Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

może mi doradzicie ? - proszę!!!


siwa216

Recommended Posts

Mam wielki problem, miałam juz zamawiać płytki Geo Davos, ale dowiedziałam się właśnie dziś że jest to zwykła chińszczyzna (nie wiem jak mogłam wcześniej tego nie doczytać) i juz ich nie chcę. Bardzo podobał mi się ich kolor i wogóle ładne są.

I właśnie stąd moje pytanie czy mi pomożecie, poszukuje jakiś płytek (mogą być podobne ale nie koniecznie do tych wyżej) do drugiej mniejszej łazienki. napewno nie chcę aby był to kolor brąż, krem czy beż (takie zestawienie kolorów będę miała w łazience u góry). W łazience ma byc kabina, wc podwieszane i umywalka i na tym koniec mojej łazienki.

Już za ok 2 tygodnie ma przyjść facet i robić wykończeniówke i ma zacząć od tej właśnie łazienki.

Mam do was ogromną prośbę może coś mi poradzicie proszę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem, miałam juz zamawiać płytki Geo Davos, ale dowiedziałam się właśnie dziś że jest to zwykła chińszczyzna (nie wiem jak mogłam wcześniej tego nie doczytać) i juz ich nie chcę.

 

E tam wielki problem od razu... Wielki problem to mam ja - spaliła mi się żarówka w lampie! Co robić??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może pomyśl sobie, ze to nie jest zwykła chińszczyzna, tylko niezwykła chińszczyzna? :D

ciuchy też nosisz made in china... buty, sprzęt, nawet pomidory mamy powoli made in china...

ja mam niezwykłą chińszczyznę w dolnej łazience i chwalę sobie. a zwykła polszczyzna w górnej była paskudnie krzywa. a na zwykłe włoszczyzny czy hiszpańszczyzny :D tez narzekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra może i macie rację - prawie wszystko jest made in china - zgadza się, ale ciekawe co byście zrobili na moim miejscu? ja bardzo dużo naczytałam sie teraz na temat tych płytek i na temat kupowania płytek z chin, więc jakoś tak teraz odeszła mi ochota na nie.

Szukam czegoś w innym kolorze niż brąz,beż czy krem, myslałam właśnie o czyms takim szarym, grafit. Znalazłam wlasnie fajne płytki

http://www.paradyz.com.pl/Collection/new/affron

myslicie że nadawały by sie one do dosyc małej łazienki, myslałam o połączeniu ich z kolorem beżowym, co myslicie na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskie były ładniejsze. Wybierzesz płytki z Paradyża to się naczytasz jakie one są krzywe i do d...

 

Tutaj masz nawet wątek: http://forum.muratordom.pl/woodentic,t146761.htm

 

Był też taki sam o płytkach z Opoczna.

 

mi się ta seria paradyża podoba ;) Ja z kolei mam 2 łazienki w opocznie i mój glazurnik je zachwala, więc nie wszystkie są krzywe, czy wypaczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Paradyża i z Opoczna w domu i kafelkarz mówił, że jedne i drugie są krzywe, ale te z Opoczno były bardzo krzywe. Natomiast z Paradyża Carioca ma na krawędziach czarny kolor przy rogach płytki, no i nie da rady tego za fugować i niestety to widać. :evil:

 

Po prostu mówię, że o Opocznie i Paradyżu też się można nasłuchać.

 

Pamiętam, że jedna z forumowiczek pisała, że najbardziej proste płytki to były chińskie, które kupiła do pralni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...