vadiola -bardzo dobry kontakt, kreatywne podejście, konkret i profesjonalizm.
Edytowane przez vadiol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Kolejny zadowolony forumowicz :

 

Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.

Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.

Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ;) ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.

To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.

Dziękujemy Panie Robercie!

 

Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.

Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.

Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.

 

Dziękuję bardzo za kolejna opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.

Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

 

Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?

 

Wielkie dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A ja polecam....polecanego już wcześniej Vadiola Właśnie kończy u nas prace wykończeniowe i smutno nam go wypuszczać z domku...ale niech się nie martwi bo jeszcze będziemy go męczyć (jest jeszcze druga łazienka :p ) :) W skrócie - wcześniej było u nas ze 3 glazurników do wyceny, każdy z nich miał jakieś problemy... a to że prysznic murowany, a to że nie da się zrobić podwieszanych umywalek itp...no jak to bywa wyszukiwanie problemów...Pan Robert - Vadiol - na wstępie nie widział żadnych problemów, na wszystko znalazł rozwiązanie, zrobił mi łazienkę tak jak chciałam, doradzał...odradzał...fachowa pomoc na każdym kroku....Ułożył również gres, równiutko, i starannie. Na prawdę polecam, tak solidnego człowieka dawno nie widziałam, robił od rana do wieczora, no dużo by chwalić .... bo mało takich jest osób :) Może niedługo zamieszczę jakieś fotki mojej pięknej łazienki :)

 

Dziekuje bardzo , praca w Panstwa domu to byla przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam,

Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!

Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:

pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny :lol2: . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.

Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Polecam glazurnika Pana Roberta, forumowy VADIOL 664837837

Współpraca z tym Panem to czysta przyjemność.

Świetna, profesjonalna robota. Wszystko estetycznie i dokładnie.

Pan Robert zawsze służył radą i pomocą, tłumaczył dokładnie i odpowiadał

na wszystkie pytania.

Dodatkowa pomoc w pracach hydraulicznych nie stanowiła dla Niego problemu.

Łazienki przecudowne :)

Kuchnia w płytkach i podłogi - cudeńko :)

No i żadnego marudzenia, na wprowadzane przez nas zmiany :)

Panie Robercie - OGROMNE DZIĘKI ZA WSZYSTKO.

Taki fachowiec to marzenie :)

 

A tak na marginesie Pan Robert to także przesympatyczny człowiek :)

 

Bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

Gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.

Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.

No i co najważniejsze ;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.

Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.

Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.

No i co najważniejsze ;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.

Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

 

Ja również dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 6 months później...

Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

 

Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

 

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Witam

 

chciałbym polecić znanego już na forum Vadiola.

 

Otóż Vadiol kładł u mnie kafle i wykańczał dwie łazienki plus kilkanaście metrów podłogi (schowki, kuchnia i komunikacja). Łazienki robione kompleksowo - kafelki, baterie, ceramika - po skończonej robocie można już w pełni korzystać.

Robota zrobiona terminowo, po skończonej pracy posprzątane.

Co więcej, w jednej z łazienek nie mieliśmy pomysłu na cześć zabudowy ale po naradzie z Vadiolem i wysłuchaniu jego argumentów udało się wszystko funkcjonalnie zrobić.

Polecam wszystkim.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

 

Przy okazji polecam również glazurnika vadiol , również niejednokrotnie polecanego na tym forum.

 

Bardzo dziekuje Panstwu za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...